Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kreatywnie

Pierwszy dzień pracy

Polecane posty

Gość kreatywnie

Dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy. Czuje się koszmarnie. Jest mi ciężko i źle. Nie mam ochoty tam wracać. Czy wy tez tak mieliście po pierwszym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość careprostka
tak, ale nie martw sie ,na pewno pozniej bedzie lepij.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze ta praca nie nadaje sie dla ciebie:( na jakim stanowisku pracujesz jesli mozna spytac? ja tez zakonczylam "kariere" po pierwszym dniu pracy w pizzeri: pomiatano nami i przeklinano to powiedzialm "do widzenia!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda 1987
Kurdę ja mam jutro pierwszy dzień pracy stażu i mam nadzieje że będzie lepiej to zależy co ci się nie podoba w tej pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywnie
Jestem po pierwszym tygodniu pracy. Najgorszy dzień był ten pierwszy jednak. Z każdym kolejnym było coraz lepiej. mam nadzieję, że już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja trafilam bardzo zle
u mnie najgorszy byl drugi i trzeci..az nie cchialm umowy podpisywac! w koncu podisalam bo innej nie mialam, koniec koncow wyladowalam po 2 mieiacach na leczeniu psychiartycznym i na l4, po 3 miesiacach wyowiedzialm umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywnie
Psychiatryk? współczuje ci bardzo. Mam nadzieję, że mi się lepiej uloży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow szukam pracy
ja wlasnie trace prace. W tym miejscu ludzie pracuja cale zycie a mnie sie pozbywaja po paru miesiacach. Mam tak wredna, jadowita szefowa oszustke, ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapobiegawcza
Ja chciałabym uniknąć takiej sytuacji, a wiem, że może zdarzyć się każdemu - dlatego wrzuciłam CV i hobbystycznie od czasu do czasu przeglądam portale z ofertami (typu: pracuj.pl, jobexpress.pl, gazeta.praca.pl) czekając na ofertę idealną :) (bo to, co mam do tej pory, to nie jest szczyt moich marzeń, a wierzę, że i w pracy działa teoria dwóch połówek ;) ) Głowa do góry! Pewnie i Ty znajdziesz ;) Pozdrawiam poniedziałkowo z rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywnie
Pierwszy miesiąc za mną. Z każdym dniem jest coraz lepiej, chociaż nie zawsze różowo. Tak się cieszę że już nie muszę wysyłać CV i przeglądać ogłoszeń z ofertami pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagddaj
Wiadomo że w pracy może być ciężko ale jeśli nie czujesz się na siłach możesz to zmienić. Aktualnie w necie jest konkurs o pracę. Wystarczy wejść na stronę www.energa.pl/konkurs i przedstawić jak najlepszy plan rozwoju eBOK. Najlepsi wygrywają etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×