Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

germanotta

Przestał pisać , może umarł ?

Polecane posty

przed wyborami chciałm zadzwonić i podać się za ankieterkę cbos, ale to telefon służbowy korporacyjny nie wiem czy są w ogólnym obiegu takie numery....czy dzwonią na nie różne takie instytucje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra co tam słychowac?:D widze ze znowu pomarańcze jadem truja;) BanDole , jak zawsze nowy nick:P Co z kołdorą? Pojechała w nagrode ukonczenia klasy gimnazjalnej (co przy jej ilosci przebywania na kafe az dziwne) na wakacje:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję , wszytko w porządku :classic_cool: Pomarańcze,jak to one nic się nie zmieniły :D A co u Ciebie? Gdzie byłaś jak Cię nie było 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czasem jestem ale czasu mało, to sie nawet nie odzywam, dzis wolniejszy dzien to korzystam:P a ogólie dobrze, jakos leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandstafestyniarz , zachłystek popularnością :classic_cool: ta z jęzorem na wierzchu też :P o Anoushka , siema :D dobra, muszę na chwilę odejść :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idą sobie kiedyś z pracy i przechodzą na pasach , nagle ona się nie odzywa i jest obrażona , on sie pyta co się dzieje a ona na to że jest wściekła bo gapił się na tę młodą dziewczynę na pasach i awantura , opowiadał mi to , przysięgał że nawet nie zauważył żadnej dziewczyny...ona wie że on jej nie kocha , boi się że ją zostawi , ja wiem że on od niej nie odejdzie bo jest za leniwy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to ładnie:D własnie nie widze zadnego tematu o klapkach kubota itp wiec domyślam sie ze wybyła:D to dobrze, dobrze, widze ze sobie zyjecie to najwazniejsze🌼 a teraz uciekame, zakupy a potem długo wyczekiwany półfinalle: Oranje góra!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×