Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

jeju... generalnie to mam gniazdko i wtyczkę... wtyczka od serducha a gniazdko to wiadomo do czego.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz... żeby mieć w co włożyć wtyczkę, musi być gniazdko... Nie no, wiesz o co chodzi... Teorię na pewno masz opanowaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo troche czytam...tylko ta praktyka..... 😭 Tak na prawde jak o tym myślę to jestem wściekły na samego siebie.... Dobrze, Masz przestać czesać bobra, przynajmniej jak tu z nami rozmawiasz bo to nie wypada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel jak Ty się rozbestwiłeś dzisiaj :P Czesać bobra? Skąd to słownictwo u Ciebie :P Praktyka to pikuś... :P Wściekły na samego siebie? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo przez własną głupotę. Mogłem byc z kimś i to nie z jedną. A swoim dziecinnym podejście zaprzepaścilem... i teraz się budze z ręką w nocniku. Zwyczajnie po ludzku jestem zły na siebie samego. Poza tym to mnie blokuje jak kogs poznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ty tez masz bobra:-P? Singiel czego oczy nie widza temgo sercu nie zal:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też budzę się z ręką w nocniku bo trafiałam na samych pacanów... Nie wiem co gorsze, stracony czas przez złe podejście czy stracony czas na nic niewartych ludzi... Ale dlaczego Cię coś blokuje? Noo pewnie, że mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie ma czego się wstydzić... Życie Ci się ułożyło tak a nie inaczej i koniec. Nie doszukuj się swojej winy... A nieśmiałość.... Trafisz na śmielszą od siebie i będzie oki :) Singiel a Ty co masz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne... Myślisz, że jestem śmiała? Zagadanie do faceta wychodzi mi jakoś nieudolnie... A o dalszym ciągu znajomości decyduje wiele rzeczy.... Nie jestem manipulatorką jakąś... Gdybym była to miałabym kogoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już podłapałem doła... szlak :( Nie wolno mi o tym w ogóle myśleć zwłaszcza jak jestem sam np przed kompem bo nie potrafię sie odgonić od tych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz boa dusiciela to pewnie żeby nie wychodził z nogawki, oplatasz nim obie nogi co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel a myślałam, że skupiam na sobie Twoje myśli :/ Postaraj się o tym nie myśleć, bo to aby pogarsza sytuację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Singiel chcesz po uszach za drewniaka?:-P teraz doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady mam to samo... nie jestem taka smiala w stosunku do mezszczyzn a dalsze rzecczy to hohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno... :P tylko dusi :P O dokładnie, myśl optymistycznie :D Dobra Łobuziaki... spać idę, ale teraz już serio... :P do jutra, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×