Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madlen85 :)

Obiad na dziś!

Polecane posty

leczo zawekowane ubiegłej jesieni z młodymi kartofelkami i koperkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karalina.............
łazanki z kapustą i grzybami...mmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka dzięki za podp. :D też mam zawekowane dodam cebuli & kiełbachy micha z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i dziwie się, jak można być tak... nie wiem sama... - głupim?? Ja mam 65 kg i 169 i uważam, że dobrze wyglądam. Gruba nie jestem na pewno, wychudzona tym bardziej. Mam na czym siedzieć (93 cm) i czym oddychać (70 D) - mój facet jest zachwycony! A na obiad rybka, ziemniaczki i mizeria na słodko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilimarleeeen
czerwony barszcz z groszkiem ptysiowym,paluszki rybne, ryz, szpinak, salatka z pomidorów , kompot a na deser domowej roboty kisiel truskawkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelayda84
a ja robie grilla:)kielbaska slaska,piersi z kurczaka,skrzydelka,do tego pasta jajeczna i piwello;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamama
w piątek grilla!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamamama
w piątek grilla!!! jaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika333
ale z niektórych frustratki i zazdrośnice.. zazdrościcie autorce, że może sobie spokojnie zjeśc na obad schabowego i fasolkę. Jak najbardziej jest możliwe, że autorka je dużo/kalorycznie i pozostaje szczupła gdyż ma świetna przemiane materii! Jej waga wskazuje na to, że dziewczyna wygląda ok, jest szczupła ale nie wychudzona !!! Moda na ,,wieszaki" już minęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelayda84
w piatek grilla?o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie o to, że w piątek nie je sie mięsa, tylko ryby, czyli chyba warzywa, dla niektórych :) ja wczoraj byłam nad jeziorkiem, to miałam grila, dzisiaj leczo, z kiełbaską obowiązkowo, bo inaczej to ciut bezsmakowe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole! Malden nie przejmuj sie tymi debilami, najwazniejszy jest ruch- jak prowadzisz aktywny tryb zycia to nawet schabowy od czasu do czasu nie zaszkodzi!Do tego jakies warzywa i jest ok! Ja dzis jem kasze gryczana z filetem z kurczaka lekko to wrzucilem na maselku i jest pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EkoMiodek
A u mnie filet z łososia saute z bukietem warzyw. Ostatnio zrezygnowałam z panierki i wszystkim smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość california ma...
lasagne :) mniam mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma prawie surowe kotlety ktore uwielbia i ziemniaki do tego leczo z cukinia ja jadlam u mamy ziemniaki, sos czosnkowy i klopsy wegetarianskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wudu
a ja nalesniki z pomaranczami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej gdy sfrustrowane dietujące wypowiadają się na temat jedzenia dla zwyczajnych ludzi,których nie interesuje sylwetka szkieletora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechotka plastelinowa
a ja na obiad zrobię kluski śląskie z sosem pieczarkowym:D Uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jest o figurze
po 2 latach spotkałam się ze znajomymi ze starej pracy kiedyś przy wzroście 172 ważyłam 53-55 kg przytyłam, dużo :) faceci na spotkaniu po latach byli wniebowzięci :) kobiece kształty etc :) na pewno nie będę się odchudzała do starej wagi :) zwisa mi że kobiety będą gadały że coś mi wystaje :) nie zamierzam być ideałem...zwłaszcza dla kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jest o figurze
dodam jeszcze że gotowanie dla faceta musi się tak skończyć :) na swoje wytłumaczenie mam fakt, że zażywam dużo ruchu - dzień w dzień :) a na obiad sałatka z tortellini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany ludzie to ze wy tyjecie
po takich potrawach nie znaczy ze kazdy jedzac takie obiady jest tlusty :o Ja uwielbiam duzo jesc i czesto na obiad mam duzego schabowego zapiekanego z serem zoltym, z ziemniakami polanymi malem i smietana a do tego salatka jakas i waze 46kg przy wzroscie 167cm. Dla mnie obiad ma byc konkretny i zazwyczaj jest to danie z miesem plus zupa oczywiscie. Nie odmowie sobie tez frytek do obiadu, makaronow i sosow. Ziemniaki uwielbiam i potrawy z nimi, placki ziemniaczane, zapiekanki ziemniaczane, frytki, pieczone ziemniaki... Moja kolezanka zas je same warzywa i mimo tego ma nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany ludzie to ze wy tyjecie
a dzisiaj mam zupe krem z pomidorow i kurczaka pieczonego z ziolami z ziemniakami i surówką. Na podwieczorek beda kluski na parze z jagodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Fasolka po bretońsku wcale nie jest kaloryczna! TO bardzo wartościowy posiłek, polecany nawwet dla sportowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×