Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pedros

Szukam kochanki - niezaspokojonej mężatki z Wawy

Polecane posty

Gość A jaką odległość jesteś
Ja tez się kiedyś brzydziłam takimi ludźmi,dopóki nie dowiedziałam się,że mój kochany mąż mnie zdradził.Wyjechał na jakiś czas za granicę i stało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoda rooomster
jestem z wawy mam 22 lata, nie mam męża ale chłopaka , mój chlopak jest bardzo przystojny ale już mnie nie pociąga bo jest agresywny, szukam pasywnego uległego chłopaka który bedzie spełniał moje kaprysy ja w zamian oddam się w łózku najlpeiej jak potrafię :) pozdrawiam wszystkich niezaspokojnych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma podejscie do sexu jakie ma ale jak zwykle polska mentalnosc oceniac innych - jak chcesz to sie brzydź mało mnie to obchodzi Sex jest potrzebny jak jedzenie wiec nie widze nic złego w zaspokajaniu swoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaką odległość jesteś
Czego oczekujesz od kochanki,co rozumiesz pod pojęciem atrakcyjność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchadła z was i tyle
brzydzilas sie a mimo to robisz to samo bardzo ciekawe, gratuluje inteligencji. A co do ciebie Perdros oceniac moge i bede bo do tego mam prawo, ale tobie nikt nie dal prawa do rozbijania innym malzenstw ! Ja w porownaniu do ciebie mam pewne zasady i nie zdradzam, ale tacy ludzie jak wy tutaj piszacy chyba nie wiecie co to moralnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego ja nie rozbijam małżenst - napisałem wyraznie bez ingerencji w zycie prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchadła z was i tyle
nie chyba a na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchadła z was i tyle
nie kolego a kolezanko Pedrosie! Nie rozbijasz ? A jak to ladniej nazwiesz? Ruchasz zonki innym masz racje to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaką odległość jesteś
Zdziwiłabyś się wysokością mojego IQ.Nie wiesz jak to jest być zdradzoną.Nie znasz tego uczucia,obyś nigdy nie zaznała.Tego Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchadła z was i tyle
zreszta to nie moja sprawa ROBTA CO CHCETA! Zycze milego ZDRADZANIA!!!!!!!! Zero poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizos z ciekawości ile masz
lat? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaką odległość jesteś
Wyślę Ci maila.Napisz jak wygląda kobieta atrakcyjna dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchadła z was i tyle
a skad wiesz ze nie znam? a moze wlasnie dlatego tu teraz pisze! bylam zdradzana a mimo to nie zdradzilam bo wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaką odległość jesteś
Osoba,która zdradziła pierwsza zasługuje na to,żeby ją zdradzać.Oczywiście cykl zamyka się w obrębie osoby,która zdradziła i która została zdradzona.Wszelkie inne kombinacje nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaką odległość jesteś
Nie zdradziłabym mężczyzny,który kochałby mnie i byłby mi wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaką odległość jesteś
To tyle wyjaśnień z mojej strony.Motywację i poglądy na temat zdrady już zaprezentowałam i kończę dyskusję z osobami zbulwersowanymi.Pedros,czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchadła z was i tyle
nie obchodzi cie jak sie bedzie czula dziewczyna tego ruchacza Pedrosa jak ja z toba zdradzi? Po co pytam oczywiscie ze nie bo przeciez ty musisz odpacic tym samym mezowi. Oko za oko ,zab za zab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś wiedziała, że ludzie to ruchadła dobre ruchanie to podstawa udanego związku - niestety niektórzy, po zawarciu tego związku szybko o tym zapominają więc nie oceniaj - byłaś zdradzona ? - to pomyśl przez chwilę dlaczego tak się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jestescie uparci - sa pewne sprawy ktore ciezko rozwiazac - wg mnie nalezy odzzielic sex od miłości - bo to dwie rózne sprawy - dlatego napisałem ze ma byc bez ingerowania w zycie prywatne bo nie chce aby o tym towiedziała sie mąż ewentualnej kochanki i moja kobieta A dlaczego chce to zrobić bo czuje sie zaniedbywany i niezaspokojony w sexie i pewnie duzo kobiet ma podobnie - maż przyjdzie z pracy zmeczony zero ochoty na sex 0 tak to juz bywa wiec pozostaje walenie sobie konia , chdzenie na dziwki ( co wykluczam nie rajcuje mnie to zupełnie ) albo niezobowiązujące skoki w bok - wybieram to ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedros, a cos wiecej o sobie
jak wygladasz, czym sie interesujesz... wiesz, to w sumie wazne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizos z ciekawości ile masz
dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaką odległość jesteś
Wysłałam jakiś czas temu wiadomość,czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie pedros
po co ci wiedziec czym interesuje sie kolezaneczka przeciez nie bedziecie rozmawiac,po co sie blizej poznajecie przeciez to ma byc czysty seks. Niech ci przysle foto i badania ze jest zdrowa i bzykaj ile wlezie az ci jaja spuchna. A wlasnie ciekawa jestem jak tam twoje wyniki badan sie prezentuja, skoro dupczysz rozne mezatki to chyba zdrowy nie jestes ha ha. A mezatki skoro takie chetne do dawania dupy juz nie jedenemu daly takze syf sie klania. Milych spotkan zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie pedros
ich mezus pewnie tez nie jedna ruchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×