Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

problem...hmmm Singiel proszę cie nie zdradzaj mnie i Lady z Singielka :P i nie uciekaj tak szybko do łózka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze Szczecina jestem :P Jak chcesz mnie złapać, to proponuję uwiesić puszkę piwa Żubra na sznurku i ciągnąć główną ulicą :D Jak poczujesz na końcu sznurka szarpnięcie, znaczy że to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam🖐️ widzę...ze dzisiaj cisza:D a ja zmagam sie z automatem.... uszczelka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim... 🖐️ Singiel, prawdziwy stary kawaler pije wino patykiem pisane albo bryndę(ciekawe czy wiesz co to jest:P)... :D Więc Ty raczej młody kawaler jesteś :D Znajdziesz sobie dziewoję, zobaczysz :D Tylko nie mów jej od razu, że piwo ciągle pijesz bo Cię skreśli :P Tak jak singielka :P Dobrze, jak tam uszczelka? Poradziłaś sobie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja... ale... nie od razu się kocha, tylko prędzej jest zauroczenie... Więc z wadami poczekaj trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, mogłabym wieczór spędzić z chłopakiem... ale u nas mówi się, że jak facet przychodzi do dziewczyny w piątek to jest ojscusem :P A takiego faceta to ja nie chcę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie jesteś z Wlkp. i zobacz ile Cię omija wiadomości....:P Facet - gówniarz, nic nie warty.... Nie wiem jak Ci to wyjaśnić lepiej, ale w każdym bądź razie chodzenie do dziewczyny w pt niezbyt dobrze o nim świadczy w oczach zwłaszcza rodziców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nie logiczne to co napisałaś. Jak ktoś pracuje od poniedziałku do piątku to jedyny czas kiedy się może spotkać to piątek wieczór włąśnie, no i weekend. Nie podoba mi się ta cała wielkopolska, no i tamtejsi staroświeccy rodzice. Wygląda to tak jakby rodzice nadal decydowali o poczynaniach swoich pełnoletnich dzieci- chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel czemu wziąłeś to tak na serio ej? :P Wlkp. jest fajna. Nie mówię, że moi rodzice są staroświeccy - nie są na pewno, ale staroświeccy pewnie też znajdą się i w Twoim Szczecinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×