Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin!!!

FACECI!!!!!MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość Marcin!!!

hej! chciał bym mniej wiecej zeby ktoś rzucił obiektywnym okiem na moją sprawę! albowiem, Czy zwiazali byscie sie z Była prostytutka?? co Wy na To:) z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOBREX
Marcin,nie rob tego.Na poczatku nie bedzie ci to przeszkadzalo,nowa znajomosc,nowa fascynacja,poprostu rozowe okulary.Potem przyjdzie zwyczajne zycie(jesli dotrwacie do tego etapu) i wtedy zaczna sie problemy.Bedziesz chcial wiedziec co robila jak robila i gdzie robila,poprostu odezwie sie w tobie zazdrosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin!!!
moze sie z Toba zgodze powiem Ci ,ze nawet teraz jak o Tym mysle to jakas zazdrosc sie budzi! Tylko,ze ona nie ma charkteru kurwy jest "normalna" dziewczyna! Dlatego juz tak sie pogubilem ze na Kafe sie zale ! zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo powaznie bym sie zastanowil. Zawod jaki by nie byl oddzialuje na zycie prywatne i przyzwyczajenia zostaja. Co jak co ale prostytutka na matke potencjalnego dziecka raczej nie pasuje. Ciezki dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin!!!
Ale ona kocha bardzo Dzieci ,jej bardziej zalezy na Tym zeby miec kiedys dziecko niz np na zwiazku z Kims Wiec chyba jedno drugiego nie wyklucza? Czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce byc dociekliwy wiec radze CI tak, a) sprobowac o ile ta praca byla dla niej jedynym wyjsciem (brak kasy tu nie wliczamy) b)odrzucic jesli robila to z przyjemnosci/doladowania sobie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin!!!
Robiła to bo musiała Trudna Syt,domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie chce w to za bardzo wnikac. Sam znasz ja najlepiej i znasz tez sytuacje. Badz facetem i zdecyduj ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin!!!
gdyby to bylo takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezka sprawa, ja bym ie mocno zastanowil z prostej przyczyny, idziesz na wywiadowke swojego dziecka do szkoly, a tatus kolegi syna mowi Ci "no ladna ma pan zone, fajnie sie ruszala w lozku swego czasu" :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynaaaaaaaaayj
wszystkie sie pieprza na ary i Hektary tylko za darmo ..a jak cos to swiete!. nie patrz na to co bylo tylko co jest teraz. te wsztstkie cnotki to po slubie wychodzi z nich kurestwo. czasy sie zmienily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin!!!
do przed ostatniego postu- A cZY ten Pan na wywiadowce bedzie sie szczycił tym ze chodził na kurwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon z działek
Ten pan może nie, ale przypadkowe spotkanie z byłymi klientami moga sie zdarzyć i moga być niezręczne a nawet nieprzyjemne dla was obojga. Chyba że przeniesiecie sie do innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin!!!
no tak ale to nie jest powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek___
Takie rzeczy to się tylko w filmach udają. I nie chodzi o otoczenie, ale o ciebie właśnie. Kiedyś dojdziesz do wniosku, że dla tej dziewczyny nie ma nic świętego. Ktoś kiedyś kupował miejsce w jej kroczu, znaczy co jeszcze jest w stanie sprzedać? Pewnie wszystko, ciebie i twoją wyimaginowaną miłość do niej pewnie też umiałaby wymienić na pieniądze. Piszę wyimaginowaną, bo miłość to dać wszystko, ale i wziąć wszystko. A cóż możesz wziąć od niej? Te resztki przyzwoitości, jakie jej jeszcze zostały? Nie oszukuj się, mogła żyć skromniej, zarabiać ciężej. Ona wybrała najłatwiejszą wersję - praca leżąca, a zarobki wystarczające na wszystko. Teraz ją usprawiedliwiasz, ale za kilka lat zrozumiesz, że wcale nie musiała, że poszła na łatwiznę, że inne dziewczyny miały podobną sytuację i nie wybrały takiego z niej wyjścia. Masz okazję i chcesz spróbować - a może po prostu jest ci z nią wygodnie. Problem w tym, że w związku nie da się wyznaczyć marginesów, ona może ci uwierzyć, że dla ciebie jej przeszłość jest bez znaczenia, a ty właśnie wówczas dojdziesz do wniosku, że skoro ona miała setki partnerów, to ty dla równowagi poszukasz sobie więcej partnerek. I co wówczas? Nie sądzę, by ci cię to udało. Takie historie to tylko w kolorowych pismach dla kobiet. Twoje męskie ego (chyba, żeś nie chłop) musi się w końcu obudzić i odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaa:P:P:P:P:P
Co od niej można wziąść????? ja Ci POWIEM !!!! MILOSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez złudzeń
