Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszak94

Wyobrażenia przygód erotycznych jakie chcieli byś cie przeżyć

Polecane posty

Gość malolatt-82
myszak94 to podaj meila moj to malolat-82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolatt-82
i temat padl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
hej no po to jest forum zeby pisac na dany temat wiec dalej dalej ruszcie się :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja fantazja: spotkac dziewczyne ktora mialaby tyle ochoty i pomyslow co ja, kochac sie z nia cala noc, dzielic z nia rozkosz i namietnosc :) a taka bardziej konkretna to (w skrocie) ostatnio sobie tak marzylem o tym jak jade sobie bardziej odludna trasa, nagle patrze a tam dwie piekne kobiety stoja przy zepsutym aucie i machaja do mnie, ja sie zatrzymuje, pytam o co chodzi, one ze auto nie chce zapalic, ja oczywiscie w kilka sekund naprawiam bo okazuje sie ze tylko akumulator sie odlaczyl ale oczywiscie robie scene na dobrych kilka minut co to niby nie naprawilem, gdy w koncu auto zapala jedna z kobiet podchodzi do mnie, chwyta mnie za malego przez spodnie, zbliza usta do mojego ucha i szepcze "jak ci sie mamy odwdzieczyc?". Pozniej pieprze je obie w roznych konfiguracjach na masce ich auta, na koncu obie robia mi zajebista laske, spuszczam im sie na twarz i odjezdzam :) hahah moze kiedys sie trafi cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to am byc?
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolatt-82
witam myszak94 jak tam w gorach bylo,wyjazd udany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symbol
powtórny sex z J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
tak wypad w góry bardzo udany było cudownie tylko szkoda ze tak krótko :):) a co u ciebie ???? malolatt-82 ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taką
fantazję: ponieważ mam dośćdużych (tak mówią) rozmiarów, to chciałbm mieć sex z dziewcznądrobnej budowy, wąskich bioderkach. Stoję w pociągu przy oknie, jest tłoczno ludzie sie przeciskają. Widzę ją, właśnie taką, podoba mi się. Przechodząc obok mnie tak sięustawiam aby mocno sięo mnie otarła i poczuła napięcie w moich spodniach. Kiedy wraca z powrotem już sama wie jak przejść. Przy okazji przesuwa nam ręką, niby przypadkowo w tłoku. Idęza nią... nie wiem co dalej tzn. sex w polskich pociągach do najestetyczniejszych nie należy, więc to sięmoże tylko przyśnić. :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
możesz możesz nie widzę nic przeciwko temu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taką
myszak, masz 17 lat nie kuś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszak94
ja nie mam 17 lat mam 21 jestem z rocznika 89 a mkyszak94 to tylko nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da silva
myszka94..moze pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniwers
ja mam ochotę na przeżycie sexu w 3-cie, bez większych wymagań co do składu, jestem jak w nicku- uniwersalny, uwielbiam zarówno lizanie c---k jak i ssanie k-----w, jak ktoś chętny to czekam na propo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie calkiem niewinna26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexia_26
A ja marze o seksie z ksiedzem.Chcialabym by mnie"wyspowiadal"-ostro,mocno,i od tylu-na biureczku w swojej kancelarii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike..
ale co podnieca cię jego strój ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexia_26
Mike,nie mam pojecia skad taka fantazja;).Na codzien zyje nudnym,poukladanym zyciem ksiegowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy ;)
Najpierw chcial bym poznac śliczną i mądrą Dziewczyne 1-2lata mlodsza a potem wspolnie uruchomic fantazje ;).Zapraszam słodką kolo 15-stki na moje gg 2503315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taka- uprawialam sex w pociagu, bylo fajnieee :) Drzwi od kabiny nie domykaly sie ;) Ja stalam oparta o oknie z mocno wypieta pupa, a On mnie posuwal od tylu.. Mrrr fajnie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kana77
ja rozbieram sie do naga w parku , zostawiam ubranie i przemykam sie pomiedzy krzakami godzinami, kiedys nie moglem znalesc ubrania i to bylo moje wielkie pezezycie erotyczne. Raz jedna pani zobaczla mnie nagiego szma podeszla i kazala mi sie masturbowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×