Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje piekne lato

jak zbic goraczke u dziecka skonczyl mi sie syrop

Polecane posty

Gość moje piekne lato

przeciwgoraczkowy a nie mam jak wyjsc z domu do apteki bo mala goraczkuje ma 39.6 a ma 17 miesiecy jeszcze ma biegunke niech to szlak dziewczyny podajcie jakies pomysly jak zbic goraczke z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlodna, krotka kapiel. Do wody mozesz dolac odrobine octu. Mozesz to powtorzyc kilka razy. Wykap, odczekaj ze 20 min, zmierz temp i znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos ci przywiezie
lub kupi,moze sąsiadka?To wysoka gorączka, nie ryzykuj. Bylas u lekarza? Do tego biegunka naprawde należy się wybrać do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje piekne lato
zaczelo sie to dopiero o 3 w nocy sasiadka ani nikt inny mi niestety nie przywiezie a moze moge wyjsc z mała po ten syrpo ? nie nie bylam u lerkarza jeszcze dopiero przyjmuje po poludniu...niech to szlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnas isc z mala do lekarza!!!! Zrob jej kapiel. Temperatura wody taka, jaka ma goraczke, zeby nie bylo szoku dla organizmu!!!! W miare ochladzania sie wody w wannie, powinna jej spadac temperatura. To chyba najlepszy sposob!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłodna kąpiel
i jeszcze można kłaść zimne okłady na nogi dziecka - tak też zbija się temperaturę. Jak Ci przy tym wymiotuje, to lepiej idź szybko do lekarza, to maluch szybko sęe odwodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos ci przywiezie
Chlodna kąpiel (jak temperatura ciała),ale radzę iśc do lekarza, nawet jak nie ma pediatry, to do rodzinnego, a dziecko do samochodu i kupić syrop najlepiej ibupron, bo lepiej zbija. jak ma biegunkę i temp., to dawaj jej dużo pić, a do jedzenia kleik, marchwianka, banan. Może ktoś jeszce coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juleczki rocznejj
u nas najlepiej pomagały zimne oklady na czoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambarylkapospolita
nie chce straszyc, ale mojej siostry dziecko mialo to smao i teraz od 4 dni sa w szpitalu! Jaskis wstretny wirus sie przypaletal, i po kilku dnich goraczki i biegunki (mimo antybiotykow) mala dostala dtgawek i ja do szpitala zawiezli! Mojej kolezanki dziecko tez treraz jest w szpitalu na takiego wirusa, tez mialo goraczke i biegunke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juleczki rocznejj
u nas najlepiej pomagały zimne oklady na czoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsfdkv
idź po nowy syrop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje piekne lato
kapiel jej zrobie jak wstanie bo na razie spi.no niestety ale samochodu nie mam wiec musze sie telepac autobusem pojde z nia do lekarza bo przeciez wiem ze sama sobie nie dam rady tylko chce jej trszke ulzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź taxi
gdzie z chorym i gorączkującym dzieckiem telepać się autobusem! Lub wezwij wizytę domową, lekarz ma obowiązek przyjechać.Twoje dziecko ma naprawdę wysoką temperaturę, wiec nie ryzykuj,zwłaszcza jak ma biegunkę i wymioty. Pić dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje piekne lato
ona przez takie irusy byla prawie 4 razy w szpitalu od czego mogla dostac naglej goraczki i biegunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłodna kąpiel jest najlepsza a z apteki na tak wysoką gorączkę to nie syrop tylko czopki. One o wiele szybciej zbijają gorączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź taxi
Przy biegunce czopki nie podziałają przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje piekne lato
nie ma wymiotow .dziekuje za rzdy na wsi taksowki nie jezdza .ide z nia prywatnie dzieki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje piekne lato
nie ma wymiotow .dziekuje za rzdy na wsi taksowki nie jezdza .ide z nia prywatnie dzieki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi, wirusy to niekonieczne wymioty. ma biegunkę, wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Ostatnio będąc w aptece chciałam kupić jakieś kompresy dla dziecka i farmaceutka mi poleciła zestaw z termometrem BabyTemp i ogólnie zarówno termometr jak i kompresy są ok, ale co istotne cenowo to bardzo fajnie się ułożyło więc jak planujecie taki zakup to warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×