Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coco Marie

Leki uspokoajające

Polecane posty

Od ponad dwóch miesięcy mam problemy z nerwami. Prawdopodobnie to nerwica lękowa. Jakoś daję sobie radę z typowymi objawami. Miałam przepisane tabletki uspokajające Hydroxyzinum VP. Kończą mi się one i trochę się obawiam nasilenia objawów tejże nerwicy. Więc stąd moje pytanie - jakie są najsilniejsze i nieuzależniające leki uspokajające dostępne bez recepty? Dobrze by było też jakby ułatwiały zaśnięcie. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvfkgxdcgvg
melisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROZNY_KOMUCH
alkohol moze poomoze setka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
Ja dostawałam sympramol, uważam, że dobry. Nie wiem czy go można kupić bez recepty, bo ja akurat receptę miałam, ale zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROZNY_KOMUCH
waTpie w dzialanie uspokajace milisy toi jest bzdura w./g mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa uspokaja jak się ją pije kilka razy na dzień. Właśnie chodzi mi o te na 100% bez recepty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GROZNY_KOMUCH
idz do apteki spytaj sie w aptece lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chodzi mi o to, żeby ktoś napisał sprawdzone przez siebie leki. Ale tak, mam zamiar wybrać się do apteki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooka25
W aptece nic oprócz tabletek ziołowych nie dostaniesz a te jak wiadomo przy nerwicy raczej nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
Ja ten lek sprawdziłam. Na necie raz pisze, że bez recepty, a raz że z receptą. Jest on polecany często na przykład nauczycielom, żeby się łatwo i szybko wyciszyć i jest dobry na zasypianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooka25
To fakt,też słyszałam że jest bez recepty - ale słyszałam o tym dawno temu. Najlepiej weź z książki tel.lub netu numer tel do apteki i zadzwoń tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi mi o ziołowe, żeby nie były uzależniające. Tyle, żeby były to jak najmocniejsze dostępne bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooka25
Coco,są różne i chyba o takim samym /słabym/ działaniu np.persen,validol. Z tych ziół najlepsza jest jednak melisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
sympramol nie uzależnia, zapewniała mnie lekarka o tym. Ja nie brałam go co prawda długo, ale nie czułam jakiegoś rozstrojenia po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi głównie chodzi o taki uspokajający na noc, bo mam problemy z zasypianiem. W dzień jak mam zajęcie to nie czuję tych nerwów. Wszystko zwala się na mnie wieczorem, wszystkie problemy i sytuacje. Wystarczy jedna natrętna i niepokojąca myśl i zasypiam po 1-2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooka25
Może Ciebie pocieszę a może i nie ale wydaje mi się że kłopot z zasypianiem to raczej nie nerwica a depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne kłopoty. Poszukałam w necie i znalazłam to, Benosen tabletki. Bez recepty, w 100% ziołowy i podobno bardzo pomaga. Jutro idę do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
lulunia, ja miałam te tabletki, ale nie mogłam sobie przypomnieć nazwy. Przeszukałam cały dom. Dawno je miałam, ale dobre są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwiczko i pomagały Ci? Ja mam kłopoty z zasypianiem, a jeśli już usnę, to budzę się co 2-3 godziny. Masakra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulunia też tak mam. Jakie to jest dziwne, że organizm tak potrafi niszczyć sam siebie głupimi nerwami. Osobiście myślałam jeszcze o zajęciach z jogi. Podobno joga też pomaga się odstresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco Marie no to podaj rękę. 🖐️ Ech, u mnie to jest właściwie bez przyczyny. Kłopotów nie mam, życie spokojne, nic złego w okół się nie dzieje, a ja w nocy przeżywam masakrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też byłam pewna, że wszystko jest ok. A w ciągu tygodnia z optymistki stałam się pesymistką, na początku tej nerwicy miałam takie napady paniki, że nic nie było w stanie mnie uspokoić. Tylko zastrzyk w ośrodku zdrowia lub w szpitalu. Na szczęście już nie jest to takie uciążliwe w ciągu dnia, mogę normalnie funkcjonować. A miałam zawroty głowy, mdłości, kołatanie serca, drżałam na całym ciele, pociłam się okropnie z lęku nie wiadomo przed czym. A niby wszystko ok. Coś siedzi w mojej psychice i ostatnio daje o sobie znać w nocy. Dobrze, że są wakacje, bo jakbym miała w takim stanie wstawać o 6 i iść potem na 8 godzin do szkoły to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
Mnie wtedy pomogły, ale więcej jeszcze pomógł mi mój mąż :) i przez dłuższy czas miałam spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od każdego słyszę, że muszę się po prostu zakochać, to mi na 100% przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się z nami dzieje? Zazdroszczę tym o silnych nerwach. Marie uczysz się jeszcze, więc może Twoja nerwica spowodowana jest napięciami jakie miałaś w szkole? Ja edukację mam już dawno zakończoną. Dzieci samodzielne, osobno mieszkają, radzą sobie. Nie pracuję zawodowo, mąż ma takie zajęcie, że spokojnie utrzymuje dom na dobrym poziomie. Mnie głowa o nic nie boli, powinnam cieszyc się życiem, a tu masz! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od każdego słyszę, że muszę się po prostu zakochać, to mi na 100% przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×