Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubie palić papierosy ........

czy palący mężczyzna ma małe szanse?

Polecane posty

Gość 1234567890987654321
łowczyni spadków o wlasnie kobito pozatym papierosy zle wplywaja na meskosc poczekaj az Twojemu palacemu meskiemu facetowi opadnie w pewnym wieku bo palil a twoje rowiesniczki beda ciagle cieszyly sie maskoscia swoich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uykghku
Nie ma szans u normalnych kobietych ceniacych brak smrodu w swoim otoczeniu. Palenie papierosow+ pisanie kobietĄ= kompletny brak szans:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go fresh energise
jak lubie jak facet pali, zawsze moge wyciagnac od niego szluga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...chyba kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234567890987654321 Myrevin nie palisz ale paliles ja w gole niegdy nie ialam tegoo ani w rece ani w ustach i sie tym brzydze a ty nie wiec ci to nie przeszkadza bo sam to robiles } Nie. U innych mi to przeszkadza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acoboto
Ze mną jest różnie. Czasem nie lubię facetów, którzy palą - drażni mnie zapach papierosów, nie chce kłaść się koło kogoś kto śmierdzi (np w ciągu dnia gdy leżymy na kanapie wiadomo, że czuć od niego fajki bo dym wnika we wszystko a on nie będzie się mył po każdym papierosie). Nie chciałabym gdyby np po długiej podróży gdy np jedziemy do mojej rodziny on zamiast przywitać się wyjął od razu paczkę i zaczął palić (a jeszcze nie daj boże w domu by to zrobił!). Czasem natomiast nie mam oporów jeśli facet pali. Oczywiście jeśli nie jest lokomotywą. Gdy jest impreza i sobie zapali to czemu nie? Przy kawie też może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the sign
to wy im rozkazujecie kiedy ma palić? A oni tak słuchają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wręcz wole jak facet pali, Ci nie palący to często pajace, którzy dbaja o swoje zdrowie za bardzo przesadnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beagelka
dokładnie masz racje niepalący to jakieś pajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem mężczyzna, który pali papierosy, a zapach tytoniu miesza się z jego pieknymi perfumami działa na mnie niezwykle pociągająco... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nigdy nikt nie skreślił za palenie fajek. :O Jak faceci skreslają kobiete za to, tzn, że nie są facetami, a chłopczykami dopiero;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllllllllllllllllllllllllaa
aaaaaaah dokładnie zapach perfum i papierosów u faceta :D przypomina mi sie moj były ;) byl taki pociagajacy i meski :) nie palą cioty pierdolone takim to zasadzic kopa w zad i hejaa na plante frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajki nie są wyrokiem fakt, fizycznie się od nich nie uzalezniami, tylko psychicznie. Co innego alkohol czy dragi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowa informacja
Palacz nikoty ma żółte zęby i palce! Jego sperma jest gorszej jakości i jak będzie miał potomstwo to krócej pożyje, są chudsi palacze i jak zapadną na raka to choroba nie będzie miała masy by zjadać tłuszcz i większe ryzyko zgonu. Palacz również alkoholu nadużywa czy kawy zazwyczaj. Analfabeta natomiast jeśli po Polsku pisać nie umie to i angielskiego się nie nauczy, niemieckiego czy rosyjskiego. Wielu nie umie z translatora google internetowego skorzystać. Palacze to truciciele osób nie palących! Tak samo pijacy źle działają na abstynentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się,,,,,
jak się dba o siebie palenie nie jest wtedy problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda w kubeł kozo
babie wrednej to wszystko przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka palacza
ja powiem tak wkurzające jest jak diabli. Wszedzi popielniczki nawet w sypialni, smród w domu, wiecznie brudne firanki , pełno dymu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia 27
mnie wkurza jak mój facet na mnie dmucha dymem specjalnie bo wie ,że nie lubie papierosów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale idioci
o kur jakie macie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracawazniejsza
przez to z emoj facet pali ja tez sie zatruwam...:P i powoli zdaza mi sie zapalic jednego czy dwa papierosy na imprezie jakiejs.. a to dlatego ze jesli on moze to ja tez...:/ chce zeby zucil ale mu sie nieudaje.. zreszta osoba niepalaca na mysl o calowaniu palacza blednie.. i to jest prawda.. ale palacz emi nieprzeszkadzaja tylko to ze martwisz sie o zdrowie lubego czy lubej :) chociaz u kobiety papierosy wygladaja duzo gorzej i facetow to bardziej zraza niz odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe byle nie wydmuchiwal
mi w nos;P, a poza tym mi nie przeszkadza, fajnie jest razem sobie zapalic po seksiku;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w rajtach i butach
ja wole palącego bardzej seksy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskader54
Odświeżam temat, może komuś się przyda... Jeden z portali przeprowadził ankietę, w której zapytał czy kobietom przeszkadzałoby gdyby ich partner palił papierosy. Większość kobiet uważała palenie papierosów za problem. Jeżeli ktoś chce poznać szczegóły, to podaję adres do źródła https://www.randki24.pl/czytelnia/ankieta,czy-kobietom-przeszkadza-gdy-ich-partner-pali,173/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×