Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raz an dwa dni i

Sprzatacie codziennie w domu ?

Polecane posty

Gość gość
Przyznam ze ja tez bardzo własnie lubie te produkty i własnie czesto je kupuje. I wydaje mi sie ze te patyczki albo woreczki doskonale moga sie sprawdzić jako prezent na mikołajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kadzidełka i świece są niezdrowe, wytwarzają dwutlenek węgla i toksyczne opary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to gdzieś i tak będę je palił a niezdrowo to pisać innym, że wszystko jest nie zdrowe, ty też wytwarzasz dwutlenek węgla i nikt ci uwagi nie zwraca !! A sprzątałem ostatnio zawsze sprzątam, ale kurz ścierki nie widział już miesiącami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne kadzidełka nie pomogą, jeśli się nie sprząta regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątam gruntownie dwa razy w tygodniu, codziennie tylko myję kuchnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkurzacz i ściera raz na tydzień, to samo łazienka i kibelek kuchnia częściej, w miarę potrzeb, 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kurze ścieram raz w tyg, podłogi w pokojach myję raz -2 razy w tygodniu, nie odkurzam, bo dywanów nie mam wcale, w kuchni i łazience podłogi myję codziennie, bo zawsze coś się porozlewa itp. , naczynia zmywam codziennie, okna gdzieś tak raz na 2 m-ce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katrem to kup sobie koniecznie wode do prasowania od Pachnącej szafy, moim zdaniem powinna naprawde bardzo pomóc. U nas sie zawsze sprawdza i ułatwia prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,mam dwa psy i alergika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie ogarnianie podstawowe (ścielenie łóżek, zbieranie rozrzuconych rzeczy i ich odkładanie na miejsca, podmiatanie itp.) Naczynia, blaty, stół kuchenny po każdym posiłku, wyrywkowe sprzątanie w miarę potrzeb, gruntowne całego mieszkania raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie jednak dbać o ten porzadek i naprawde zawsze robić tk zeby było czysto. A wszelkie takie odswieżacze typu Pachnąca Szafa na pewno w tym pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie mysle ze takie zapachy jakie ma pachnaca szafa bedzie dobrym rozwiązaniem. Ja własnie czesto kupuje, a teraz takim hitem sa szaszetki zapachowe do bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kupiłam te patyczki zapachowe od Pachnącej szafy i rzeczywiscie slicznie pachna. Polecam kazdemu kto chce aby u niego w domu ślicznie pachnialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak patrze na to co maja w ofercie i zastanawiam sie nad saszetkami do butów. Czy moze ktoś z Was je miał lub ma ? Jestem ciekawa jak sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec, jak odkurzyłem dywany przed bożym narodzeniem to do marca 14-go były ummie na podłodze i dopiero teraz je wywiesiłem na drąg. Ubikacje myje raz na tydzień i podłogi to tak raz na 2 tygodnie. Co do kuchni to oczywiście po obiedzie pozmywam a co do kurzy to chyba w lutym wycierałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sprzątam różnie, nie ma reguły. Zależy jak szybko się nabrudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego mam służącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam służącą. A raczej służącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się co kilka dni odkurzyć bo mam psa w domu, ale mam odkurzacz wodny Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl, który świetnie radzi sobie z sierścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam czasu na sprzątanie codziennie ale staram się mniej więcej co 2-3 dni trochę posprzątać. Ważne by używać dobrej jakości środków by czystość pozostała na długo. Ja chemie najczęściej zamawiam z www.domowy.expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także staram się sprzątać regularnie. Zawsze staram się używać jak najlepszych artykułów aby czystość pozostała jak najdłużej. Niedawno zamówiłam do swojej firmy ręczniki papierowe z www.duncan-papier.pl i przyniosłam sobie kilka do domu. Są bardzo dobrej jakości i nieźle zbierają bród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crocsiin
Ja widziałam u koleżanki, jak robot sprząta i przy dzieciach i psie daje sobie naprawdę radę. Mąż do pomysłu, że robot posprząta nam w domu podchodził sceptycznie, ale koleżenka podsunęła mi pomysł. Wypożyczyłam robot PREVAC z Mamibota na próbę na 7 dni. Fajna opcja, można zobacyzć czy rzeczywiście warto. Za 77 zł można wypożyć na próbę. Zostawiam tu link - https://mamibot.tech/pl/wypozycz/39-wypozyczenie-prevac.html Mąż nie wierzył, że to robot tak wysprzątał i jeszcze wymył nam podłogi. Zaczął go programować, bawić się ustawieniami i po teści zdecydowaliśmy, że kupujemy. Teraz jak idziemy do pracy robot sprząta, przychodzimy i jest czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaanna99
crocsiin chyba namówiłaś mnie na Mamibota :D Ale chyba też wezmę najpierw na test i zobaczę po tygodniu. U mnie jest na odwrót mąż strasznie chce kupić robota a ja waham się czy rzeczywiście robot wysprząta nam dom. Mam psa z długim włosem, dwa koty i dzieci są alergikami, więc muszę mieć czyściutko. Ale jak mówisz, że u Ciebie dał radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżony temat widzę to i ja się wypowiem. nie mamy dzieci więc pewno tego sprzątania jest mniej. oboje pracujemy wiec tez wiekszosc dnia nie ma nas w domu. mamy za to 2 kotki więc klakow trochę jest. sprzatamy tak porządnie wszystko raz w tygodniu. kurze, odkurzanie, mopowanie. zwykle w sobotę z tym ze w tygodniu na bieżąco o tę czystość dbamy oboje. jak sie coś rozleje, rozsypie, piasek wyniesiony z kuwety, naczynia, lustro jak widze ze trzeba to przetre, odkładanie rzeczy na miejsce - takie drobne rzeczy. o wc tez tak codzień oboje dbamy na tyle ze nie ma jakiegos gruntownego szorowania ale mam też kostke do cysterny i zawieszki powieszone na muszli wiec to tak na biezaco samo sie tez dba. jezeli chodzi o odkurzacz robota ja mam vilede taki czarnoczerwony i swietnie sobie radzi zwłaszcza z klakami zwierzaków. czasem puszczam na całe mieszkanie czasem po jednym pokoju w kazdym dniu i naprawdę mamy czysciutko. a nie byl taki drogi. z tym ze nasze mieszkanie duże nie jest i urządzone dosc minimalistyczne bo oboje tak lubimy to i tego sprzątania mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana_w
ja nie sprzątam codziennie ale też w ogóle nie odkurzam bo mam robota odkurzającego Electrolux pure i9 i puszczam go tak 1-2 razy na tydzień i zbiera cały kurz i brud z podłogi i dywanów. Jak chcecie poczytać o nim to na media expert widziałam że wypisane są wszystkie jego funkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dopbrze wjeżdża w kąty i jakieś tam zakamarki ten i9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im mniejsze mieszkanie i im wiecej w nim przebywa osob, tym czesciej trzeba sprzatac, bo wszystko jest ciagle w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i9 wszędzie ci wjedzie i zbierze syf, bo jest trojkatny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem na zmianę co drugi dzień sprzątamy. Zresztą z tego co czytał na menshealth.pl to coraz więcej par tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×