człowieku, piszesz że ona ci się wydaje taka "normalna" ta "normalność" to jest profesjonalizm prostytutki tylko najbardziej profesjonalne prostytutki potrafią stworzyć atmosferę "normalności"...z tego są najlepsze profity finansowe (i poza finansowe też....takie jak upolowanie stałego jelenia....)\ z prostytutką jest tak normalnie, tak na luzie i tak życzliwie....dlatego faceci lecą do prostytutek i płaca za tę atmosferę urozmaiconą swobodnym ruchaniem normalność i omotanie uczuciami....aby uwierzył tylko że prostytutka nie jest zdolna do tego ten zawód niszczy emocjonalność ale wystarczy być aktorką i zagrać właściwa rolę nie ma faceta który nie da się omotać przez taką profesjonalistkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaa:P:P:P:P:P
Ale wy glupoty wypisujecie! :( kazda kobieta umie grac i udawac nie ma bata!!!! Ale milosci nie da sie udac czy zagrac!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaa:P:P:P:P:P
a twierdzenie ,z ona udaje jest dla mnie conajmniej infantylne! Jak mozecie pisac ze ona gra !! moze naprawde sie zakochała i jej zalezy a co toi prostytutki nie moga juz miec normalnego Zycia ,rodziny, dzieci??? dlaczego???Oone nikomu krzywdy nie robia po za sama soba jedynie !a Ty marcin kiedruj sie sercem a nie opiniami ludzi! oni zawsze gadali i gadac beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co jak co ale prostytutka na matke potencjalnego dziecka raczej nie pasuje. Ciezki dylemat" Szejku lubię Cię(albo inaczej, nic do Ciebie nie mam) ale prostytutka nadaje się zdecydowanie bardziej na matkę niż Ty czy ja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin!!! - piernicz to co było. obserwuj ją. zwróć uwagę, jaką jest osobą. jaka jest dla Ciebie. lepiej miec kobietę byłą prostytutkę, niż kobiete która nią zostanie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaa:P:P:P:P:P
Lepiej miec Prostytutke z Zasadami Niz kobiete bez! zgadzam sie z postem powyzej "Te" kobiety bardziej kochaja i doceniaja swoich facetow ognisko domowe niz nie jedna swietojebliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli facet nie ma psychiki i nie radzi sobie z "byłymi" swojej kobiety obojetnie czy jest fryzjerką, czy prostytutką, to co to za facet? w każdym przechodniu który się uśmiechnie i powie dzień dobry, będzie widział jej byłego klienta i leciał z pięściami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaa:P:P:P:P:P
otoz to zgadzam sie ! a czy to wazne czy ona spała z 30 facetami za kase czy z 50 za darmo????chyba ta 1 sza opcja jest normalniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaa:P:P:P:P:P
nie ale moja kolezanka sie tym zajmuje wiec jakies tam pojecie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asssssssssi
ale głupoty opowiadasz, jakie zasady może mieć prostytuktka??? że za mniej niż 100zł nie obiągnie ???? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie jestem facetem. Uważam , że każda kobieta , w szczególności prostytutka ma potrzebę bycia kochaną- prostytutka tego nie zaznała. Jest tylko jeden problem- bardzo poważne zaburzenia osobowości wynikające z dotykania gdy się nie chce być dotykanym. Jeśli człowiek robi ze swej intymności narzędzie do zarabiania na życie musi gdzieś ukryć swoje jestestwo i wydaje mi się, że nie jest to pproste bo przecież klient zauważyłby zaciskanie z obrzydzenia zębów. Dlatego uważam że kobieta trudniąca się prostytucją funduje sobie samej wielkie pranie mózgu a co za tym idzie mogą wystąpić niewyobrażalne problemy w stałym związku, pomijając inne aspekty z których zazdrość o partnerów jest najmniejszym z nich. Ale słyszałam , że są mężczyzni którzy uwielbiają swe żony będące wcześniej prostytutkami- i to nie z filmu pretty woman bo to bajka dla ubogich. nie wiem jednak, na ile jest możliwy związek z tak pokaleczoną psychicznie osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego zaraz porównywać
prostytutkę która sypia za pieniądze do tej która robi to równie często za darmo? Obie są siebie warte. Porównaj prostytutkę z szanującą się kobietą która nie daje kazdemu spotkanemu facetowi. Tu dopiero istnieje różnica. Ciekawe czy pani asa mogłaby związać się na stałe z facetem który trudnił się prostytucją. Ma koleżankę więc usprawiedliwia. Swoją drogą to smutne że dziś zwykła kurwa może otrzymać litość od społeczenstwa....Zostać kurwą? To być leniwą, głupią suką która chce mieć kase a się nie narobić. Która nic innego nie potrafi. Znam osobiście dziewczynę która z bagna wyszła cięzką porządną pracą i nie musi nosić bagażu kurestwa ani tłumaczyć się kazdemu kogo spotka dlaczego rozchylała nogi przed spasionym spoconym i brudnym 50 letnim zboczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×