Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana82

rozwiązanie umowy o prace po urlopie macierzyńskim

Polecane posty

Gość zainteresowana82

witam wszystkich , mam pytanie jak wyglada sprawa rozwiazania umowy o prace na czas stały ( z mojej strony) po urlopie macierzyńskim. nie chodzi mi o wychowawcze- gdyż przy zarobkach męza przekracza min kwote i nie otrzymam żadnego ekwawilentu pienięznego . A wyszły w czasie ciąży wysokie problemy finansowe i nie mam z kim zostawić dziecka pod opiekę . pomyślałam o zasiłku dla bezrobotnych ( w moim miescie przez 6 miesięcy) przez jakiś czas mielibyśmy łatwiejszą możliwość spłaty rat na kretyt który zaciagnął mąż dla swojego brata a on nas " wyrolował" może jest jeszcze jakieś inne rozwiazanie mojego problemu . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaa
jak rozwiązesz umowę o pracę sama to zasilek bedzie ci sie nalezal dopiero po 3 miesiacach, wez tez pod uwage, ze przez pierwsze 3 miesiace jest wyzsza kwota, potem nizsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana82
no własnie , chciałabym od razu, a jak myslisz pracodAWCA ZWOLNI mnie jesli ja go poprosze- czy bedzie sie bał zwolnić po macierzyńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaa
jezeli napiszesz podanie o wypowiedzenie to nie powinno byc problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana82
monkaa- źle sprecyzowałam moje pytanie, chodziło mi o kwestę zwolnienia z jego strony ( ja go poprosze zeby mnie zwolnił) ale czy nie bedzie się bał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana82
minkaa - tak miało byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana82
nimkaa- źle sprecyzowałam moje pytanie, chodziło mi o kwestę zwolnienia z jego strony ( ja go poprosze zeby mnie zwolnił) ale czy nie bedzie się bał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaa
hmm nie wiem :) może ktoś bardziej obeznany się wypowie :) bo wiem, że pracodawca nie może od razu zwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×