Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawelkowa mamulka

jaka spacerówka dla dziecka 4 letniego?

Polecane posty

Gość pawelkowa mamulka

Dość sporego, najlepiej z dużym koszem na zakupy. Co polecacie? Tak w cenie do 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiamamusnia
wózek inwalidzki, w tym wieku tylko wózek inwalidzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkowa mamulka
podnoszę i proszę o pomoc doświadczone mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezbluzki
Nie rób z dziecka kaleki -jest za duze na siedzenie w wózku. Zakładamy oczywiście, że to dziecko zdrowe. Takie dzieci najpierw są wozone dla wygody mamusi - bo szybciej, bez marudzenia, można torbę z zakupami włozyć - a póżniej dla wygody swojej ;) Przyjrzyjcie się kobiety jak dzieci wyglądają w wózkach, szczególnie w za małych i ciasnych . Skrzywienie kręgosłupa nie zaczyna się dopiero w szkole!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem a arie widzialas
mamas&papas aria, wygląda na dosyć dużą Wszystko zalezy od dziecka. Ja znam jedno bardzo drobniutkie i po prostu w wozku wygodniej na dalsze trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, ale szczęsciara, mój jak skończył roczek to już nie wsiadl do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
jak ja nielubie takich wielkich dzieci w wózkach i pijących z niekapków - masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co takie duże dziecko wsadzać w wózek ? Moja starsza córeczka jak skończyła 1,5 roku juz nie chciała jeździc w wózku a jak miała 2 lata zrezygnowaliśmy całkiem . Po to ma nóźki żeby chodzić,a nie żeby siedzieć w wózku,tym bardziej,że to już duże dziecko jak na wózek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyraźniej to prowokacja, chociaz ja biorę dla swojego 3latka wozek na wczasy w sopocie - wozek to dla mnie bezpieczenstwo, ze maly nie zniknie w tlumie, poza tym synek szybko sie męczy, dluzsze trasy nie dla niego, wiec czasem nie ma znaczenia czy 2, 3 , czy 4 latek, wozek sie przydaje i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na osiedlu jedna mama wozi takiego dużego chłopca w wózku - zdrowy jest, chodzi. Ale ta mama wygląda jak Pudzian w damskiej wersji, przeklina gorzej od niejednego budowlańca, a te dziecko to w tym wózku zawsze takie jakieś wystraszone siedzi, a ona pędzi z nim jakby na zawodach była. Czyli chyba nie lubi wolnego dziecka, więc wsadza go w wózek i pędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudzian w damskiej wersji
:D :D ale mi humor poprawilas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkowa mamulka
tyle wpisów i ani jednego na temat. Na prawdę nie znacie spacerówki dość szerokiej i wygodnej dla dużego czterolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znamy bo jesteśmy normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkowa mamulka
Czemu jesteście takie przykre? Zadałam zwykłe pytanie, o dużą spacerówkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znamy bo wozki nie sa produkowane dla takich duzych dzieci, zwykle producent okresla do lat 3 :/ moim zdanie to tez tylko wozek inwalidzkis ie nadaje :/ jak mozna 4latka wiezic w wozku? i to dla wlasnej wygody na dodatek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz taka potrzebę, to kup, przecież to twoje dziecko. Ja mam wózek Espiro Premium Baby Line - taka jest naszywka z tyłu, nie wiem, czy to nazwa wózka, czy ogólna, ale ten wózek jest dość szeroki i wysoki, moja filigranowa dwulatka ma w nim kupę miejsca i nie sięga jeszcze nogami do podnóżka. Więc ja mogę polecić ten model - kupowany w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkowa mamulka
mysza a gdzie ja napisałam ze dla własnej wygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jedzie na wycieczkę, albo na pielgrzymkę a dziecko ma powiedzmy nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkowa mamulka
milimetrowa wszystkie piejecie tutaj jakie to nienormalne wozić 4latka w wózku i zamiast mi ubliżać mogłbyście pomyśleć o tym że może rzeczywiście dziecko nie jest normalne. Bo nie jest. Zadałam tu pytanie bo nie chcę kupować już specjalistycznego wózka dla starszych dzieci, chcę jeszcze chwile móc go wozić w wózku bez głupich spojrzeń pełnych politowania. Nie sądziłam że w was matkach tyle jadu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i kosztował właśnie tyle ile chciałbyś wydać i kosz na zakupy ma, tylko nie miał folii przeciwdeszczowej, ale to akurat nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickonicko2010
jeszcze nie mam dzieci więc nie znam sie na spacerówkach,dla mnie one wszystkie wyglądają tak samo ... http://tnij.org/nokautsztanga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkowa mamulka
milimetrowa to czy dziecko jest w pełni sprawne czy nie nie ma nic do rzeczy. Pytałam o spacerówkę, nie mam możliwości obejrzeć w sklepie bo mieszkam w małym miasteczku w którym wyboru nie ma. Allegro wiele mi nie pomoże dlatego napisałam tutaj. I prócz jeden odpowiedzi dostalam tylko "dobre rady" o które nie prosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawełkowa idiotka
co się dziwisz reakcji?? albo blefujesz teraz, żeby się dziewczyny źle poczuły albo sama jesteś nienormalna (o swoim dziecku piszesz "nienormalne"???) zadając pytanie na forum powinnaś napisać to co napisałaś na samym końcu - że dziecko ma problemy i chcesz jeszcze go w spacerówce powozić i wtedy zapytać czy ktoś zna jakąś wygodną spacerówkę dla 4-latka a ty wyskakujesz o zakupach i 4 letnim dziecku, nie wspominając o najwazniejszym i dziwisz się, że cię dziewczyny w głowę pukają :o to jakbyś napisąła, że szukasz długiej białej sukni z welonem na IMPREZĘ nie dodając, że to wesele ma być - też by cię pewnie najpierw popukali, że taka sukienka jest na jedna okazję :o myśl kobito, to nie będziesz się musiała oburzać, nikt w twojej głowie nie siedzi i nie musi się domyślać jaka jest sytuacja, jesli sama nie napiszesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ponoć PEG PEREGO Atlantico też są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka spacerowka
z BabyDan - model stockholm - do 22 kg, niestety nigdzie nie moge jej dostac a ma bardzo dobre opinie jesli chodzi o przewozenie wiekszych dzieci. Moj ma 16 miesiecy i wazy juz 16 kg i ok.90 cm i jeszcze pojezdzimy w wozku a standardowe wozki sa do 17 kg co wg producenta odpowiada ok. 4 letniemu dziecku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×