Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kanał

Szukam Kochanicy Francuza

Polecane posty

Gość kanał

Cześć Kochanica. Tylko powoli okazujesz pierwsze oznaki, jakbyś się czuła uwodzona. STOP i powoli. Jeżeli tak podejdziesz do sprawy to znowu masz kanał Były jaki był taki zostanie. Ktoś go kiedyś skrzywdził i facet już się nie podniesie. T.zw. równia pochyła. Staczać się w dól. Zaczynasz mieć te same symptomy. Jak się ma doła to tak można wylądować. Nowy. Może i ok facet. Ale co właściwie Cię z nim łączy? Sama piszesz że nic. Ok przysługa w porządku, zle ten rodzaj zapłaty to żenada. No chyba że chciałaś mieć tę namiastkę ciepła, ale nic z tego nie wyszło. Teraz masz tylko jedną bliską Ci osobę i jej musisz pomóc. Matka. Pomoc w spłacaniu długów - O.K. Używka kategorycznie nie. Musisz jej pomóc z tym tematem. Na odległość to b. trudne. Ale miałabyś zajęcie jak niańczenie niemowlaka, kłótnie krzyki, awantury i.... zapomnienie o boleściach. A wtedy pewnego pięknego dnia zjawi się ON uśmiechnięty, no może nie tak bardzo przystojny, żeby wszyskie laski za nim się oglądały. Ale koleś, który da CI ciszę spokój stabilizację, oparcie i pewność. I pewnego dnia stwierdisz, że w okolicy serca pojawiła się taka podwyższona temperatura, że jest Ci tak miło,po prostu dobrze. I pojawiły się te no motylki.Już myślisz o nim cały czas. A czy spodoba mu się ta sukienka, a może zapytam go co chce zjeść na obiad. Jakie to urocze z jego strony, że pamięta o moich urodzinach. Albo, jak mu powiedzieć, że tę garsonkę dla mnie to kupimy jak spłaci kredyt za swój samochód albo coś podobnego. Na to wszysko potrzeba CZASU. A ten łobuz zasuwa tylko do przodu. Jego się nie da cofnąć. Swoje przeszłąś wiesz jak to smakuje. Podmuchaj trochę na zimne. I ciekaw jestem czy mnie znajdziesz. Oczywiście tu na caffe K... Kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×