Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kunnoun

ile picia na wesele?

Polecane posty

Gość kunnoun

ile litrów napojów (woda, soki, gazowane) liczyć na osobę ? wesele w lipcu od 17 Nie wiem ile to wyjdzie ? wódki ile? 0,5 na głowę czy więcej liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunnoun
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhtrtherkthker
hej liczy sie wodki litr na głowe... do tego dolicz na bramy osobno... napoji,,, zalezy czy bedzie ciepło, my mamy w lokalu 1,5 litra na osobe , pani pwoiedziała ze starcza w zupełnosci , najwyzej mozna dokupic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollalitta
rhtrtherkthker liczy sie 0,5 na glowe, napoje 2,5-3litra, ale jak jest upal, myśmy dwa tyg. temu ślub brali i napoi zostalo w ciul a z 60 but wódki (0,5l) zostalo 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 1,5 tyg.slub
My sami kupujemy napoje i niby mieliśmy liczyć po 2 l na osobę, ale już mamy więcej napoi i jeszcze dokupimy bo wesele jest 2-dniowe i może być gorąco, także lepiej mieć więcej niż żeby zabrakło. Także wyjdzie nam ok 2,5 l na os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunnoun
0,5l wodki i 2,5 l napojow tak bede liczyc Chce sie przygotowac na to ,ile wydam, bo w restauracji za napoje place osobno (nie mam wliczone w cene talerzyka) i sie troche przestraszylam, ze wyjdzie mi bardzo duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunnoun
tak wiec bede liczyc 2,5 l na osobe Pytanie stad, ze w lokalu place osobno za napoje wg zuzycia Nie jest to wliczone w cene talerzyka Troche sie balam, ze to beda jakies olbrzymie koszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunnoun
wybaczcie za 2 wpisy ... kafe cos szwankuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol liczy sie 0.5 na osobe, i mniej wiecej jedno wino na 10 osob (o ile w ogole planujesz je) oczywiscie jakies piwo bimberek itp jesli masz ochote zafundowac to gosciom :) a co do napoi to tak latem wychodzi 2-2.5 l na osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunnoun- też płaciłam od zużycia lokalowi. Wyszło ok 20 zł więcej od osoby za zużyte napoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunnoun
dziękuję dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×