Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość affrikk

w łóżku myśli tylko o sobie

Polecane posty

Gość affrikk

też tak macie dziewczyny? Liczy się tylko jego orgazm. A jeśli coś delikatnie wspomnę, to słyszę : żałuj, że nie urodziłaś się facetem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spałabym z takim
debilem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość affrikk
Tylko, że to nie jest jednorazowa przygoda... Wydawałoby się, że to facet na całe życie. Tylko ten seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spałabym z takim
jak jest egoista w łóżku to znaczy że generalnie jest pieprzonym egoistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spałabym z takim
albo udawaj orgazm zanim on dojdzie zaraz potem przerwij seks i powiedz mu, że już skonczyłaś było super i niech żałuje że nie urodził sie kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowa informacja
Trzeba zmienić partnera jak myśli tylko o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera cruz
skąd masz tego idiotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to prawda. :) Jakbyś urodziła się facetem, Twoje orgazmy nie zaprzątałyby Ci tak głowy. :) W Twoim przypadku nie pozostaje Ci nic innego jak bycie kobietom. I albo coś Ci nie gra i zwyczajnie kopiesz w duupę to zwierzę w męskiej postaci, albo tulisz ryj i nie zakladasz takich tematów. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może weź sprawy w swoje ręce i to Ty bądź aktywniejsza od niego? Wtedy zajmiesz się sobą jak należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie wibrator
ja tak zrobiłam i teraz mój facet dostaje furii bo orgazm mam zawsze a potem idę spać, on zostaje pobudzony ale nie ma spuścić się gdzie i go bolą jaja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostentacyjne kupno wibratora
uważam za fajną radę :) Plus nieinicjowanie seksu lub wręcz powtarzający się ból głowy ;) Jak zacznie coś marudzić na temat Twojej zabawki, powiesz: żałuj, że nie urodziłeś się kobietą, też mógłbyś korzystać ;) Aha, wibrator kup drogi i ładny, nie jakieś goowno za 30 zł i trzymaj na widoku. Żeby go wkurzył i sam jego widok i cena. Polecam wibratory typu Hi-tech, są drogie i z bajerami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostentacyjne kupno wibratora
A odpowiadając na pytanie: nie, nie mamy tak. To już nie te czasy, żeby kobieta musiała się godzić na egozim w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostentacyjne kupno wibratora
Czasy się zmieniły na tyle, że jak ja chcę seksu to mój stary MUSI mi go dać a jak on chce to MUSI mi za to zapłacić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostentacyjne kupno wibratora
Czasy się zmieniły na tyle, że jak ja chcę seksu to mój stary MUSI mi go dać a jak on chce to MUSI mi za to zapłacić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×