Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawelkowa mamulka

jaka spacerówka dla dziecka 4 letniego?

Polecane posty

Gość jest taka spacerowka
ale w Polsce moze sa o podobnych parametrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matki -polki...haha
matki ..polki...idiotki... to do was...najbardziej krzywdzące dla dziecka to mama idiotka... bo nie wypada...bo zle wygląda... skrzywienie kręgosłupa....problemy ze stawami u dzieci do 6 lat występuje ponieważ właśnie takie cudowne matki zamiast wsadzić dziecko wwózek to targają za sobą przez 3 godziny...dokształcie się durnoty...a nie po swoich głupich matkach powtarzacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jajajaja
Moja szwagierka ma ten sam problem co ty, też nie chce dla swojego chłopczyka jeszcze wózka inwalidzkiego. Polecam ci Maclaren XT - w tym linku masz zdjęcie wózka z dzieckiem 4 letnim, niestety wózek jest drogi ale może uda ci się kupić używany bo są naprawdę nie do zdarcia. Tak w ogóle firma maclaren jest jednym z producentów wózków inwalidzkich na świecie. Kolejny model to Baby Jogger GT, samo oparcie to 54 cm więc bardzo wysokie, siedzisko super szerokie, buda marzenie bo jest ogromna i naciąga się aż do pałąka. Niestety wózek również drogi. Kolejnym wózkiem jest bugaboo bee plus ale ten to już bije rekordy cenowe nawet używany. Oparcie do 60 cm. Więcej wózków nie znam z tak wysokimi oparciami i szerokim siedziskiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jajajaja
zapomniałam link :) http://forum.gazeta.pl/forum/w,101614,142446578,,Sportowy_wozek_dla_2_5latka_uprzejmie_prosze_.html?v=2 a i jest jeszcze inglesina espresso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwaa2
Tak czytając odpowiedzi niektórych mam czuje sie bardzo zniesmaczona ,niektóre matki naprawde nie wiedzą jak się zachować... co was to do jasnej cholery obchodzi czy dziecko jest zdrowe czy nie to nie jest wasza sprawa!Jest jakis konkretny temat to na niego odpowiadające a nie jakies zarzuty w kierunku pytającej było pytanie tylko i wyłacznie o spacerówke dla starszego dziecka a nie o wasze opinie na temat czy odpowiednim zachowaniem jest wożenie 4 letniego dziecka w wózku.hipokrytki !ja polecam mikado aston mozna juz dostać samą spacerówkę aktualnie sama posiadam maxi cosi mura 3 ale moje dziecko ma niecałe 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROWER proponuje ROWER moze byc z pomocniczymi kolkami z tylu 4 letnie zdrowe dziecko powinno juz jezdzic rowerem mniej lub bardziej samodzielnie ale jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zyczliwa
niby jestes taka zyczliwa i krytukujesz "okropne matki" krowy sie zachowac nie umieja ale piszac ze masz spacerowke zaznaczasz ze masz dwulatka - tlumaczac sie zarazem ze nie dla 4 latka- boisz sie ataku? czy moze chcesz zazanczyc ze normalna jestes bo dla 2lataka mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zyczliwa
a jak uargumentujesz to ze nazywasz tu niektorych hipokrytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki89
moja przyjaciolka ma chore dziecko i nigdy w zyciu nie powiedziala o nim nienormalny wrecz przeciwnie mowi ze jej synek jest taki sam jak inne dzieci bo tak samo kocha, smieje sie, cierpi i placze jestes dziwna matka co wstydzi sie swojego dziecka sama napisalas ze nie chcesz wozic go/jej w specjalistycznym wozku ktory jest dostosowany do potrzeb i dysfunkcji i jest tez wygodniejszy dla rodzica ale nie ty chcesz udawac ze jest ok i wstydzisz sie ulomnosci dziecka i nie akceptujesz tego - jedziesz po matkach na topiku \a ty jestes o wiele gorsza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata i wózek? :o Mój syn w tym wieku był na Giewoncie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Maćka
Niektórzy powinni przeczytać całość i nie wygłaszać "swoich mądrości", piszą o rowerach, o giewoncie! przeczytajcie całość! Praktycznie pierwsza cała strona poświęcona jest komentarzom "mądrych mam" a nie padła żadna propozycja - nie wiecie - nie piszcie! Każdy ma prawo decydować o swoim dziecku! Ja też nie mam normalnego dziecka - ja, jak i zapewne pawelkowa mamulka. Moje dziecko jest niezwykłe, wyjątkowe. Też nie chcę wozić go w wózku specjalistycznym. Niektóre są nawet ładne, ale one są strasznie ciężkie!!! Poza tym kosztują majątek! Do tej pory (póki mi się wózek nie rozpadnie) wożę Maćka w zwykłej spacerówce. Baby Design Sprint. Jeszcze się trzyma, choć jest do 15 a my już z 19 kg mamy :) Autorkę dwa wpisy wcześniej to najchętniej bym... proszę nie wypowiadaj się w kwestiach o których nie masz pojęcia! Jeśli masz, o ile masz, przyjaciółkę z niezwykłym dzieckiem to zapytaj się czy jeśli by mogła nie wybrałaby zwykłej spacerówki! Nie znam mamy, która by nie narzekała na wózek specjalistyczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorce juz wózek nie jest potrzebny.. Post STARY!.. dawno nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patibulaj
