Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiekszony biust

Do kobiet po zabiegu powiekszeniu piersi WAZNE PYTANIA

Polecane posty

Gość Patrella
Ja też jestem po operacji (8 dni). Implanty 400cc Polytech. Wyjsciowe wlasciwie zero. Wzrost 167cm, waga ok 70 kg. I mam już wrażenie, że są za male:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beluszka
Patrela mi sie tez tak.wydawalo ale przeciez tak nie jest jak patrzys nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myśle ze musicie trochę z tymi rozmiarkami odczekać...moim zdaniem 400 ml samo w sobie jest dużo:) moze musisz się przyzwyczaić? albo zastanów sie czy faktycznie z większymi nei wyglądałabyś nienaturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beluszka
Marcela ,400 to rzeczywiscie jest duzo.. ale biorac pod uwage wyjsciowe nic to w efekcie daje duze c. Oczywiscie ze wiecej wygladaloby komicznie a lekarz mowil.ze rozeszlyby sie na bok za bardzo. Mysle ze w tej chwili (prawie 3 tyg.) Sa jeszcze napuchniete,ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beluszka
O cholerka Eolka! No ale jak Ci sie zmiescilo i takie chcialas to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beluszka
Napisz mi Eolka jak dbalas o.blizny i od kiedy spalas na boczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja robiłam zabieg w Szwecji i było bardzo profesjonalnie. Cała opieka na bardzo wysokim poziomie. Lekarz zajął się mną od początku do końca. Po zabiegu miałam też wizyty i dokładnie mi powiedział co robić żeby nie było powikłań. Czyli mało ruchu, odpowiedni stanik (ja używałam yajlee i mega wygodny, lepszy niż bandaż), do tego jeszcze odpowiednie balsamy. No i tak naprawdę jak nie stosujesz się do zaleceń lekarza to nawet nie ma sensu robić zabiegu, bo efekt i tak nie będzie dobry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie operowałas się w Szwecji? U Igora czy u Holdena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jestem druga dobe po operacji, widziałam swoje piersi bez stanika pooperacyjnego w klinice przy Pani doktor wydja się duze natomiast martwia mnie sutki bo sa bardzo nabrzmiale i takie wypchniete. Czy też któraś tak miała? Może to tylko przez opuchlizne wiadomo że to dopiero drugi dzień. Dam nadzieję że sutki wruca do swojego normalnego stanu bo tetra to wygląda jakbym miała takie stozki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz nadwrażliwych sutków? bo ja miałam...i uwierz mi nie było to przyjemne! także myślę ze po operacji to różne mogą być dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam lekko nadwrazliwe. Nie rodzilam jeszcze dzieci. Mam nadzieję że one wroca do siebie. A jak z opychlizna dużo zmniejsza piersi po czasie? Moje na razie wydają się duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie. dziś ja idę pod nóż. mam nadzieje ze przeżyje i wytrzymam ból. trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastynasty
Jestem drugi dzien po operacji. Implanty okrągłe 250 i 275, przed sama operacja zastanawialam sie nad 275 i 300 ale doktor powiedzial ze bedzie to zle u mnie wygladac... co mam powiedziec... uleglam. Przed operacja mialam pod biustem 68 a w biuscie 81. Teraz w staniku ktory dostalam wydaja sie w sam raz, jednak boje sie troche co to bedzie jak zejdzie mi opuchlizna... jestem tez ciekawa czy mialyscie kochane piersi ulozone bardziej na boki? Ja mam takie wrazenie, nie czuje ich pod pacha ale wyglada to u mnie tak ze mostek mam plasciutki i chyba troche spuchniety, a piersi sa tak w odleglosci z 4 cm od siebie. Pytanie - czy to sie jakos wyreguluje i czy to tak powinno byc? Mialyscie od razu okraglaski ladnie uwydatnione? Nie chcialabym miec wielkiej przerwy miedzy piersiami i na chwile obecna to martwi mnie najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Hej dziewczyny, ja dziś zakończyłam czwarty tydzień po operacji i nadal mam mnóstwo pytań i paranoi. Generalnie miałam straszny problem z plecami , ale już wiem ze jeżeli któraś ma tak samo wszystko mija. Śpijcie w miarę wysoko do czasu kiedy ból nie ustanie, ponieważ najgorsze jest wstawanie. Czytając wypowiedzi widzę ze każda ma te same wątpliwości , ja tez martwiłam się ze mam je pod pachami No i jeszcze nosze ta opaskę uciskowa która wykańcza. Mój problem największy to fakt iż chyba jedna pierś jest większa od drugiej, za co odpowieda fakt ze implant jeszcze się nie ułożył ,bo jak go naciskam trafia dokładnie tam gdzie powinien być, wiecie może czy to jeszcze się zmieni czy po 4 tygodniach powinnam już zacząć się martwić, mam wkładkę 350 anatomiczną i przy przymiarce (wzrost 159 waga 52) wydawały mi się duże a nawet bardzo duże. Moje założenie było ze ma wyglądać naturalnie, ogólnie czuje się fantastycznie z faktem iż pierwszy raz w życiu wiem co to znaczy mieć piersi. Mimo stresu i wielu pytań nasuwających się każdego dnia POLECAM ten zabieg. Jak dla mnie zmienił moje życie i samoocenę . