Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

moja córka ma 7kg i 72 cm długości musimy kupić fotelik bo ten co mamy musimy oddać jaki polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko dwa foteliki 9-18kg
są najwyżej punktowane w testach bezpieczeństwa- Maxi cosi Tobi i Roemer King Plus. Polecam ten drugi bo jest szerszy i dziecku wygodniej. Jeśli chcesz porządny fotelik to szukaj opinii i testów na stronce http://fotelik.info/ Opinie rodziców typu- polecam ten i ten fotelik, jestem zadowolona, dziecku wygodnie są do niczego ponieważ fotelik tak naprawdę można ocenić jak spełni swoją funkcję- ocali życie i zdrowie dziecka podczas wypadku. Te 2 foteliki są najwyżej oceniane, najlepiej sprawdziły się podczas testów zderzeniowych. Jeśli chcesz coś tańszego ale bezpiecznego to znajdź na tej stronce fotelik z 3-4 punktami. Poniżej 3 albo w ogóle nie brane pod uwagę w testach to już ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko dwa foteliki 9-18kg
Dżastolinatoja- gdzie recaro ma 5 punktów??? Tylko fotelik 15-36 tej firmy ma tyle. Pozostałe od 2-4punktów. Ale potwierdzam, ta firma jest ok, jednak trochę gorzej wypada w testach 9-36kg niż dwa które wymieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupil.
My mamy Recero Young sport, jest naprawdę idealny, młody ma już 3,5 roku i nadal swietnie się czuje w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekit Oka
ja kupiłam fotelik od 0 do 35kg. do 150cm wzrosty kosztował 700zł. ale starczy na długo.. od 0-9kg. ma specjalny wkład dla malca 9-18 ma wkład się wyciąga iśrodkowy pokrowiec... 18-35 -szelki się ściąga i pasem się już przypina..zagłówek się dzwiga nadd głową..poduszka specjalna na kolanka sie daje opiera sie o fotelik żeby pas nie naciskał na brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ma rok
Ja mam fotelik Kiddy pro,ma 5 punktów w testach, waga 9-36. Jest super, łatwo się też czyści (przetestowane), ma ustawianą szerokość, wysokość, osłonkę dla dziecka do 18 kg, rozkłada sie do spania. Kosztuje ok 1000zł, ale starczy na bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Ja zakupiłam fotelik 9-36 kg od Cybex na sklep-tosia.eu i jestem bardzo zadowolona. łatwy w obsłudze i bezpieczny, a przy tym wygląda bardzo atrakcyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×