Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lusia :)

Dziwne spojrzenie na świat według mężczyzn

Polecane posty

Gość lusia :)

Mój chłopak chyba ma dziwne twierdzenia na niektóre sprawy... Dziś się dowiedziałam że skoro jestem z nim w ciąży przed ślubem, oznacza że jestem puszczalska.... Zaznaczam że jest on moim pierwszym i jedynym chłopakiem z którym się kochałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka ze wsi połowice
Ode mnie, by w pysk dostał i tyle. :O Cham i prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klmskdjsk
ale jak się z nim bzykałaś tylko to nie byłaś dopiero jak zaszłaś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia :)
Nie rozumiem tego naprawdę, bo on wie że był pierwszym a ja nie zdradzam bo dla mnie to obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz sobie w jutub to
powiedz mu, że tobie nie przeskadza, że on jest męską dziwką, bo bzyka bez ślubu będziecie kwita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia :)
No właśnie to jest jego dziecko i on o tym dobrze wie. Dziś mi powiedział że skoro zaszłam przed ślubem to jestem puszczalska... Dlatego nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia :)
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany co za facet :o Mi gdyby tak mąz powiedział to bym odpowiedziała -" To Ty kochanie ze mnie zrobiłeś dziwkę ,bo chciałeś się bzykać przed ślubem" :classic_cool: A potem to moze w pysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest dziwne spojrzenie mężczyzn, tylko Twojego faceta. nie znam innych z takim poglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według jego teorii gdybyś była cnotliwą niewiastą to byś nie zgodziła się na seks z nim przed ślubem. Pytanie tylko czy on, zacny dżentelman, poczekałby wtedy wiernie na szklance wody i zimnym prysznicu np. kilka lat. Najprawdopodobniej ekspresem poleciałby jednak do innej i wybrałby puszczalską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak szybko od poznania
zaczełas sie z nim bzykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak szybko od poznania
moze chce uciec? wymigac sie od ojcostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakich Ty autorko mężczyznach mówisz? Twój chłopak żadnym mężczyzną nie jest. Nie dość, że bezpodstawnie tak Cię nazywa to jeszcze nie pamięta, że ostatecznie on też wziął udział w tym procesie 'tworzenia' :D W piosence "Can't hold us down" Ch.Aguilery jest taki wers, co pasuje chyba do tego, spiewa tam w wolnym tłumaczeniu, że facet za zaliczenie kilku lasek jest okrzyknięty super gościem i powinien dostać jaką sex-nagrodę, a jesli to dziewczyna miala kilku facetow jest wyzywana od dziwek. No i to prawda, faceci uważają sie za niewiadomokogo, a śmią kobiety nazywac tak i owak. Ten Twoj chłoptaś to żaden mężczyzna, więc proponuję nie uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia :)
Wiem, ale chyba rozumiecie jak mogłam się poczuc kiedy on mi to powiedział... A najśmieszniejsze jest to że powiedział to przy koledze który do tej pory się z tego śmieje... Bo on też mnie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadrozwoda
mój szwagier śmieje się z własnej żony, że jak brała ślub to była w ciąży. Zapomniał , że sam jej to dziecko zrobił;-)))))) ach ci faceci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne spojrzenie na świat

seksik był!!!! sex jest najprzyjemniejszy dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×