Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ile za wynajęcie domu na wsi?

Ile za wynajęcie domu na wsi?

Polecane posty

Gość Ile za wynajęcie domu na wsi?

Mieszkam z żoną w mieszkaniu, a pół roku temu umarł ojciec, który mieszkał w domu na wsi. Chcielibyśmy wynająć ten dom jako mieszkalny. Jaką cenę za miesiąc możemy chcieć? Do jest duży, 2 pokoje, 2 kuchnie, łazienka, 3 pomieszczenia "wolne", można odmalować i zrobić pokoje. Ogrzewanie, gaz, prąd, internet, spokojna okolica, dobry dojazd do różnych miast od 8-30km. Wodociąg, szambo, internet, telefon, tydzień temu położono 2km nowej drogi... Garaż, kilka pomieszczeń gospodarczych, piwnica. Po prostu jest wszytko. Dom umeblowany. Ogrodzony. Ogródek, drzewa praktycznie z każdymi owocami. Ile za taki luksus mogę chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
wiem że luksus ale jak an wies to ok 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło mnie na pobliskich wioskach za wynajęcie połowy domu biorą 1300 zł na miesiąc wydaje mi się ,że i tak tanio ,bo w blokach za wynajęcie biorą 800 zł za dwa pokoje ,bez garażu i wiadomo dochodzi jeszcze co miesiąc czynsz ponad 300 zł (w tych tańszych) a gdzie reszta a tak masz cały dom ,garaż (na który już ci odpada wynajem koszt od 150 do 300 zł za miesiąc) masz ogródek swój no i za dom to płaci się podatek raz na rok a nie czynsz co miesiąc ,wiec luksus wszystko zależy też od okolicy i zarobków ,w moim miasteczku dochody to tak do 2500 na rękę(średnia) dla faceta ,więc też nikt nie wypierniczy ceny kosmosu bo kto to wynajmie ,nie będzie nikogo stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu czego tak juszysz ,piszę jak u mnie jest za połowę domu :) oczywiście wszystko jest na pół tylko garaż cały:) wiem bo kupel wynajmował z żoną taką połowę ,cała góra ,trzy pokoje ,kuchnia łazienka ,garaż ,pół podwórka :) Możesz dać cenę jaką uważasz ,nie widzę przeszkód tylko pomyśl o jakieś realnej cenie ,bo wywalisz kwotę z kosmosu to chałupa będzie stała pusta :) Nie wiem gdzie mieszkasz ,jakie są w okolicy zarobki ,ale u mnie nikt za wynajem całej chałupy nie da więcej niż 2500 na miesiąc :) wydaje mi się ,że jak ktoś ma płacić 4-5 tysiaków za chatę co miesiąc to chyba prędzej sam kupi coś na hipotekę i rata będzie o połowę mniejsza od wynajmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie Wy takie drogie
domy wynajmujecie? Ja wynajmuję domek na wsi, ładny, po remoncie, 3 pokoje, duża kuchnia, łazienka, piwnica i garaż i płacę 800zł na miesiąc. Dom z ogrodem i dodam, że nie na zadupiu tylko blisko miasta więc do pracy mam 10 minut samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
w dużej mierze zależy od tego, jaka jest lokalizacja tego domu. Jeśli to jest blisko dużych miast, dobry dojazd i bogata okolica to możesz zaśpiewać 2-2,5 tysiąca. Więcej raczej nie, bo będzie ciężko wynając. Tak jak pisała ryjekk - jeśli ktoś ma płacić 3tysiaki za wynajem to raczej stać go też na kredyt i będzie wolał kupić coś swojego. No chyba, że podzielisz jakoś ten dom (skoro są 2 kuchnie) i wynajmiesz dwóm rodzinom, każdej za 1500 :) Gorzej, jeśli okolica nie jest zbyt bogata albo nie ma blisko żadnego większego miasta... wtedy musisz trochę spuścić z ceny, bo chata będzie stała pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehej
to może napisz gdzie ta willa do wynajęcia i ile byś chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehej
nie więcej jak 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziamizia
a moze ten dom jest nad oceanem - skoro chcesz za niego do 6 tys ?:) gościu - ty patrz realnie -a nie ile ludzie wołają -ża takie pieniadze to mozesz miećlokatora na miesiać - dwa - i znowu bedziesz kogoś szukał .lepiej zarobić mniej -ale pewniej niz nie zarobić wcalę . gdzie ten dom pobudowany ? w jakiej okolicy ? no i chyba nowy jest - bo za takie pieniadze jak ty chcesz - to tylko nowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
ludzie chyba was pokręciło wynajęcie domu na miesiac 6 tyś ? haha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6000 facet skad ty sie urwałes?Jakby kogos było stac na wynajem za 6000 to miałby swoje.Jak ci zal to sprzedaj dom i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuśglancuś
wisienka pisze: "...6000 facet skad ty sie urwałes?..." Wisienka - jak masz gołą doope to siedż tam, gdzie siedzisz. A jak masz drukarkę, i chcesz drukować wielkimi seriami lewe banknoty - to 6 tysiaków na miesiąc to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×