Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość camilo

Dziewczyna chce mieć dzieci i sie żenic - a chce przerwy

Polecane posty

Gość camilo

Witam, mam taki pewien problem. Otóż jestem z dziewczyna od 2 lat i 3 miesięcy. Ja mam obecnie 21 a ona 19 lat. Poznaliśmy się przez internet (fotka.pl). Wczesniej miałem inna dziewczyne z która bylem krotko nie cale 2 miesiace, lecz sie w niej bardzo zadluzylem i gdy sie rozstalismy po 2 miesiacach bylo mi bardzo ciezko. Szukalem odrazu alternatywy w innych dziewczynach zeby zapomniec o poprzedniej. Spotkalem sie pare razy z obecna wlasnie przez neta jak i z innymi ale nic nie poczulem na poczatku bo bylem uzalezniony nadal od poprzedniej. Jednak duzo ze soba pisalismy w kacu na gadu i spotykalismy sie coraz czesciej az mnie w kacu przekonala do siebie tym jak ladnie mi pisala jak jej na mnie zalezy i ze placze po nocy przezemnie ze ja jeszcze wspominam poprzednia i mowie o niej. Na poczatku było cudonownie jak to zwykle bywa pierwsze pocalunki pierwszy dotyk. Było nam razem tak dobrze az przez 5 miesiecy. Po 5 miesiacach mowia mi ze nie wie jednak co do mnie czuje i ze nie jest pewna. Jednak szybko rozeszlo sie to po kosciach i bylo znowu dobrze. Kolejne jej zwatpienie bylo znowu po 4 miesiach znowu nie wiedziala czy mnie kocha i czy moze tak dalej byc ze mna chodz ja bylem dla niej cudowny wszystko robilem co sie tylko dalo. Znow jakos uszlo na sucho i sie nie rozeszlismy. Potem caly rok było nam cudownie zero problemow. Rozne wycieczki kino co tylko sie dalo. Czasem nie okazywalem jej jak ja bardzo kocham i ona to widziala. A czasem bylem znow aniolem. Zaczelo sie od tego ze dziwnie sie zachowywala od marca tego roku czyli to juz 2 lata. Nie pokazywala mi pelnego uczucia a czasem z nowu byla dla mnie zbyt dobra. Zaczela sie bardziej spotykac z kolezankami i wprowadzila sobie nawet haslo do komorki. Wiec ja sie juz czegos domyslalem, i zaczolem wywiad. Sprawdzalem jej gadu i komorke(haslo zlamalem) i okazalo sie ze kolezanki ja kryja a ona spotyka sie z kims. Tym kims okazal sie kolega z ktorym znaja sie od piaskownicy jest on o 5 lat starszy od niej. Nie mowilem jej tego ze wiem o tym bo kontrolowalem sytuacje co sie dzieje jak widzialem eski i gadu. Jednak czasem poprostu mnie ponosilo i zaczolem to pokazywac po sobie ! po pewnym czasie gdy chyba juz sie domyslala ze wiem zrobila sie dla mnie na miesiac aniolem, mowila ze chce sie ozenic ze mna chodzby i jutro ze w kazdej chwili chce miec ze mna dzieci ze juz sobie nie wyobraza zycia bezemnie. Robila dla mnie poprostu wszystko i ja to docenialem ! Usunela odrazu haslo z komorki momentalnie moglem sobie wszystko patrzec i nie robila problemu. Od pewnego czasu stala sie znowu dla mnie bardziej oschla chodz mowi ze kocha i w ogole. Przed dzien jej urodzin pojechala do kolezanki na noc ( siostra tego fagasa ) bo sie bardzo przyjaznia. Dzwonilem pare razy chodz nie chcialem jej meczyc powiedziala ze zostawila komorke w samochodzie i nie miala jak odpisac oczywiscie troche nie chcialo mi sie w to wierzyc bo jak wstalem to nic nie mialem na fonie. Zadzwonilem rano bo sie juz denerwowalem i wnerwilem ze mi nic nie powiedziala ze idzie na impereze !!! Za pare chwil mi napisala ze musimy porozmawiac o nas... powiedziala ze juz nie chce ze mna byc a dwa tygodnie temu pisala mi takie rzeczy o slubie i byla cudowna ! Prosze o pomoc o co tu chodzi ! Pisze ze chce miesiaca odpoczynku zeby to wszystko przemyslec ze nie chce zebym przyjezdzal i sie z nia nie spotykal narazie ... Ja ja bardzo kocham i ciezko mi to zniesc bo widzielismy sie praktycznie codziennie po pare godzin a nawet i czasem pare dni bez przerwy. O co tu chodzi prosze o pomoc =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×