Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Morze.... ciepły piasek... wiatr... koc... piwo prosto z lodówki... i zachód słońca... Mmmmm.... Uwielbiammm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by nie było głupie rozwiązanie... Ok, ale co najpierw? Morze czy góry? A jeszcze są Mazury... Tam też jest ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nad jezioro lubie, tu sie zgadzamy, czy to nie cudownie? :P To bedzie 3 tydzien, jeszcze 1 tydzien i będzie cały miesiąc miodowy, tylko kto za to zapłaci? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuuuudownie :D Fajne plany, ale niezły wydatek... :D Obowiązkowo ściepujemy się razem... bo inaczej nie jadę :P Coś się wymyśli... :D Może będziemy żebrać? Występy na ulicach czy cuś...? :P A Dobrze weźmiemy też? Byłoby jej przykro gdybyśmy jej nie uwzględnili w naszym planie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebrać? Wiesz ja pracuję Ty rób jak tam chcesz :P Dobrze jak się zgodzi to może też się zabrać, czemu nie? Dwie dziewczyny i jeden chłopak? Czegoż mozna więcej od zycia zapragnąć ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałbyś radę opłacić praktycznie 3 wycieczki jedna po drugiej? Dobry jesteś :P Kurcze obawiam się, że miałbyś w takiej sytuacji za dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do łóżka.... Trzeba zbierać siły, żeby jakoś przetrwać upalny dzień... :/ Kolorowych snów Singielku :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat te wycieczki nie są wcale takie drogie. A mi się wydaje że taka sytuacja nie jest wcale taka super, dwie trajkoczące przekupy, kto normlany to wytrzyma przez 4 tygodnie? :P Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady on nie ma wyboru:-D jak nie bedzie chcial to sama sie wlepie:-P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Trajkoczące? No wiesz... Nie wiesz czy my takie jesteśmy... Nie wszystkie kobiety są paplami :P Dobrze, jedziesz z nami i koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wspaniałe a przed chwilą było, że trajkoczące przekupy :P W domu siedzisz? Spadaj na plażę człowieku :P Ja za godzinką śmigam na basen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom ale taki ładny dzień zepsuty. Trudno posprzątam w pokoju :P Fajnie że idziesz na basen, Wypluskaj się za mnie też ;) A co do wakacji to może polecimy na Hawaje zamiast gór i morza bo tam i jedno i drugie jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu psuć sobie humoru przez takich ludzi więc uszy do góry Singielku :) Ale sobie zajęcie wymyśliłeś :D Kurcze wolałabym plażę... Tak za mną od kilku dni morze chodzi, że szok... :P A Ty masz tak blisko :( Nooo... Niezły pomysł :D Tylko wiesz... swego nie znacie, cudze chwalicie :P Może lepiej najpierw Polskę objechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... pisz mi tak jeszcze i dobijaj mnie :P Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę... Muszę się zadowolić wodą chlorowaną w sztucznym zbiorniku... :/ No wiesz... gdyby się pogoda nie popsuła, to byłoby zbyt pięknie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Singiel :D Singiel ale Ty się nade mną znęcasz :( Słucham właśnie pioseneczki :P Cześć Dobrze :) Jak dzień minął? Pochwal się gdzie byłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piosence niestety nie o mnie mowa :P Nie mam farbowanych rzęs i bladych policzków też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×