Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Gość no to dawaj fotełe
dobrze ma fajne tzytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... Piszecie w najlepsze a ja tu dopiero wróciłam z randki :D Singiel... Romantyzm zachowam dla kogoś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... było cudownie.... nie potrafię znaleźć innego słowa na to jak było... Byliśmy na małej wycieczce niedaleko Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Singiel Cię zabierze ej :P Już się pakuje pewnie :P Prędzej ja Ciebie tam zabiorę :P Kurcze nooo... Fajnie było, na razie to jest etap poznawania się, ale sytuacja nabiera tempa i rumieńców... Spotkaliśmy się dopiero 4 razy a już dostałam różę i bukiet różyczek... Bez okazji! Rzadko spotykane u facetów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Singiel mi wina nie chce dac jak bede u niego w miescie :P kulturalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze... :D ale boję się, że to jest zbyt piękne żeby było prawdziwe... boję się, że gdzieś jest haczyk tylko nie wiem gdzie... To wszystko chyba przez moje przejścia z facetami... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobacz... A mówi się, że Poznaniaki to skąpcy a widać w Szczecinie też tacy się trafiają :P ;) Singiel Pan Bóg kazał się dzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazal...kazal:D a on nie chce.... poczekaj Singiel jak bede w tym twoim Szczecinie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że będzie dobrze... :) Singiel daj jej to winko, bo jak Cię dorwie w tym Szczecinie to zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamałam Ci serce? Nie wierzę :P Sam stwierdziłeś, że jestem smarkulą :P Skoro nie dasz winka to my też nic Ci nie damy... A miałyśmy już fajny pomysł... Prawda Dobrze? :D ... no ale skoro Singiel nie chce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamilcz niewiasto próżna :P Czemu nie na randce? I w ogóle co to za facet co kwiaty daje na 4 randce? Na 2 to już się przechodzi do konkretów a nie jakieś zielsko rozdaje :P Przynajmniej ja tak robię :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym Cię urazić, ale jeżeli życie jest za krótkie to dlaczego nadal jesteś prawiczkiem? :P Trzeba korzystać z życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×