Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiunia29

GDZIE JEDZIECIE W PODROZ POSLUBNA ????

Polecane posty

Gość cherylla
W Polsce całkiem niezłym miejscem na podróż poślubną jest Pojezierze Brodnickie. Ostantio przeglądałam zdjęcia z tych rejonów. Niesamowicie malownicze miejsce. Z tego co się orientowałam to w tamtejszym hotelu Głęboczek można skosztować leczniczych kąpieli winnych :) Koszący pomysł na taki wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherylla
Całkiem niezłym pomysłem może by ć taki kilkudniowy wypoczynek w jakimś kurorcie. Całkiem niezłe jest to hi-tech Medical spa la perla nad morzem w Dźwirzynie. Oprócz ciekawych zabiegów można udać się na romantyczny spacer po plaży i zwiedzić okoliczne miejscowości m,.in. Kołobrzeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tło
Byliśmy w Alanyi w Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my tylko do Amsterdamu
tam poznaliśmy sie, spotykaliśmy się na pierwszych randkach. Minęło 6 lat, wiele krajów zwiedziliśmy, ale ...jeszcze raz chcemy powrócić do miejsc, gdzie rodziła się nasza miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytt
Jeśli chodzi o hotel Głęboczek to muszę przyznać, że ostatnio trafiłam na http://www.facebook.com/Gleboczek i bardzo spodobały mi się zdjęcia z tamtych okolic. Trzeba przyznać, że miejsce położone jest w wyjątkowo urokliwym otoczeniu, co na pewno sprzyja romantycznym chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedna narzeczona
Maroko we wrześniu. Termin slubu ten sam, co u ewuni 89.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selene1987
Marzy mi się podróż poślubna do Turcji, mam upatrzony wspólnie z narzeczonymi kurort Sunset Beach i to właśnie tam chciałabym spełnić czas z ukochanym. W kurorcie tym są trzy baseny, a hotel leży przy samym morzu, co jest szczególnie ważne, bo oboje jesteśmy zapalonymi pływakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaa
Jeśli o Turcję chodzi, to fajne wycieczki objazdowe ma Almatur. Ostatnio wybierałam, a którą z nich się wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Zaraz po ślubie 4 dni Sztokholm, a po Nowym Roku 3 tygodnie Indonezja - na własną rękę :D bo mamy przyjaciół na Borneo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impresion
Witam serdecznie! Zapraszam na naszego bloga i fanpag'a gdzie codziennie pojawiają się nowe pomysły ślbno - weselne. Z nami zaskoczysz swoich gości, niebanalnie zorganizujesz swoją ceremonię, ciekawie urozmaicisz wesle, a sobie zapewnisz niesamowitą pamiątkę... zainspiruj się! http://www.facebook.com/?sk=welcome# ...atkowych.Chwil http://pracowniawyjatkowychchwil.blogspot.com ZAPRASZAMY! POMÓŻ NAM ROZWINĄĆ SKRZYDŁA! Impresion - Pracownia Wyjątkowych Chwil czeka na Wasze sugestie, komentarze i opinie... pozdrawiam i życzę owocnych, bezstresowych przygotowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli podróż poślubna to tylko w jakieś fajne cieple miejsce;) My byliśmy we Włoszech ;) Było na prawdę uroczo i miło;) To idealne miejsce na romantyczny wypad. W tym roku, z okazji 2 rocznicy ślubu postanowiliśmy wrócić w to samo miejsce;) Wszystko będzie takie samo, to samo miasto, ten sam hotel... Ale to dopiero w czerwcu;) Staramy się co roku gdzieś wyjechać, jesteśmy bardzo ciekawi świata ale wiadomo takie podróże kosztują;/ Dlatego zaczęłam intensywnie brać udział w konkursach w których można wygrać jakąś wycieczkę;) Teraz gram o pobyt w Górach Świętokrzyskich. Polecam wam zalogowanie sie na stronie http://supersluby.pl/. Każdy zalogowany dostaje własny indywidualny link, który później stara sie wkleić na jak najwięcej portali społecznościowych, forach, stronach itp. Im więcej osób kliknie w taki link tym większa szansa na wygraną. A główną nagroda jest właśnie weekendowy pobyt w luksusowym hotelu w Górach Świętokrzyskich!;) Wszystkim próbujących swoich sił życzę powodzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażyna z mrzeżyna
Moja kuzynka pojechała z mężem na Wyspy Kanaryjskie. Już drugiego dnia oboje dostali sraczki i tak im zeszła tygodniowa podróż poślubna. Ponoć ciężko tolerowali wodę pitną, która jest wodą oceaniczną, odsalaną i filtrowaną...Gdybyście ich widzieli, jak wyglądali kiedy wrócili...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapkazmasłem
do zakopanego chcielismy jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Politttta
Nienawidzę tropików, więc wszeklkie ciepłe kraje odpadają. uwielbiam natomiast zwiedzać, ale podczas podróży poslubnej, raczej na zwiedzanie zostanie mało czasu, więc pewnie wybierzemy jakiś kurort nad morzem, może Mazury, albo Bieszczady. Później chciałabym wyciągnąć męża na jakieś dłuższe europejskie zwiedzanie, np Austria, Szwajcaria, Włochy, albo Bawaria, Czechy, Słowacja, Ukraina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wraz z moim mężem we wrześniu lecimy do Indii. Wykupiliśmy wycieczkę w http://www.zory.expertwakacje.pl/. Interesuje nas kultura dalekiego wschodu, dlatego ten kierunek, szkoda tylko, że na 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała jechać gdzieś, gdzie można i pozwiedzać, i popodziwiać widoki i poodpoczywać po prostu. może jakieś Wyspy Kanaryjskie albo Maroko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecimy na filipiny adoptować córkę. Mam już na oku taką 16letnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka123
My mamy trochę wygodnicki plan;) Bierzemy ślub w Łopience, a wesele będziemy mieć w Bieszczadzkim Gościńcu. Potem goście się rozjadą z powrotem do domów, a my sobie zostaniemy w naszym wynajętym pokoju w hotelu i przez tydzień będziemy łazić po górach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecałe dwa lata temu byłam na Teneryfie, cudowne miejsce, właśnie do zwiedzania, odpoczywania. My byliśmy tylko na tydzień, wypożyczyliśmy samochód na 3 dni i zjechaliśmy całą wyspę. Wulkan Teide, Loro Park i Siam Park. Cudowne miejsca i cudowna rozrywka:) Resztę dni zwiedzaliśmy okolicę i wygrzewaliśmy się na basenie. A na podróż poślubną Grecja, Turcja, Tunezja...nigdy nie byliśmy i pewnie w tym kierunku się udamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Styczniu 2014 roku spędziliśmy piekny miesiąc miodowy w Tajlandii. Za mało nam było jednak 1 miesiąca i już w kwietniu przeprowadziliśmy się do Tajlandii. Od pół roku mieszkamy w tym pięknym kraju. Zapraszamy na nasz kanał na Youtube http://www.youtube.com/user/tajlandiaonline a także do grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/tajlandiayoutube. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, dotyczące podróży poślubnej w Tajlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha422
Też zastanawiałem się nad podróżą na Mauritius przez biuro Newpoland.pl Znacie je? Możecie coś o nim powiedzieć, polecić lub zniechęcić? Czekam na opinie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×