Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguull

gitara czy saksofon?

Polecane posty

Gość Aguull

Mam dylemat:) chce sie nauczyc grac na instrumencie i nie wiem ktory wybrac, pomozecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Music is my aeroplane
zdecydowanie gitara ;) Ale to moja subiektywna opinia bo mam 22 lata od roku ucze sie grac na gitarze i ciesze sie kazdym postepem kazdym chwytem barowym ;) Gitara jest bardziej uniwersalna mozesz zabrać ją wszedzie ! pozdrawiam i z calego serca życze powodzenia nie wazne co wybiezesz włoż w to serce i 100 sil !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sax to jest to!
la gitarra nie... sax jest sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudominhieronim
a może flet?:) chyba saksofon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguull
Hehe widze ze sa amatorzy zarowno gitary jak i saksofonu:) kurcze to chyba racja ze gitara bardziej uniwersalna, ze moge wszedzie zabrac i chyba jest tansza co? w zasadzie nie sprawdzalam. ja mam 23 lata :) chyba nigdy nie jest za pozno na nauke gry na instrumencie:) a na flecie gralam w szkole:D ale ten saksofon...widzialam raz na zywo jak facet gral na saksofonie...nogi sie pode mna ugiely...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgshthmkjk284164
gitara elektryczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgdgdfgdgddgdfg
Saksofon to sobie można odpuścić bo to cholerstwo bardzo drogie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama gram na gitarze i to prawda, że każdy mały postęp sprawia ogromną radość. ;) a jesli chodzi o saksofon to podoba mi sie tylko jak facet na nim gra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .;d
gitara jest bardzo fajna , ale też i bardzo popularna . jezeli chcesz zaskoczyc innych , byc oryginalna , to polecam saksofon . gram na saksofonie , każdy sie zachwyca jak widzi gdy gram . saksofon tez mozesz wszedzie zabrac , tylko musisz uwazac na ustnik . kobiety grajace na saksofonie sa sexy . spójrz nawet na te dziewczyny z '' Jaka to melodia . ? '' no i trzeba sie tez troche odmuchać .;) a co do gitary , trzeba miec tez dosyc slugie palce .;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doaj_do_ulubionych
GITARE;jak dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaBellLee_
Gitara, choć nic nie zastąpi wiolonczeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackwidow66
Ja wybrałabym gitarę, łatwiej się chyba nauczyć, przynajmniej tak mi się wydaje :D Sama się uczę już jakiś czas i podobno robię postępy, przynajmniej według mojego nauczyciela z Muzosfery z Poznania :P Szkoła jest ok, ale nauczyciele są wymagający, więc radzę tam iść tylko wtedy, kiedy chce się naprawdę czegoś nauczyć, a nie było się na ognisku i na kolejnym chciałoby się już przygrywać, nawet to słynne Nothing Else Matters :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saxofon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja od niedawna jestem fanką saksofonów. Cudowne, relaksujące brzmienie, coś idealnego dla osób które lubią jazzowe klimaty 🙂 Z czystym sumieniem mogę polecić instrumenty w sklepie Music Concept, mój  pierwszy saksofon kupiłam jakieś dwa lata temu i jestem mega zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja od niedawna jestem fanką saksofonów. Cudowne, relaksujące brzmienie, coś idealnego dla osób które lubią jazzowe klimaty 🙂 Z czystym sumieniem mogę polecić instrumenty w sklepie Music Concept, mój  pierwszy saksofon kupiłam jakieś dwa lata temu i jestem mega zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja od niedawna jestem fanką saksofonów. Cudowne, relaksujące brzmienie, coś idealnego dla osób które lubią jazzowe klimaty 🙂 Z czystym sumieniem mogę polecić instrumenty w sklepie Music Concept, mój  pierwszy saksofon kupiłam jakieś dwa lata temu i jestem mega zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×