Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcekupicmeble

Czy kupować meble przez Internet?

Polecane posty

Gość chcekupicmeble

Zastanawiam się czy to dobry pomysł kupować meble przez internet. Wymieniamy sypialnię i mąż się uparł na meble z litego drewna, w naszej okolicy w sklepach bardzo drogie, alternatywą jest zakup przez internet bo taniej. Czasami robię zakupy przez internet ale co innego kupić perfumy a co innego łóżko :), bo przecież różne rzeczy się mogą stać jakieś obicia czy coś, a potem kłopot. No więc pierwsze pytanie czy coś takiego w ogóle kupować przez internet. Po drugie: znaleźliśmy już nawet tani sklep gdzie można dostać fajne mebelki www.urokdrewna.pl sprzedają swoje produkty też przez allegro (drożej niż na WWW - dlaczego?) i się teraz zastanawiam czy przez allegro nie będzie bezpieczniej zamówić. No nie znam się na tym ale wydaje mi się że allegro jakoś kontroluje te aukcje i w razie czego będzie można zwrócić towar. Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.kupilam osttanio swoje meble do pokoju za 1600 zl okolo a bardzo podobne znalazlam przzez internet za 1000 zl a po nastepne szukalam mebli i lozka.na meble w sklepei sie zdecydowalam a na lozko poczekalam bo bylo za okolo 1400zl.Znalazlam na allegro ladna rogowke za 800 zl.Teraz sie ciesze ze nie wydalam takiej kasy.a malo tego za jakis czas znalazlam na allegro takie same lozka jak proponowali mi w sklepie o 600 zl tansze.no zdzieraja w skelpach co tu duzo gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujsmiało
W dzisiejszych czasach ludzie przez internet zamawiają wszystko, meble to nic dziwnego jeżdżę dla firmy kurierskiej i doskonale to wiem bo nie raz musiałem już je targać. Nie ma co się obawiać wszystko jest pakowane w taki sposób że mebel jest w 100% bezpieczny jak możesz zaoszczędzić to kupuj nic się nie obawiaj. Co do sklepu to wygląda w porządku, a jak sprzedają na allegro to sprawdź sobie komenty ich podrobić się raczej nie da. Jak większość tak ok ponad 90%, to pozytywy to spokojnie kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcekupicmeble
Sprawdzałam komentarze o tym sklepie i same pozytywne, tylko ciągle nie wiem dlaczego na allegro mają drożej niż w sklepie na stronce może w cenę jest wliczone jakieś ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam jeszcze zze moje meble ze sklepu nie byly zlozone.brat montowal kazda puleczke..ja jestem za takimi sklepami.kupuj smialo.Tez zanim cos kupie to zerkne na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkOMG
Nie zadne ubezpieczenie tylko wliczona prowizja dla Allegro. Jak sklep ma pozytywne komentarze to wydaje mi się, że możesz spokojnie kupować na WWW i też będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
w Internecie jest tak kosmicznie duży wybór, że nawet nie warto szukać mebli w zwykłych sklepach stacjonarnych, np. na myin.pl znalazłam takie fotele, których na pewno próżno szukać w normalnych sklepach..dzięki temu mam oryginalnie urządzony salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uważam, że kupowanie mebli w sieci jest czymś dziwnym - wręcz przeciwnie. Skoro można zaoszczędzić i jeszcze dostarczą towar do domu, to czemu z tego nie skorzystać. Osobiście polecam zajrzeć na multizakupy.pl - mają bardzo fajne meble w katalogu i z pewnością coś ciekawego dla siebie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy w necie już dawno do nierozsądnych nie należą. oczywiście o ile są przemyślane i dokonywane w wiarygodnych miejscach ;) jeśli o drewnianych meblach w rozsądnych cenach mowa - odsyłam do sklepu esmebel, ja już wypatrzyłam sobie u nich łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybieram internet niekoniecznie przez cenę i wybór, ale przede wszystkim wygodę. do domku letniskowego ciężko na własną rękę sprowadzić meble, a jeśli jestem w stanie wszystko zamówić w jednym miejscu, to pozostaje mi tylko czekać na kuriera :) to lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artttuee
Mam bardzo pozytywne doświadczenia z zakupami przez Internet. Kilka miesięcy temu kupiłam materac, stelaż i poduszki w sklepie http://www.jmbnet.pl . Świetny kontakt ze sprzedającym, 10 lat gwarancji i darmowa dostawa. Warto, warto. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodowocynamonowo - na tej stronce rzeczywiście są bardzo ładne i najważniejsze - drewniane meble. A już w ogóle super - że jako producent mają taki sklep. W internecie - wiadomo trzeba zachować większą dawką ostrożności, ale wystarczy troche popytać, sprawdzić dane kontaktowe dostępne na stronie - im więcej tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Moim zdaniem przez internet można kupować wszytko, ja sama bardzo często robię tego typu zakupy. Dlatego też ciesze się, że w Polsce pojawiło się coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=wPtnHSRZisk dzięki czemu zakupy będą o wiele łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budowaaa
