Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

autooorka

dylematy związane z woborem niańki

Polecane posty

Gość haliszka1
Mi szukanie niani zajęło troszkę czasu. Nie było łatwo, ale znalazłam bardzo fajną stronkę internetową. Wybierasz sobie nianie, masz dostęp do informacji o niej. Także można śmiało przeglądać i wybrać najlepszą osobę. Nasza niania pracuje z nami dopiero ok m-ca, ale na razie super daje sobie radę z maluszkiem. Jakby co, przesyłam link to stronki, na której ją znalazłam: http://www.3latki.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treblinka
Ja wolałam udać się do agencji, żeby mieć pewność, że osoba która będzie zajmować się dzieckiem została poddana weryfikacji. Dlatego udałam się do TwojejGosposi, a tam w przystępnej cenie polecają dwie starannie wybrane kandydatki, a ostateczna decyzja i tak należy do mnie. Z całego serca mogę polecić tę agencję za szybkość wykonania usługi i profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkam.
Korzystałam z usług Twojej Gosposi i również jestem zadowolona. Wytrwale szukali Pani, która spełni moje potrzeby. I udało się! Mam wspaniałą opiekunkę dla dziecka i gosposię domową, której nie boję się zostawić samej w domu! To jest chyba najważniejsze dla matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×