Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coco Marie

Leki uspokoajające

Polecane posty

Tak, teraz do 2 liceum. Trochę nas cisną w tej szkole, ale radziłam sobie, było tak normalnie. Podchodzę do szkoły "na luzie", uczę się, staram, przykładam się do nauki, ale nigdy nie odczuwałam stresu. Ani silnego, ani nawet lekkiego. Bo skoro jestem do czegoś przygotowana, to nie mam się czego bać. Jedynie fizyka sprawia mi problemy, ale to chyba większości. I nawet zagrożenie na koniec roku mnie nie stresowało, że mogę mieć poprawkę czy coś. Nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, to obie mamy życie spokojne, nie powinno byc stresów, a jednak są i męczą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o pójściu do psychologa, bo to jest prawie pewne, że sama sobie nie poradzę. Tabletkami uciszałam skutki, nie przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulunia i jak te tabletki? Pomagają? Wczoraj pogadałam sobie z moim znajomym i byłam taka bardziej spokojna i wyciszona. No i melisa. Zasnęłam bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjmuję tabletki ziołowe i ilektoć mam możliwość staram się tego unikać, ale jednak bądź co bądź niestety czasem są mi potrzebne. W takich sytuacjach mam sprawdzoną aptekę w której są w dobrej cenie http://aptekaswbarbary.pl/ no i wlaśnie w niej je kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×