można, ja sporo kupuję przez neta i wiele na tym oszczędzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, kupować, kupować. Ja sama ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad zamówieniem mebli do sypialni w necie. Przede wszystkim można sobie spokojnie pooglądać, po drugie jest nieco taniej no i w końcu - kupujesz bez wychodzenia z domu. Spoko sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
ja tam jestem za kupowaniem w internecie to znacznie ułatwia czas i energię. Zwłaszcza jeśli chodzi o wybieranie modeli mebli. Tak mogę siedząc prze komputerem dokładnie wybrać i zaaranżować całe pomieszczenie. ponoć teraz też będize można kupować różne rzeczy przez facebooka na tej platformie kupuje.to. Cieszy mnie to, że Polska się rozwija i w końcu do nas trafił social shopping.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsara
Ja też dołączam się do entuzjastów zakupów internetowych. To jest dla mnie wielkie udogodnienie, że siedząc przez komputerem mogę sobie wszytko wybrać. Ostatnio trafiłam na niesamowite sofy na arismebel.pl Bardzo podobają mi się u nich takie stylizowane granatowe. Połączenie tradycji z nowoczesnym designem - lubię to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniutek87
Jeżeli chodzi o zakupy przez internet to zawsze jestem na tak. W sklepie internetowym ceny prawie zawsze są niższe niż w sprzedaży stacjonarnej przekonałam się o tym już kilka razy na przykład kupując w hitmeble.pl poznań, po za tym polecam też ten sposób kupowania ze względu na dużą oszczędność czasu, przez internet jesteśmy w stanie przejrzeć dużo więcej ofert niż w salonie stacjonarnym , a jak już nas coś zainteresuje można zawsze podjechać i obejrzeć to u sprzedawcy w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA748
Meble przez internet ... Myślę ,że to dobry pomysł, sam zastanawiam się nad takimi zakupami - na pewno jest taniej niż w salonach sprzedaży , Często też salony meblowe prowadzą taką sprzedaż. Zastanawiam się nad zakupem hitmeble poznań , mają duży wybór i niewygurowane ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabarbar23
Meble przez internet czemu nie , wszystko już można przez internet zamówić - jeden produkt więcej nie robi różnicy. Na pewno to spora oszczędność czasu , a może i pieniędzy , w sklepach internetowych jest często taniej niż w sklepach zwyczajnych. Dla przykładu zamawiałam mebel stacjonarnie w sklepie hit w poznaniu, a przez internet mogłam kupić o 30 zł taniej - niby mała różnica, a jednak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masłowssska
Mozna mozna i to jeszcze jak.Sama jestem doskonałym przykładem na to ze da sie kupowac takie rzeczy w internecie http://www.projektujikupuj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrics.pl
Sposób na tanie kupowanie matrics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poldeusz
a my kupujemy tutaj i nie ma żadnych problemów: http://www.ingaro.pl/ Jak czegoś nie jestem pewnien, zawsze dzwonię i pytam o szczegóły sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara88
Jeśli chodzi o kupowanie mebli przez internet to już się przekonałam ,że warto. Zamówiłam sobie na hitmeble.pl kanapę , za taką samą w sklepie stacjonarnym musiała bym dać 2x tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian78
Przez internet jest taniej , szybciej , pewniej a przedewszystkim WYGODNIEJ. polecam hitmeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SABINA92
Zamawiałam meble przez internet w hitmeble poznań , i puszę przyznać ,że jestem zadowolona , wysyłka szybka , mebel fajny , pomogli przy wniesieniu - czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix78
Też zamawiałem w hitmeble tanio mają i nawet fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_nowak
Ja osobiście uważam, że nie ma nic złego w kupowaniu mebli przez internet. Pochodzę z małego miasta gdzie oczywiście nie ma sklepu Ikea i ciężko jest coś tam kupić mimo iż UWIELBIAM Ikea! Na szczęście jest jeszcze sklep internetowy http://www.taniutko.pl gdzie można znaleźć prawie każdą rzecz z Ikea a przy tym mają niedrogą wysyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagłubiona2
Zamawiałam przez internet szafę na hitmeble.pl , szybko dojechała i opłacało mi się bo taka szafa w sklepie za rogiem kosztował prawie dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×