Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chcekupicmeble

Czy kupować meble przez Internet?

Polecane posty

Ja tam bym się bał że przyjdą nie takie jakie się zamawia albo uszkodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remonka123
Moim zdaniem warto - jest o wiele większy wybór niż w stacjonarnych sklepach a i ceny potrafią być o wiele niższe ;) We własnym domku można przejrzeć sobie setki produktów i nie trzeba chodzić po wielgachnych salach z meblami., Ja już po raz drugi zamówiłam mebelki w sklepie: http://www.najlepszemeble.pl/ i nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń. Wszystko bardzo dobrej jakości - identyczne jak na zdjęciach ;) Wybrałam nowoczesny design w jasnych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja zakupiłam w ostatnim czasie mebelki ze sklepu który poleciła mi ciotka ;) Sama również zamawiała tam komplet mebli do jadalni : stół z krzesłami. I jestem bardzo zadowolona. Mebluję właśnie swoje pierwsze mieszkanie - zależy mi na wysokim standardzie i dlatego postanowiłam zakupić meble z prawdziwego drewna. Zamawiałam u producenta: http://www.salonmeblowy.net.pl/ Nie były drogie. Myślę, że w sklepie stacjonarnym w mieście tyle samo zapłaciłabym za meble ze sklejki - a moim zdaniem różnice w jakości są nie do porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glonojad23
Pewnie zastanawiasz się nad zakupem krzeseł obrotowych krzeslaobrotowe.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówilismy przez kuchnie.pl meble na wymiar do kuchni. Wszystko przyszło w paczkach. Różnica w stosunku do cen na mieście bardzo duża, tyle że całość musieliśmy samodzielnie złożyć. Udało się to, oszczędzilismy około 1500 złotych i mamy meble, które się nam podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaMariaMaria
Ja znalazłam łóżka tapicerowane na allegro, okazało się, że producent jest Polski, mają stronę internetową www.beata-meble.pl. Złożyłam zamówienie telefonicznie. Jestem bardzo zadowolona. Do tego ceny bardzo atrakcyjne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, mebli nie kupowałam za pośrednictwem internetu, ale wyposażenie i dekoracje mieszkania już tak. Byłam do tego średnio nastawiona, ale teraz nie żałuję, bo kupiłam przepiękny kwietnik do salonu za 20% mniej. Możesz zajrzeć na mykan.pl i obejrzeć sobie ciekawe dodatki do mieszkania. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoona1
Ja też kupowałam meble przez internet ze strony www.meblomoda.pl i w sumie nie miałam problemu z tym, że to całkiem spore pieniądze. Wszystko przebiegło super profesjonalnie, więc mogę jak najbardziej polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka312
Długo nie mogłam się przekonać do zakupów przez internet. A kupowanie tą drogą mebli było dla mnie całkowitą abstrakcją! Teraz wiem, że nie ma lepszego sposobu na zakup mebli - oszczędzam czas, pieniądze, a jednocześnie zwiększam wybór wśród przeglądanych ofert. Ostatnie zakupy meblowe zrobiłam tu http://www.bik-meble.pl/ i szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna kupić świetne meble. zależności od gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniusiaANIUSIA
iwoona1 - a ile razy kupowalas w tym sklepie www.meblomoda.pl? zwroty normalnie przyjmują w razie czego? spodobał mi się ich asortyment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoona1
kochaniusiaANIUSIA - oj nie zwracalam niczego nigdy to nie wiem. ale mysle ze to nie jest problem bo naprawde sie dobrze z nimi wspolpracuje. a meble maja takiej jakosci ze nie wiem czy kiedykolwiek tez przetestuje ich prcedure gwarncyjną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam meble przez internet już kilka razy. Za każdym razem zamawiałam w http://www.hitmeble.pl/ Dla mnie ten sklep to rewelacja. Kupowałam tam meble do salonu, kuchni i sypialni. Mają bardzo duży wybór i dobre ceny. Meble dowożą do mieszkania. Gorąco polecam. Sprawdzona i solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola4321
Jane że można kupić dobre meble przez internet ja kupiłam tak nietylko www.salonmeblowy.net.pl/ze,0,51/zestaw-z34.ehtml ale i cały sprzęt AGD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola4321
www.salonmeblowy.net.pl/ze,0,51/zestaw-z34.ehtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian_marchel
Dla mnie prawdziwym wybawieniem okazała się firma Kupuj Wygodnie ( www.kupujwygodnie.pl ). Dowieźli mi meble z Ikei aż to Kielc. Normalnie to musiałbym jechać do Łodzi i tracić na paliwo, tracić czas niepotrzebnie. A tak oni się wszystkim zajęli i nawet dużo nie wzięli. Nie czuję, że rymuję ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,ze warto! ja z męzem zamawiałam piękne krzesła ze strony producenta http://www.salonmeblowy.net.pl/kp,0,332/krzeslo-cc4-ozdabiane.ehtml , w sklepie w naszym małym miasteczku nic nie mogliśmy znalezc, za to w Internecie prawdziwy raj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kupowaniu mebli przez internet, lepsze było tylko to, że po każdej transakcji zostało mi kilka egzemplarzy lub, kompletów mebli których nie zamawiałam i nikt nie zmuszał mnie do odsyłania tego z powrotem. Kupując na miejscy przywieźli mi za każdym razem coś innego a potem to zabierali i dowozili wciąż nowe i wciąż nie to co zamawiałam i tak 7 miesięcy aż w końcu przywieźli mi wszystko co chciałam i miałam tylko nadwyżkę w półkach i blatach. Z internetowych zakupów miałam łóżko w nadwyżce, szafki i lustro. Jednak wszystko trwało krócej niż na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam łóżko z materacem przez internet i jestem baaardzo zadowolona. Mój mąż też sobie chwali, że nigdy na tak wygodnym łóżku nie spał. Jego problemy ze snem się skończyły, więc to był naprawdę strzał w dziesiątkę. Niestety składanie przysporzyło nam trochę problemów, ale teraz jest super! Kupiłam też przez internet kanapę do salonu i meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, ja kupiłam w Studiu Prostych Form, ale faktem jest że trafiłam na nich przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy przez neta mebelki do dziecięcego, wyszło o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardzien
Te meble które kupiliśmy z kuchnie.pl są bardzo dobre, zapewniają standard, ładnie wyglądają, po kilku latach meble są cały czas w tak samo dobrym stanie. Moim zdaniem warto kupować w sieci z prostego względu - jest tanio, a przecież to dokładnie te same materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostałem klientem BatDomu, gdy kupowałem całkiem niedawno http://www.batdom.pl/ze,0,191/zestaw-zt167.ehtml. Jestem jak najbardziej za i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie. Meble lepiej niż ubrania, bo na zdjęciach mebli od razu widać czy są dobrze wykonane i jak naprawde wyglądają. Ja kupiłam meble na allinside.pl i jestem mega zadowolona :) Są solidne, bardzo ładnie i starannie wykonane i w dodatku tanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×