Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jack19880

Czy są ładne dziewczyny, które... ?

Polecane posty

Gość outstandingelement
Co ciekawe - miałem całkiem niezłe mniemanie o zasobie mojej wiedzy o świecie , a jednak aby dowiedzieć się wiecej o typie Twojego wymarzonegoo partnera ( Castro , Abangale) musiałem posiłkować się wikipedią. Zaniepokoiło mnie to , jeszcze dużo pracy przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ1990
o Elliocie Castro niestety chyba niezbyt wiele na wikipedii jest :D widziałam o nim film na Discovery i jego historia tak mnie zafascynowała, że też trochę szukałam w internecie, głównie na anglojęzycznych stronach :D poza tym o Stevenie Russelu też widziałam film dokumentalny na Discovery Investigation, natomiast Abagnale znam z filmu "złap mnie jeśli potrafisz" :D wiem, że oni wszyscy byli przestępcami, nie chodzi o to, że podoba mi się to, że kradną, ale sam fakt, że są tak zdolni, wręcz genialni. :) Russell powiedział kiedyś, że każdy system ma jakieś luki i wystarczy tylko być dobrym obserwatorem, żeby przez te luki sprawnie przejść na drugą strone.. :D bardzo fascynuje mnie kryminalistyka(nie tylko fałszerstwa i wielkie kradzieże). podoba mi sie cały wnikliwy proces dochodzenia, analizy dowodów i dochodzenie do prawdy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outstandingelement
Nieprzeciętna błyskotliwość połączona z wyrachowaniem i w pewnym sensie "cwaniactwem" to chyba najlepsza droga aby zawrócić kobiecie w głowie. Dlatego rozumiem Twoja fascynacje tymi osobami i sam chyba prześledze teraz rozkładówke Discovery szukając jakiejś pozycji o w/w geniuszach. Co do kryminalistyki - mialem przyjemność obcować bliżej z tą materią. Tematyke oczywiście wspominam mile , egzamin już niekoniecznie. Z resztą na codzień w domu słysze o ściganiu przestępców , gromadzeniu dowodów , subsumcji itd. Chcąc nie chcąc musi mi się to podobać. Polecam książke Jana Widackiego poświeconą kryminalistyce. Ciekawa pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taka jestem ;) podobno calkiem ladna i nie imprezuje caly czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ1990
Discovery Investigation - Wielkie ucieczki(on the run) oraz "I (almost) get away with it" :D poza tym uwielbiam serie "detektywi sądowi", "ekstremalna kryminalistyka" i "amerykańscy prawnicy" :D w tych historiach najbardziej fascynujące są zbrodnie podszyte różnymi intrygami i spiskami, uknute przez kobiety. no i szokujące też są przestępstwa popełniane przez dzieci(z całkiem zwykłych rodzin). jeśli bede miała okazje z pewnością sięgne do proponowanej lektury, dziękuje! :) Chciałam też studiować coś związanego z kryminalistyką, myślałam o prawie... ale w moim województwie nie ma niestety katedry kryminalistyki, a na Uniwersytecie Medycznym nie ma kierunku medycyny sądowej.. Dlatego zazdroszcze tak bliskiej i częstej styczności z tym tematem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ1990
*po proponowaną lekturę.. :D (to wszystko przez to, że jest już tak późna godzina) miło się rozmawia, a dyskusja znacznie odbiega od tematu poruszonego przez autora :D niedługo pójdę spać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×