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Operację miałam 14 lipca w klinice dr. Szczyta. Operował mnie dr. Konrad Januszek. Implanty 225 mentor pod mięsień. Dr. odpowiedział na wszystkie moje pytania, czułam się bardzo zaopiekowana, po 13 dniach pojechałam do kliniki na zdjęcie szwów. Wiem że cztery tygodnie to jeszcze dość krótki czas ale strasznie się denerwuje ze coś jest nie tak, kontrolę mam dopiero za dwa tygodnie i przez ten czas zwariuje chyba z niepewności. Oto moje pytanie do was. Po dwóch tygodniach widziałam ze piersi są nierówne tzn. jedna większą, druga mniejsza i miały inny kształt. Dodam jeszcze że jestem praworęczna. Lewa jest śliczna, równa, okrągła, nie boli super. Za to prawa jest sporo mniejsza i taka bardziej wyciągnieta w dół. Przed operacją piersi miałam równej wielkości co nawet powiedział lekarz. Do tego tą prawą cały czas czuje, taki lekki ból, ucisk. I jeszcze coś, jak się przygarbie wyczuwam pod piersią taki luz, jakby było tam wolne miejsce, czego nie czuć jak jestem wyprostowana. Najbardziej martwi mnie ten rozmiar. Czemu mniejsza jest ta która boli? Gdyby była większa mogłabym jeszcze pomyśleć że opuchlizna zejdzie i się wyrównanają, a tak. Czy będę musiała mieć poprawkę? Czy któraś z was tak miała? Bardzo chętnie bym z kims porozmawiać np na mailu kto miał podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne cyce są też nie równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robilyście już mammografię z implantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierzbinka
Witajcie Wczoraj rano przeszłam zabieg powiększania piersi w Gdańsku u dr Muraszko. 162cm wzrostu, 53kg, implanty 350 okrągłe Zabieg Rewelka, szybko, sprawnie. Opieka na 6+ Dziś widziałam moje nowe cycuszki są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okrągłe takiej wielkości to jak sex bomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1903
Witajcie Dziewczyny. Jestem 4 tygodnie po operacji piersi. Operacje robiłam w Szczecinie, w AMC. Mam włożone w obu piersiach implanty anatomiczne 330 cc HP, pod mięsień, nacięcie wokół brodawki. Wyjściowo miałam 75A (nawet można powiedzieć małe A), a teraz miałam mieć C. W tej chwili noszę stanik pooperacyjny w rozmiarze D. Najgorsza była opuchlizna na mostku przez co piersi rozchodziły się na boki. W tej chwili lekko mam opuchnięte pod mostkiem. Piersi, wydaje mi się że już nie są opuchnięte, ale myślę że jeszcze zmienią kształt. Ogólnie czuję się rewelacyjnie, tylko nadal mam wrażliwe sutki - cały czas sterczą i są twarde (czuję się jakby były wypłukane w krochmalu). Po za tym od dołu czucie w piersiach mam dziwne, coś w rodzaju jakbyście zostały poparzone pokrzywą i ta skóra jest taka odrętwiała. Przed operacją dużo biegałam i ćwiczyłam, więc już od tygodnia co drugi dzień ćwiczę po 30 min na dolne partie - pośladki i nogi - nie odczuwam jakiegokolwiek dyskomfortu. Pobyt w klinice oceniam tak sobie, wizyty i konsultacje lekarza są mierne. Troszkę poczułam się na zasadzie: wpłaciłaś pieniądze za zabieg, teraz jesteś zdana na nas. Nawet przy wypisie nie było lekarza i nic konkretnego mi nie powiedziano jak mam postępować, tylko wyznaczono mi datę na kontrolę. Byłam 3 razy na ściągnięciu chłonki (bardzo nie przyjemna sprawa, ale da się przeżyć jak wcześniej weźmie się tabletki przeciwbólowe). Może któreś pomogłam lub macie pytania, to piszcie śmiało. Jak będę potrafiła, to odpiszę. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nowe cyce ci nie ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierzbinka
He he... Na początku ciążą i strasznie ugniatają klatkę piersiowa. Jakby ktoś na niej usiadł ale z czasem wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altaga
