Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karola195

do Oczekująca Mamusia

Polecane posty

Hej.ja rodziłam w Feminie w kwietniu br. i jesli masz umowioną cesarkę to robią Ci ją w dniu przyjęcia.Przychodzisz na godz ok 7. rano,najpiewr zakladaja ci karte przeprowadzają wywaiad,nastepie zakladają wenflon,mierzą obwód brzucha,cisnienie i takie tam pierdoły.Pozniej idziesz do slali gdzie robią ktg i podają kroplowki,a pozniej to juz na sale operacyjną. Jesli chodzi o wbicie w kregoslup to samo wbicie nie boli,dopiero moment jak wstrzykiwany jest srodek znieczulajacy czujesz mocne parcie na kregoslup i klatke piersiową-tak przynajmiej bylo u mnie,ale trwa to z 2 sekundy i nie jest to jakis mega wielki ból. Nie bój sie też zakladania cewnika,bo robią to dopiero kiedy znieczulenie zadzaiala. Jesli wszystko bedzie ok to dzidziusia dostaniesz do ok 2 godzin i bedziesz go mogla miec przy sobie az do kąpieli czyli ok 22 i na pierwsza noc zabierają,bo nie mozesz wstawac przez 12 godzin. Zadnych dodatkowych kosztów nie ma,leki przeciwbolowe,pieluchy,kosmetyki i mleko dla malucha jest wliczone w koszt pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×