Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jack19880

Czy są ładne dziewczyny, które... ?

Polecane posty

Gość jack19880

Czy widzieliście Panie i Panowie, urodziwe dziewczyny, które nie należą do tych "co tydzień" imprezujących, pijących i prowadzących życie nocne? Większość dziewczyn, które zwracają moją uwagę, to właśnie taki typ. Jednakże ten typ do mnie nie pasuje. Mam 21 lat, ale myślę tylko o dziewczynie na całe życie, pasującej do mnie. Jak imprezuję, to przeważnie u kogoś w domu i to wcale nie często, jakiś klub może raz na 5 miesięcy. Może to głupie pytanie, ale jak myślicie/zauważyliście? Czy są ładne dziewczyny, które nie muszą czegoś udowadniać, prezentować się, lansować i jak ja nie mają w głowie flirtów i innych przygód? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze "ładne dziewczyny" ,które imprezuja nie zawsze musza byc puste . nie wrzucaj wszystkich do tego samego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack19880
Nie miałem na myśli pustych. Po prostu mało widziałem ładnych dziewczyn, które nie są jakieś niewyżyte pod względem imprezowania i takich bajerów tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyczyryczy
jasne, ze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę cie niestety rozczarować. Nie ważne czy kobieta jest atrakcyjna czy nie, dla każdej jedyną rozrywką jest picie, palenie, ćpanie i seks z nowo poznanym typem. Nie ma inteligentnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
Ja jestem taka. Jestem ładna (i nie jest to jakiś narcyzm, czy samouwielbienie, tylko obiektywna opinia innych ludzi). Nie imprezuję, bo nie lubię, w klubie jestem raz na parę miesięcy. Nie piję, nie palę. Mam 20 lat. I co? Jestem sama. Bo każdy facet jakiego poznałam szuka dziewczyny na jedną noc, a mnie nie interesują takie przygody. Drogi autorze tematu, pytasz czy są takie dziewczyny. A ja mogłabym zapytać, czy są tacy faceci. Bo ja narazie nie spotkałam takiego, który by był normalny. No chyba, że dla dzisiejszego świata normą jest wyrwanie dziewczyny na dyskotece, przelecenie jej w łazience i tyle. Nie podoba mi się taki świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
dominik1000 - zaczynasz się już robić nudny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła prawniczka, za to ty nie potrafisz kłamać, nawet na forum. Od razu wiadomo na czym ci naprawdę zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła prawniczko - gdzie studiujesz ? Bo rozumiem że można dać wiare Twemu nickowi i studiujesz prawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ1990
autorze, wszystko zależy od tego, jaki masz gust. :) jeśli podobają Ci się imprezowiczki, typ: solarium, tipsy, farbowany tapir na głowie i mega seksowne ciuchy - to raczej taka dziewczyna nie jest kimś kto robi sobie pełny makijaż wieczorowy tylko po to, żeby siedzieć w domu non stop. ;) skromnie, uważam siebie za ładną (:D) jednak mam świadomość, że wszystko jest kwestią gustu i pewnie nie podobam sie 2/3 facetów.. ;p jednak nie brakuje takich, dla których jestem atrakcyjna. ;) Jestem wysoka, szczupła, zgrabna, ubieram się sexy, ale z klasą :D niezbyt wyzywająco, ale podkreślająco wdzięki. :) Nie imprezuje prawie wcale - jedynie wtedy, kiedy znajomi coś proponują, czyli maksymalnie 3 razy w roku.. :D nie pije, nie pale, nie przeklinam, szanuje sie. gdybym spotkała kogoś odpowiedniego, kto lubiłby spędzać ze mną czas, to poza tą jedną jedyną osobą, nie potrzebowałabym nikogo innego. :) ponieważ jestem sama, zdarza mi się od czasu do czasu z kimś luźno flirtować - ponieważ mam poczucie humoru, nigdy też nie zbywam nikogo, kto w kulturalny sposób stara sie nawiązać ze mną znajomość. :) Nie znam zbyt wielu ładnych dziewczyn, które nie lubiłyby imprez :D nie mam w ogóle koleżanek.. ponieważ z większością dziewczyn nie mam o czym rozmawiać :o wszystkie mają wspólnych znajomych i wspólne historie z imprez. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
dominik wróżę ci samotność do końca życia z twoim podejściem. Nie studiuję prawa (jeszcze), bo dopiero w tym roku staram się o przyjęcie na te studia ;) Także, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to od października będę już studentką prawa. A nick bierze się stąd, że nie wyobrażam sobie siebie w innym zawodzie niż prawnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik 100%
Mam kilka takich koleżanek, które ciągle imprezują. Można powiedzieć, że stopniowo się staczają. Nie znam wszystkich historii, ale często nocują w mieszkaniach obcych, gubią torebki, komórki, nie pamiętają nic z imprez, a potem krążą niezbyt dobre opinie o nich. Dziewczyny nie lubiące imprez do naprawdę wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim wypadku życzę Ci pozytywnych wyników rekrutacji i Twojego nazwiska na liście przyjętych. No i oczywiście gratuluje świetnego wyboru przyszłej profesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ1990