Część gosc1903. Fajnie że jesteś zadowolona z efektu, to najważniejsze. Co to jest chłonka? Po jakim czasie sciagali ci szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1903
Witaj Altaga. Chłonka jest to ciecz zmieszana z krwią, która gromadzi się w piersi. W czasie pobytu w klinice miałam przez cały czas założone dreny ze strzykawką i do niej to wszystko zlatywało. Co do szwów to po tygodniu miałam ściągany co drugi ze względu na dużą opuchliznę, a resztę ściągnięto 3 dni później. Piersi mam nadal twarde u dołu i przy dotyku lekkie mrowienie. Mam nadzieję, że wróci to do normy, bo przez to czuję lekki dyskomfort. Na blizny używam plastrów silikonowych, są super, nieuciążliwe, zakładam rano, ściągam wieczorem i tak mam robić przez 6 tygodni (oczywiście jeden plaster, przecięłam na pół i gotowe) w klinice zapłaciłam za niego 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła 1978
Jestem 11 dni po częściowej resekcji wraz z powiększeniem Motiv 340 okrągłe . Otóż zaraz po zabiegu widziałam ze dwie piersi się mocno różnią i do dnia dzisiejszego mam od góry mocno wystające a dół luźny taki jak mój przed operacja ta sama sytuacja jest z drugim biustem. Góra twarda a dół miękki naturalny. Czy to się zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deliszysss
Sprzedam biustonosz pooperacyjny kompresujący z pasem stabilizującym marki mainst, zakupiony w klinice za 320 zł. Gratis pończochy profilaktyczne przeciwzakrzepowe. Cena 150 zł. Zdjecia prv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Czesc. Zabawy miałam 2 dni temu. W dzień operacji (wzbudzili mnie o 13) Była masakra. Robiło mi się słabo, paliło mnie w klatce, ogromny ból i opuchlizna. Załowalam że się zdecydowałam. Skóra napięta strasznie, piersi opuchnięte także między piersiami ta skóra jakby miała peknac. Implanty 380 motivi. Przy 164cm i 51 kg. Wyjściowe małe a po 2 porodach. Wczoraj już byko lepiej w sumie to o niebo lepiej niż w dzień operacji.dzis też jest ok. Ale dzień się dopiero zaczal. Noce fatalne bo już boli mnke kręgosłup i muszę spać na siedząco. Macie jakiś sposób na spanie? Bo miesiąca w takiej pozycji nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Przepraszam za błędy w poprzednim poście. Telefon mi zmienia i już widzę że zamiast zabieg jest zabawy. Wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motiva 335
Zabieg powiększania piersi miałam wykonany tydzień temu. Wybrałam klinikę Medimel dr Katarzyny Ostrowskiej-Clark ze Szczecina. Mam założone implanty anatomiczne Motiva 335 cc. Swoje piersi miałam "widoczne" (80B), ale chciałam je trochę powiększyć i "odświeżyć" (teraz mam miseczkę D). Zabieg wykonano w znieczuleniu ogólnym z zastosowaniem specjalnej blokady nerwów (tu polecam wybrać dra Nikodemskiego), co spowodowało, że bezpośrednio po zabiegu nie byłam senna i nie odczuwałam nudności. W pierwszych godzinach doskwierał mi trochę ból kręgosłupa, ale ustępował po podaniu środków przeciwbólowych. Noc przespałam całą, w południe wyszłam do domu. Żadnych sensacyjnych dolegliwości już nie miałam, leki przeciwbólowe odstawiłam całkowicie w 3. dobie po zabiegu, zresztą tego samego dnia byłam 4 godziny w pracy. Piersi mam dokładnie takie jak chciałam: naturalnego kształtu, pięknie powiększone, chociaż pełen efekt pewnie dopiero będę mogła ocenić za kilka tygodni. Najbardziej doskwiera mi obecnie noszenie biustonosza uciskowego. Osobiście polecam bardzo zabieg u dr Ostrowskiej, opieka jest profesjonalna, dobór implantów idealny (no może jak ktoś preferuje nienaturalnie duże piersi to powinien wybrać kogoś innego). I to naprawdę nie boli tak jak czytam na forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onatu
Witam, mam operacje zaplanowana na 25 stycznia. Jestem w trakcie przygotowań do operacji. Mam kilka pytań, może akurat któraś pomoże ;) Ile dni przed operacja robilyscie badania ? Jak długo czeka się na wyniki ? Jakiego rozmiaru mogę spodziewać się przy implantach okrągłych 300 i 320 ml, moje wymiary to miseczka b ( raczej średnia ) pod biustem 68 cm. Mam 166 i 49 kg. Czy jest szansa, zeby do 24 marca „wystąpić „ bez stanika ? Mam ślub i sukienkę pod która nie pasuje żaden stanik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×