Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcekupicmeble

Czy kupować meble przez Internet?

Polecane posty

Ostatnio ktoś kupuje samoloty przez internet, to dlaczego nie meble? Z meblami nawet jest łatwiej jak z ubraniami bo przymiarki odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całą sypialnię urządziłam meblami zakupionymi na Allegro - zwykłe sosnowe - i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina78
Rzeczywiście mieszkając w małym mieście , zakupy internetowe i to nie tylko mebli są najwygodniejsze , zamawiałam sofę na hitmeble.pl . Wykonali dowieźli i jeszcze wnieśli do mieszkania jestem zadowolona z tego rodzaju kupowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardcortina
Rzeczywiście , w tym hitmeble tanio, nawet rabat można wynegocjować hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna z gazowni1
Jasne ,że kupować - to najlepsza forma zakupów ( najbardziej wygodna ) W hitmeble również zamawiałam , polecam duże portale aukcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Na pewno w Internecie jest o wiele większy wybór mebli niż w sklepach stacjonarnych, a do tego ceny na pewno są atrakcyjniejsze. Jeżeli chodzi o te ciekawsze meble, to na pewno warto wejść na esmebel.com Szczególnie, jeżeli ktoś lubi drewniane umeblowanie. Tam można znaleźć sporo ciekawych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina90
Rzeczywiście w hitmeble jest z czego wybierać bardzo dużo wzorów mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliowa24
mebli nie kupiłabym w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa22
Zamawianie przez internet jest fajne , klikasz płacisz , dowożą ustawiają > praktycznie nic nie trzeba robić. Meble akurat zamawiałam na hitmeble.pl oraz na allegro, ale kupuje tam praktycznie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1988
Na hitmeblech też kupowałam , szybko dowieźli , aż byłam pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient201
Mebel przez internet kupić jest ciężko , miałem taką sytuację ,że byłem na L4 ze złamanymi nogami, nie mogłem przyjechać do sklepu żeby zobaczyć wszystko na miejscu w sklepie. Znalazłem więc stronkę na której można było kupić przez internet hitmeble.pl . Zadzwoniłem do sprzedawcy i powiedziałem , krótko: kupię jak dotknę. Sprzedawca na to - ok. nie ma problemu - wyślę Panu tapicerki do obejrzenia w domu - jak się coś spodoba proszę zamawiać. A ja na to - dobrze , a jak zamówię i się nie spodoba. Można zwrócić przez 10 dni bo to sprzedaż internetowa. Zamówiłem i nie musiałem zwracać - zrobili idealnie tak jak chciałem. Polecam bo warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platinium2601
Myślę, że kupowanie mebli przez internet to taka sama rzecz jak kupowanie czegokolwiek innego :). Ja polecam sklep z asortymentem popularnej sieci IKEA - nie każdy ma tam blisko, a przez neta wygodnie zamówić. http://www.taniutko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek22
Zamawiałam , na hitmeble.pl mogę polecić , kanapa wykonywana na zamówienie prezentuje się wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle rzeczy różnych zamawiam przez sieć, że nie widzę przeszkód by kupić i meble. grunt to znaleźć uczciwy sklep - cena wysyłki może odstraszyć, także trzeba czytać regulaminy wszelkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajkalaja
polecam. jest wiele ciekawych sklepów oferujących sprzedaż wysyłkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grindya
a ktoś kupował w Design Expo bo czytam dużo dobrych opinii o tym, ale hcicalabym by wypowiedzial sie ktos kto ma moze ich mebelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AERQ
Przez internet jest taniej , szybciej i wygodniej. polecam hitmeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka898
Dobrze jest kupować meble przez internet. Zawsze możesz zwrócić je w ciągu 30dni zgodnie z ustawą o ochronie praw konsumentów. Ja ostatnio nabyłam ciekawe dodatki na mergeto.pl. Moje wnętrze nabrało charakteru dzięki designerskiej sofie i lampie. Warto zajrzeć. Ja byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłaczam sie ze warto
kupowac w necie. nie raz sie przekonałam ze w sklepie ceny sa duzo wyzsze. ja ostatanio kupiłam na allegro 3 komody, wczesniej chodziłam po sklepach i komody duzo gorsze były o wiele droższe. to samo tyczy sie łózka - byle badziew wygladajacy jak zrobiony z koca kosztował prawie tysiaka a na allegro kupiłam super kanape nową za smieszne pieniadze. teraz prawie wszystko kupuje w necie. nawet dzis wózek dla dziecka bo w hurtowni kosztowała sama gondolka ze stelazem 1900 zł a ja za 1999 kupiłam w zestawie z fotelikiem i spacerówką. jeszcze mi sie nie zdarzyło abym cos zwracała czy była niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marceli21
W internecie kupuje się łatwo , szybko i bezpiecznie. Meble kupuje przez www.hitmbele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa033
Rzeczywiście, jest taniej , na hitmeble.pl kupiłam najtańszą kanapę jaką moje oczy widziały 380 zł zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwizdon
No , i nawet solidna ta kanapa w tym hitmeble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olicka
Pewnie, że warto. Nasze meble zamówiliśmy przez http://www.m3.pl/ Dostaliśmy je z sieci szybciej niż dostalibyśmy ze sklepu na mieście, a przy okazji ceny znacznie niższe. Nie widzę powodu dla którego ktoś nie miałby kupować mebli w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leośka
Ja osobiście jestem zwolenniczką zamawiania wszystkiego przez Internet, bo jest o wiele większy wybór i nie trzeba biegać po sklepach, bo najzwyczajniej w świecie nie mam na to czasu. Jeśli chodzi o meble to z mężem zamawialiśmy je w sklepie http://www.twojemeble.pl/ Jak zajrzycie sobie w bestsellery, tam są naprawdę świetne meble. Dodatkowo, jeśli zamówienie będzie przekraczało kwotę 1500 zł to transport jest gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pose
Również polecam zakupy przez sieć - nie trzeba martwić się o transport tylko przywożą pod dom od razu. Polecam www.lozkapietrowe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
jak ktoś kupuje z rozwagą i korzysta tylko ze sprawdzonych sklepów, to w sieci spokojnie może kupić dosłownie wszystko :) jeśli o meble chodzi, to bardzo konkurencyjny jest kelman. mnóstwo promocji teraz, warto polować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowąłam łóżko , szafkę nocną i jestem zadowolona taniej i szybko, tyle że sam mąż musiał to złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×