Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneri30

Tylko z dużym biustem i szerokimi biodrami?????

Polecane posty

Gość hghjkhb
Ja byłem szczery i dzięki mnie wiesz na czym rzecz polega :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie guzik prawda, ja mam taką budowę i wcale tego nie zauważyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator sporów
Z biuściastą i biodrzastą kobietą czasem ciężej się pokazać w towarzystwie (bo ktoś zawsze powie: ale ta ma dupę) niż z chuda laską, ale fakt - w łóżku krągłości nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jakby te szczupłe o typie "gejowskim" zniknęły z kuli ziemskiej, a wtedy mężczyźni z przyjemnością oglądaliby się na ulicy za pełnokrwistymi kobietami....a tak zniesmacza się czasem widząc chodzącego "manekina" na ulicy, czyż nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altero Darker Offerma BNB
.a tak zniesmacza się czasem widząc chodzącego "manekina" na ulicy, czyż nie? olewa się takiego manekina i idzie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to znaczy miec duży biust? Ale nie pytam o miseczkę (A, B, C, D), bo to jest bardzo względne i jak wiadomo uzaleznione od obwodu pod biustem. ALe tak wizualnie? No to ile? 90 cm wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890987654321
aneri30 o boziu przeciez to zaleszy jak kobieta bedzie szczupla i drobna pod biustem bedzie miala 65-70 to majac w biuscie 90 bedzie miala wielkie cyce ale jak kobieta jest tlusciutka ma pod biustem 80 a w biuscie 90 no to wybacz ale to beda pinezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh... a ja zawsze myślałam że bardziej się liczy twarz... i to co ma się w głowie niż tzytzki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×