Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczko na niebie

za krótki seks

Polecane posty

Gość sloneczko na niebie

Spotykam sie od kilju miesiecy z kism dla mnie bardzo ważnym.kiedy dosżło do seksu okazało sie z etrwa on ..5 minut.. tzn sama gra wstepna jest idealna, całowanie, robi to super, ale sam akt trwał na samym poczatku naprawde z 3minuty, teraz jest lepiej moze z 5 minut.. i konczy. mi mowi ze to dlatego ze tak mu sie podobam i za bardzo sie podnieca, ale sama nie wiem.. moze macie jakies doswiadczenia? czy jest sens liczyc pozniej na dluzej czy po prostu tak juz bedzie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on musi po prostu nad soba popracowac bo 5 min to marny wynik moze niech w trakcie pomysli o czyms innym niz seks zeby nie dojsc za szybko nie wiem jak inni faceci to robia, moj potrafi dluuuggo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuitre
tak mialam takiego partnera zawsze wykrecal sie tym samym... seks byl dluzszy tylko wtedy kiedy to ja bylam gora... poprostu facet jets slaby kondycyjnie i konczy szybko bo nie ma sily przeduzac.... takze albo ty bedziesz dominowac albo odpusc sobie bo to sie nigdy nie zmieni... ja tez sie ludzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka13579
Chcesz więcej wrażeń ? Odwiedź dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś jurny
ertyuitre - coś w tym jest, ja niestety długo nie popycham, ale jak moja bierze sprawy we włąsne ręce i mnie beszta wydając instrukcję, to mi zdolność rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup mu gumki ze środkiem znieczulającym np unimil max love. Powinno go nieco znieczulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko na niebie
ale w jakim sensie słaby kondycyjnie? ze za bardzo sie pdonieca czy ze nie moze dłuzej? mi mowi ze jest zaskoczony ze tak szybko , nie wiem czy mam mu powiedziec ze dla mnei ejst za szybko, albo spytac sie go o poprzednie doswiadczenia, nie wiem czy go nie uraze.. ale 5 minut to dla mnie tak malo ze ja nawet nie wiem keidy a juz jest koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś jurny
o kondycje chodzi w przenośni, po porstu wytrysk jest przedwczesny - to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko na niebie
i pytanie z innej beczki- bo ja mam tez szybkie orgazmy dosc czesto, ale to jest tak ze jak by bylo dluzej to mialabym nawet 2 albo3. wiec moze jak ja mam orgazm to jego to tez irytuje ze ja szybko dochodze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci czasami tak mają, wynikać to może z mocniejszego unerwienia penisa i zwyczajnie szybciej dochodzi. Trening go trochę znieczuli, alkohol też może go trochę znieczulić no i jak pisałem wcześniej środki znieczulające. To tak jak z kobietami, jednej wystarczy kilka minut i ma orgazm inna musi się "uczyć" bo godzina jest jej mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko na niebie
no wlasnie, mi wystarczy kilka minut, oczywscie nie zawsze. facetów to irytuje jak kobieta tak szybko dochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie irytuje, wręcz odwrotnie, facet myśli, że jest taki dobry, że kobieta szybko dochodzi :) Kup mu gumki znieczulające to myślę, że do 15 min dojedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Nie będzie tak zawsze, bo trening czyni mistrza. Polecam też zrobić sobie kwadrans przerwy i powtórzyć. Kolejny raz na pewno potrwa dłużej, a może i druga powtórka, gdy będzie bardzo milutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proPlayer
to jest tak dziewczeta/przynajmniej mnie\..kobieta mus sie nauczyc obslugiwac dany egzemplarz,a egzemplarz musi wspplpracowac..kiedys miewalem tez problem taki ze seks trwal ok.5 min. Recepta: 1.kiedy czuje ze dochodze,wychodze a dziewczya bawi sie nim jak chce i tak ze 2-3 razy mozna/seks trwa ok 15 min\ 2.lodzik z polykiem,przerwa na papierosa i 1,5 h ekstazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko na niebie
dzieki. a porozmawianie na ten temat nie bedzie dla niego drazliwe? czy lepiej nic nie mowic a wiecej robic;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny problem ćwicze mięsnie kegla narazie i zobaczymy czy cos to da . jak chce zadowolic żonke to robimy to 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×