Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama zagubiona troche

jakie buty do nauki chodzenia na lato

Polecane posty

Gość mama zagubiona troche

Mam problem bo moja coreczka niedlugo zacznie chodzic i chcialabym jej kupic buty . wszytkie buty do nauki chodzenia sa zabudowane a tu lato i jwydaje mli sie ze bedzie jej goraco. czy moge jej kupic sandalki ?? jesli tak to jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zagubiona troche
nikt mi nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
gorąco polecam Gucie! Sprawdzone i przeze mnie i znajome,są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestem mamą
kup sandałki firmy elephanten, są mocno usztywnione na pięcie i mają mięciutką podeszwę a poza tym są ze skóry (ok. 100 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zagubiona troche
Gucie sa fajne ale wlasnie takie trzewiczkowe na jesien, w lecie do sukienki raczej nie pasuja. Natomiast elefanten mi sie w ogle nie pododbaja. poradzcie cos jescze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie sandaly elephanten
nie podobaly, wiec kupilam w Deichmanie bobbi shoes: jak dla mnie ok, stope trzymaja porzadnie i sa ok. Elephanten kupilam zabudowne, na gorsza pogode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie kupiłam sandałki
i to z usztywnioną piętą i zabezpieczeniem palców. Przecież to,że to sandał nie przeszkadza w tym, żeby jednocześnie trzymały kostkę.Dziecko ma przewiew na stópkach, a jednocześnie może stabilnie stawiać stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kielczyk
Mam proste, a wygodne, zwyczajne, czarne japoneczki od Merg i to jest dla mnie zdecydowanie wystarczające ;-) W wakacje ma być lekko, wygodnie i estetycznie. Podziwiam dziewczyny, które przy upałach noszą np. letnie kozaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBasia35
Polecam sandałki firmy Memo, idealne na pierwszą parę. Są specjalnie profilowane, dzięki czemu wspierają prawidłowe ułożenie stopy, co zapobiega wadom postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialq

Ja polecam buciki od https://walkkings.pl/

Są ultra lekkie, elastyczne i w 100% oddychające, posiadają oczywiście również w 100% podeszwę antypoślizgową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2018 o 16:54, Gość gośćBasia35 napisał:

Polecam sandałki firmy Memo, idealne na pierwszą parę. Są specjalnie profilowane, dzięki czemu wspierają prawidłowe ułożenie stopy, co zapobiega wadom postawy.

Mają jakieś inne wady po roku korzystania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×