przyszła prawniczka - bardzo współczuję, że nie spotkałaś facetów innych, od tych, którzy lubią tylko zaliczać. :D jak długo żyje o takim typie słyszałam tylko z opowieści jednej z koleżanek z liceum.. :D znacznie częściej zdarza mi się trafiać na rówieśników, którzy są zwyczajnie nieciekawi, nudni, bez zainteresowań, hobby, ambicji, marzeń.. :( marzę o kimś jak Elliot Castro, albo Steven Russell, ewentualnie Frank Abagnale :D strasznie podoba mi się w tych postaciach kreatywne myślenie, brak ograniczeń, nieskrępowana wyobraźnia, wizjonerstwo i potężna odwaga! :) takich ludzi niestety w ogóle nie znam.. przykro mi, bo sama mam potencjał i predyspozycje jak wyżej opisane przeze mnie postacie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz, już myślałam, że jestem jakaś aspołeczna, a tu proszę, nie tylko ja nie lubię imprez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierogi
ja jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestandardowo
są , ale jak one mogą zwracać twoją uwagę skoro nie chodzą na imprezy i się nie lansują, czyli mało je widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @lubię@ten@stan@
Ja jestem taką dziewczyną, nie lubię wielkich imprez, dyskotek choć czasem w towarzystwie bliskich znajomych chętnie pozwalam sobie na odrobinę szaleństwa ale to naprawdę bardzo rzadko, raz do roku z okazji urodzin hehe. Często jednak odmawiam gdyż lubię swoją samotnię, lubię pochłaniać książki, delektować się wiedzą ogólną. Nie pijam alku gdyż nie lubię czuć się odurzona, nie palę, ćpanie to w ogóle poza moim zasięgiem. Mam bardzo wielu znajomych, którzy potracili swoje życia przez nałóg wiec nie wchodzę w te rejony. Nie mam potrzeby lansu, żyję swoim życiem i generalnie jestem szczęśliwa. Seksu nie uprawiam przygodnie tylko w związku. Czy jestem atrakcyjna, fajna, Ładna? Hm... moje BMI to 21.7 hehe ;) Uśmiech na twarzy i błysk w oku wystarczą... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła prawniczka
Czarna Toga - nie dziękuję, żeby nie zapeszyć :) AJ1990 - chodziłam do takiej klasy w liceum, że kiedy chłopaki skończyli 18 lat i zaczęli ich wpuszczać do klubów, to co poniedziałek rano były w szkole przechwałki, czy ktoś kogoś wyrwał, czy zaliczył itd :O Kiedyś słyszałam rozmowę, jak dwóch moich kolegów rozmawialo ze sobą (jeden chciał drugiemu przedstawić jakąś dziewczynę) i ten drugi spytał, czy trzeba z nią rozmawiać, czy od razu daje dupy :O żal. Może trafiłam akurat w takie środowisko i nie miałam okazji poznac nikogo normalnego, ale to co robili moi koledzy z klasy to było straszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh mozna powiedzieć, że są dwa światy, które nigdy się nie zejdą. Ja jestem calkiem ładną dziewczyną i uwielbiam imprezy, praktycznie nigdy nie przepuszczę okazji. Chciałabym poznać jakiegoś normalnego chłopaka, ale niestety trafiam na samych popaprańców. Po prostu jestem rozrywkowa, nie oznacza to jednak, ze pusta i mało inteligentna. Szkoda, że sensowni mężczyźni zazwyczaj nie mają zamiłowania do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outstandingelement
AJ1990 - szczerze Ci gratuluje świetnie mnie opisałas pisząc o wymarzonym partnerze. A tak całkiem poważnie to bardzo podoba mi się to co napisałas. A mogło by się wydawać, że dziewczyn z takim podejściem już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie jestem najbrzydsza, lubie o siebie dbac, a z imprez wyroslam, coprawda wyjde raz na 2-3 miesiace na jakas ale wole inaczej spedzac czas. i mam faceta na stale (mam nadzieje, ze na zawsze) i nigdy go nie zdradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ1990
outstandingelement - nie wiem, czy to komplement, ale miło mi się zrobiło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''i mam faceta na stale (mam nadzieje, ze na zawsze) i nigdy go nie zdradze. '' To zdanie napisane przez ciebie jest przynajmniej smieszne. Akurat jestes ostatnią kobieta po której spodziewałbym sie wierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik nie rozsmieszaj mnie - nie znasz mnie i nigdy nie poznasz. za to po tobie to mozna sie spodziewac niczego poztywnego i nie chcialabym miec z toba nigdy nic do czynienia. wiec sie odjeb w koncu ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outstandingelement
AJ 1990 - jak najbardziej komplement , juz bardziej expressis verbis nie mogłem tego wyrazić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ1990
dziękuje bardzo, ciesze sie, że komuś podobają sie moje marzenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×