Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nerwica czy co

Drgawki od żołądka?

Polecane posty

Gość nerwica czy co

Czy możliwe są napady drgawkowe czy też napady paniki pod wpływem zaburzeń pacy żołądka czy też jelit? Jak czytam w necie, to panikę to raczej z zaburzeniami układu oddechowego czy tez serca łączą, a mnie lekarz powiedział, że dostałam drgawek i ataku paniki, choć wszystko zaczęło się od żołądka... Martwi mnie to,bo ostatnio, przed ważnym wydarzeniem, ni stąd ni zowąd znów dostałam tego ataku drgawek i myślałam, że wariuję :( Miał ktoś tak? jakie leki dostaliście? Jakby ktoś się odezwał w tej kwestii, to byłabym wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD żołądka to drgawki mogą być, ale nie lęki raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
Help :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
W mordę jeża... Czyli jednak nerwica... Dwa razy to przeżyłam w ciągu ostatnich trzech tygodni... Jestem osobą nerwową, ale nigdy mi się coś takiego wcześniej nie zdarzyło... Myślałam,że umieram i za pierwszym razem wylądowałam w szpitalu, gdzie lekarz mi chciał dać lek dla schizofreników.... Ale powiedział, że mi nie zrefundują, bo nie leczę się psychiatrycznie i bym musiała zapłacić 120 zł za niego i dał coś innego... Fakt, że była trzecia rano i on był zaspany, ale przeraziło mnie to, że tak ostro zaczął... Lek dla schizofrenika, po jednym napadzie, jak on uznał, paniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooka25
Jesli jesteś nerwowa to kiedyś te nerwy musiały znaleźć ujscie - właśnie w lękach czy innych "cudach". Podobnie jak z zesputym zębem,psuje się,boli az w końcu trzeba go wyrwać lub zaplombować bo przecież samo nie przejdzie. Nie ma chyba nic gorszego nic cierpieć na nerwicę...tego dziadostwa nigdy nie wyleczysz a jedynie ZALECZYSZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
No to mam nadzieję, że to jednak nie nerwica. wybieram się do neurologa, bo na razie to łykam jakiś tranxene od czasu do czasu. Pocieszam się, że miałam ostatnio bardzo dużo stresujących zmian w życiu i może tu tkwi przyczyna. I zawsze dostaję tych drgawek przy problemach z żołądkiem, najpierw grypa, potem zatrucie truskawkami. u jednych zdenerwowanie jest w klatce piersiowej u drugich w żołądku. Dzięki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooka25
No własnie zrób Sobie dokładne badania/w tym morfologia/ abyś mogła wykluczyć co innego. Tabletki tranxene to psychotropy,może jesteś od nich uzalezniona i może kiedy je odstawiasz dostajesz tych drgawek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
Wiem, że to psychotropy, ale zażywałam je raptem 4 dni i odstawiłam, bo wszystko przeszło. To było tak, że ja źle się czułam, on wyrwany ze snu o 3 nad ranem i w aptece się dopiero okazało, że przepisał mi aż dwa opakowania... Ale sam powiedział, że to był napad paniki, że to nic groźnego i prawie każdy raz w życiu coś takiego przechodzi. Przy czym zdziwił mnie tymi lekami, bo powiedział, że muszę je wziąć przynajmniej kilka razy, żeby zaczęły działać. Mama twierdzi, że powinnam skończyć te opakowania, ale ja nie chcę się uzależnić... Nie jestem w aż tak złej kondycji psychicznej, żeby brać aż tak poważne leki... No i... Staram się o dziecko, a przy tych lekach to mogę pomarzyć... Widzisz, sympramol, o którym pisałam na innym topicu, w lekkim stanie nerwowym mi pomógł, ale w tym ataku już nie bardzo... choć ostatnio wzięłam od razu dwie tablety i po 20 minutach pewne uspokojenie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
On znaczy ten lekarz na pogotowiu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooka25
Może spróbuj z tą melisą - może ona wyciszy Ci zołądek. Powtarzałam to już w kilku tematach żeby pić ją ciepłą. Na noc nie jedz warzyw i owoców z twardą skórą/jabłka,papryka/. Ociężały żoładek też reaguje drgawkami i to niekoniecznie związanymi z nerwicą a raczej z zaleganiem treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
Dzięki za radę. Coś w tym jest, bo w czwartek mnie wzięło przeziębienie, zjadłam...truskawki ze śmietana i kromkę chleba, a potem łyknęłam dwie polopiryny rozpuszczone i nagle jak mnie nie weźmie padaczka nieomalże... Ale nagle niedobrze, wymioty i jakby wyciszenie... Ale oczywiście, wcześniej już zdążyłam łyknąć wszystko co mam na nerwy... Bo w sobotę miałam ważne wydarzenie w rodzinie i chciałam być dyspozycyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooka25
:-) więc jest duża szansa że to było zwykłe zatrucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica czy co
Mam duża nadzieję, że tak :) Choć do dziś jetem rozbita tak wewnętrznie i muszę się bardzo pilnować, żeby nikt się nie kapnął, że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×