Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda2322

wpadłam na tzw. stosunku przerywanym

Polecane posty

Gość młoda2322

dziś lekarz potwierdził u mnie ciążę - wpadka na stosunku przerywanym - zaznaczam,że mąż w porę się wycofywał i to jak widać nic nie dało.Uważajcie dziewczyny,bo to nie żadne zabezpiecznie - szybko można na tym wpaść - mi sie udało po 3 miesiącach takiego to niby zabezpieczania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
moja kumpela też tak wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorace lato i bikini
A my kochamy się tak już 5 lat i nie ma wpadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej to twój mąż ma
niewielkie doświadczenie w stosunku przerywanym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że ty wpadłaś nie oznacza, że ktoś inny też wpadnie :o Jakbym nie wiedziała, że to nie jest metodą anty :o Ty pewnie o tym zielonego pojęcia nie miałaś skoro teraz "dzień dobry" jestem w ciąży i ostrzegasz innych:o Puknij się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2322
Kto ma pecha ten ma pecha - inni tak się zabezpieczają i nic, a ja po 3 miesiącach zaskoczyłam - mąż nie kończył we mnie - widocznie jakoś można skoro wpadkę zaliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
Ja tam zawsze zdawałam sobie sprawę, że to żadna antykoncepcja, stosowaliśmy z narzeczonym a teraz juz mężem przez 3 lata z przerwami i nic. Za to gdy postanowiliśmy się postarać o potomstwo udało się za pierwszym razem :) Nie wiem od czego to zalezy czy się zaciąży czy nie..to taka rosyjska ruletka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2322
Matkaizona Ciebie ktoś skrzywdził psychicznie skoro taka zgryźliwa jesteś i wyładowujesz swoją złość na każdego kto Ci sie nawinie na kafe - idź do psychiatry,bo masz kobieto skrzywioną psychikę i powinnaś poddać się leczeniu i to natychmiast.spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
z tego całego "przerywanego stosunku" nie ma ani przyjemności ani zabezpieczenia, więc na prawdę nie rozumiem osób które kochają się w ten sposób, masochizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pi.zdo teraz się czepiasz czystej prawdy? :D Waliłaś się w ten sposób pewna na 100%, że nie zaciąży, a tu pech :D Zainwestuj w gumy do sexu, zamiast do żucia, bo przy drugiej ciąży napiszesz pewnie to samo :D:D:D Krętaczka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony19
Twoja wpadka wynika z ciemnoty -dlaczego dziś ludzie biorą się za sex bez przyswojenia sobie choć odrobiny wiedzy?! Przecież gdy mężczyzna się kocha to z jego męskości wydobywa się kropelka lub dwie płynu, który choć spermą nie jest, to jednak zawiera plemniki.I właśnie przez ten płyn wpadłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
pytająca mamusiaaa- ja np. męża nie zmuszałam a wolał to niż gumki to był Jego wybór. Był czas kiedy brałam hormony ale niestety żadne mi nie spasowały i odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxsxsxx
ja juz od roku uprawiam przerywany i do tej pory nie zaszlam w ciaze , ale sie z nia licze.... chcialas nas uswiadomic ze ta "metoda anty" jest ble? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2322
Tępak to ty jesteś - nie musisz mnie oceniac,bo to świadczy tylko o tobie - zresztą jesteś zgryźliwa i wredna - po co wiec przesiadujesz na forum i dokopujesz ludziom - ktoś coś ci zrobił,że taką pieniaczką jesteś?Opanuj się - więcej kultury kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko to ja też mogłam bo stało sie to w dni płodne ale w sumie wyszedł w pore ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same głupie przyszłe matki
czego wy chcecie uczyć swoej dzieci jak same tępe i niedouczone jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2322
chciałam tylko ostrzec,bo mój mąż twierdził do tej pory,że to pewne i on wszystko kontroluje - najwidoczniej to nic nie daje,bo w płynie moga byc plemniki i ciąza gotowa - znam kilka osób,które tylko tak się zabezpieczają i nie są w ciązy - widocznie mają szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
ala ma kotaa - a co z Twoim wyborem? Ja moge tylko po sobie powiedzieć, że NIENAWIDZĘ PRZERYWANEGO bo nie mam z tego przyjemności, kiedy zaczyna sie robić fajnie - BĘC - wychodzi, no szlak mnie wtedy trafia :) mnie zabawa na 5 minut nie pociąga, musze dłużej i sama najpierw skończyć, potem niech robi co chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same głupie przyszłe matki
to że ktoś nie zachodzi w ten sposób to nie znaczy że ta metoda jest skuteczna chyba oczywista oczywistość że treudno porównywać dwie pary skoro nei wiemy nic o płodności tych czterech osób, nie wiemy czy obie pary stosują także tę metodę w dni płodne..... wystarczy że w jednej parze bezpłodna jest partnerka albo że partnerzy nie uprawiają stosunku przerywanego w dni płodne i już "metoda zapobiegania ciąży wydaje się być skuteczna" laska moze mieć zrosty, powikłania po poprzedniej ciązy, zaburzenia hormonalne lub infekcje, które powoidują poronienie w kilka dni po zapłodnieniu, może być po prostu bezpłodna..... myślenie dla niektórych jest zbyt trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2322
Kultura to gumki i hormony - nie oceniaj mnie,bo to przestaje być śmieszne - ostrzegłam tylko kobiety,które stosują tę metodę,a wiem,że sporo ludzi tak robi - nic więcej.dziecko wychowam i nie będę prosiła cię o pomoc.Daj mi już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
matkaizona.... autorka tym topikiem krzywdy Ci nie robi, spasuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same głupie przyszłe matki
najmądrzejsze tematy na kafe to te z serii: "moje znajome uprawiają stosunek przerywany i żadna nie zaszła, więc to jest bezpieczna metoda" "uprawiałam stosunek przerywany w dni płodne czy mogę być w ciaży" "spóźnia mi się miesiączka 2 dni czy mogę być w ciąży" "okres w ciąży: koleżanki donoszą że niektóre miały okres nawet do 3 miesiaca ciąży ...." no żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2322
Osoba wcześniej napisała prawdę jedna para będzie robić to 5 lat i nic a druga wpadnie od razu - wszystko zależy od naszej płodności i dni cyklu,w ktorych sie kochamy to wszystko - czasem i najmądrzejsza osoba wpadkę zaliczy i trzeba sie z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda2322
panną nie jestem i tak chciałam mieć dzieci,a że wyszło wczesniej to trudno do nikogo nie mam pretensji ,tylko napisałam,aby nie uważać tej metody jako zabezpieczenie,bo można sie potem zdziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same głupie przyszłe matki
zamiast zakładać durny topik pt zaszłam w ciążę przez stosunek przerywany, wystarczyłoby napisać stosunek przerywany TO NIE JEST metoda antykoncepcyjna ktoś kto zadał sobie choć trochę trudu by poczytać trochę fachowej literatury lub chociaż uważał na lekcjach bilogii czy "przystosowania do życia w rodzinie" powinien to wiedzieć a skoro ludzie są na tyle nieodpowiedzialni by brać się za seks nie mając pojęcia o antykoncepcji niech nei przekazują swoich błędnych przkonań w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa0411
same głupie przyszłe matki-z tym okresem to tak nie do końca... "Okres w ciąży nie występuje, gdyż w ciąży nie ma już owulacji... Mogą natomiast występować lekkie plamienia/skąpe krwawienia najczęściej w dniach, w których spadziewałybyśmy się miesiączki."-niektóre kobiety mylą te plamienia z miesiączką i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×