Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Kto wie... może :P Jak go nie ma to spadam do łóżka... Co my tu we dwie będziemy robić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja koncze swoje rzeczy i tez mykam nawet nie ma sie z kim poklocic:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zmęczeni upałem i nie mają sił na kłótnie... Ja może bym siły znalazła ale z Tobą nie mam zamiaru się kłócić... :P W takim okładzie słodkich snów :) Singielkowi też :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróbek nie lubię :P No bruneci są fajni, co ja za to mogę... Widzą mi się i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jesteś drewniak... :P Kiedyś trzeba się wyspać... najlepiej w nocy kiedy jest troszkę mniej gorąco... No chyba, że masz klimę w domu... to zazdroszczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci chodzący na solarium są niemęscy... Ja byłam może 3 razy w życiu. Weź się opal naturalnie trochę :P No taaaa już... z góry zakładasz najgorsze :P niedobrze :P Nie powiedziałam że nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jesteś zimny to ja poproszę.... :D gorąco mi... Jedna na milion to nie znaczy, że nie masz żadnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, coś tam robi... :P No to przytul... :D Oooo jaaa... Faktycznie zimny jesteś.... Aż mam gęsią skórkę... Zawsze taki jesteś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dałabym radę je rozgrzać... Tylko najpierw swoje musiałabym troszkę rozgrzać... Na razie jest niepodłączone do zasilania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz? Eeee, nie podobno,chociaż... :P Dobrze, przestań :P A kto takiego dreszczyka nie lubi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ktoś tą wtyczkę zepsuł... muszę wymienić :P Umiesz to naprawić? Chyba sama nie będę umiała wymienić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel... ale z drugiej strony... Czemu miałaby sobie nie robić dobrze? Niech ma przyjemność dziewczyna :P Zazdrościsz jej? :P Jak skończy to przyjdzie tutaj:P chyba, że zaśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zazdroszczę :P Ale widzę że Lady też lubi jak jest dobrze ... :P A wtyczkę wymienię od razu, Dużo...... o tym czytałem........... i wiem jak się wymienia.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię kiedy jest dobrze ale nie solo :P Ooo.... fachowiec się znalazł :D Tylko nie wiem gdzie taką wtyczkę dostanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×