Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irmiiiina

Jak to powiedzieć swojej mamię, żeby jak najmniej ją zabolało?

Polecane posty

Gość irmiiiina

Hej, sprawdziłam matury i ona nie zdała z 2 przedmiotów nie to, że się uczyła, szkołę zdała z bardzo dobrymi wynikami przy tym pracowała jeszcze. Naprawdę chciałam dla niej jak najlepiej. Bardzo się denerwowała. Jak mam jej to powiedzieć, żeby się nie załamała? Co proponujecie? Ja jestem zdezorientowana. Chciałabym dla niej jak najlepiej, nie lubię kiedy się smuci. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmiiiina
Dorośli ludzie też się kształcą, to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkka
o kurcze,moja mama pracuje i konczy studia własnie raazem ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkka
a bedzie powtarzał a cała maturę czy tylko 2 przedmioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochanaa
Może lepiej jej nic nie mów, poczekaj aż sama sprawdzi wyniki. Lepiej pocieszać niż przynosić złe wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem?? czy to Twoja mama nie zdala matury? jesli tak to przeciez moze podejsc za rok :) Nic nie stoi na przeszkodzie by ja zdala ...pamietaj ze ona chce byc dla Ciebie wzorem i aby lepiej sie poczula musisz jej pokazac ze nadal dla Ciebie nim jest :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest łatwo zdać maturę osobom, które dawno temu skończyły szkołę. Pomijając fakt, że zestawy maturalne są dziko skonstruowane. Pociesz mamę, namów, żeby spróbowała za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmiiiina
dwa przedmioty, ale wątpię,ze za rok pójdzie. A sama nie sprawdzi bo ona mnie o to poprosiła. Myślę, że może coś ugotować specjalnie dla niej nie wiem już sama tak żeby poczuła się lepiej. Szkoda mi jej strasznie bo widziałam jej zaangażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkka
tez bym poczekała na wyniki i nic bym nie mówiła.Ja jestem jeszcze z epoki koncówki starej matury:) i na szczesie na wyniki długo sie nie czekało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkka
rany jak tylko powtarza się 2 przedmioty to nie dramat,naprawde:) pomóż jej a bez problemu zda:) na uczelni teraz miałam 7 egzaminów,da się naprawdę:) zdać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochanaa
Hm ale pewnie jak jej powiesz to będzie chciała sama sprawdzić, dla pewności. Zrób coś dobrego do jedzenia, może zaproś ją do kina albo tak zwyczajnie przytul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmiiiina
najgorsze, że jak ona się zaprze to nie chce nikogo słuchać a tak to ma teraz tyle czasu na doszlifowanie tych przedmiotów korepetycje może wziąć. Ja jej pomogę będzie ok. Ale teraz się zmartwi mocno. Może pomyślicie, że jestem głupia ale tak ją bardzo kocham, gdy się smuci to i ja chodzę smutna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
coś kręcisz jak moze studiować twoja mama razem z toba jak matury nie ma nikt jej nie mogł przyjąc na studia bez swiadectwa maturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnie rozbawiłaś kobieto ha
eulaliaa radzę przejść się do okulisty bo to są dwa inne nicki i nawet nie są jakoś super podobne więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
a to sorki rzeczywisicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grychas
Najważniejsze to odpowiednie nastawienie do dalszego działania. Powiedz jej, że pomożesz, i że nie ona pierwsza i nie ostatnia. Nie użalaj się nad nią, zrób wrażenie, że to cię nie rusza, że nic się nie stało, sprawiaj wrazenie wyluzowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem debilem
A ja się zastanawiam jak uzmysłowić swojej mamie, że jestem totalnym debilem i dnem :O :O :O Nie wiem ile jeszcze pociągnę z taką samooceną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×