Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pedros

Szukam kochanki - niezaspokojonej mężatki z Wawy

Polecane posty

A TY PEWNIE MARSZCZYSZ KONIA POD KOŁDRĄ WIECZOREM PO CO LUDZIE PISZACY TAKIE DEBILNE POSTY UDZIALAJ ASIE W TYM TEMACIE - MNIE NIE PRZEKONACIE DO ZMIANY POSATWY WIEC WEJDZIE SOBIE NA FORUM RÓŻANCOWE WZAJEMNEJ MILOSCI I TAM SIE UDZIALJCIE A NIE TU MORALIZUJECIE NIE PODOBA SIE TO NIE ZASMIECAJCIE TEMATU - PROPONUJE ZAŁUZCIE SOBIE TEMAT " JESTEM BARDZO WIERNY , LUBIE SEX RAZ NA MIESIAC PO CICHU POD KOŁDERKA "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie denerwuj sie tak
bo to szkodzi zdrowiu. Przyznam sie ze nie jest to mozliwe zebym marszyla konia ,owszem marszcze swojemu mezowi, jak rowniez robie mu lodzika, a w lozku jest nam swietnie. ALE CO TY O TYM MOZESZ WIEDZIEC! Biedny jestes wiesz bo tak naprawde nie wiesz co to MILOSC, SZACUNEK I ZAUFANIE I przez to co robisz nigdy sie nie dowiesz jak smakuje seks gdy dwoje ludzi jest sobie oddana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie denerwuj sie tak
moze wlasnie twoja dziewczyna wyczuwa ze z ciebie jest niezle ziolo juz na pewno dawno to odkryla ale nie potrafi odejsc bo zwyczajnie cie bardzo kocha a ty to wykorzystujesz, tobie zalezy tylko i wylacznie na dobrym seksie, jakbys ja kochal to by czegos takiego nie bylo. Twoja kobieta nie potrafi sie przed toba calkowicie otworzyc wiedzac co robisz za jej plecami a mozliwe ze potrafi wiele w lozku i na pewno zadowolila by cie pod kazdym wzgledem gdybys byl jej wierny .Moze przejerzy na oczy i znajedzie kogos kto ja pokocha i nie bedzie jej robil takich cyrkow jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_IRA@wp.pl
Jestem chetna czekam na kontakt na e-mail lub telefon 607-941-222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×