Moje drogie/Moi drodzy, moja córka, która skończyła teraz w grudniu 3 latka, również na codzień nie korzysta z wózka (sporadycznie na dluzsza trase), tym bardziej ze drepcze od wrzesnia do przedszkola. Ale sama mam dylemat, poniewaz wybieramy sie latem nad polskie morze i z racji cen za noclegi, pewnie nie bedziemy miec kwatery tuz przy morzu. Obawiam sie, ze po polowie emocjonujacego dnia w piachu lub innych takich dziecko moze miec problem, zeby jeszcze wrocic na kwatere oddalej np. o 2 kilometry a niesc na rekach to dziekuje. Stad rowniez dylemat, czy jak kupic parasolke to tylko taka prosciutka aby mogla posadzic tylek. Jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostaczki! nie znacie sytuacji to się nie wypowiadajcie. Grzejecie doopy w domach więc po co wam wózek! ale jak matka musi kawał drogi przejść z dzieckiem do przystanku to wózek przyda się i 4-latkowi. Ale tak prymitywnym, bezrobotnym!!!! mamuśkom wydaje się, że wszystkie mamy są w takiej samej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusch
Ja jeżdżę po świecie na wycieczki i wszędzie w ogromnych parkach rozrywki czy innych miejscach do zwiedzania całodziennego 8-10 godzin, liczących hektary są wózki dla większych dzieci, mój sześciolatek sam korzystał z dużego obszernego wózka, a my byliśmy wdzięczni bo jeszcze chcieliśmy zwiedzać , a on po 3 dniach już nie miał siły za dużo chodzić. A, z tego co wiem takie duże wózki były kiedyś na ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sporo chodzimy z corcia, takze wytrzymuje dluzsze trasy, ale wozek i tak mamy, przydaje sie i na codzien i na wakacjach, mamy model Crossline z euro cart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam parasolkę Easygo Nitro. Ten wózeczek jest super na dłuższe wycieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wózek ma być dla niepełnosprawnego dziecka to dobre wózki mają w Vitea Care : http://viteacare.com/produkty-dla-dzieci Są dobrej jakości i w razie wątpliwości można się doradzić, a że są profesjonalistami to na pewno doradzą dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać pytanie sprawiło trudność wszystkim "doświadczonym i najmądrzejszym z całej wsi jak wszyscy wyjechali" mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a "najpierwsiejsza z nich" odświeżyła bezsensownie temat po prawie półtora miesiąca od ostatniego wpisu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle PRZEMADRZALE MAMUSIE wiedza najlepiej i sie przescigaja w pluciu JADEM. Po to ktos wymyslil WOZEK zeby tego uzywaz, a nie sie szarpac z dzieckiem + zakupy w ZEBACH i tracic pol dnia= jak mozna to zrobic w godzine. ZAŁOSNE matki polki !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego w wózku można wozić tylko niemowlę?Szukam wózka sportowego dla dziecka 4-4,5roku. Jeździmy nad morze, gdzie minimum 4 razy będziemy przemierzać bardzo długi odcinek przez las i wydmy w słońcu, upale i z ładunkiem leżaków, ręczników, parawanów , zabawek itp. Dziecko nie zawsze daje radę iść, czasem zdarza mu się zasnąć, ja często zostaje sama i fizycznie nie zabiorę się z gratami i maluchem. W tamtym roku mieliśmy quinny ale nie sprawdził się. Na codzień Chodzimy tez często na dalekie spacery z psami do pobliskiego lasu. Fajnie było zabierać sanki bo maluch sporo idzie ale w pewnym momencie baterie się wyczerpują. Ale zima się kończy. Jednym słowem/ poszukuje sportowego wozka terenowego dla starszego dziecka na długie trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej kobietki podaly rozne propozycje. Ja mam baby design i wydaje mi sie duzy ale najlepiej przed zakupem " przymierzyc" dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podały sporo- ale to głównie spacerówki miejsko/marketowe. Podobnie babydesign.Moje czteroletnie dziecko po mieście chodzi. Wózka potrzebuje stricte terenowego - jak wspomniałam na częste wyprawy do lasu i wakacje nad morzem. Nad morzem w tłumie tez lepiej wozić maluszka, bo niestety wąski chodniki, tłum i ścisk powoduje ze człowiek jest zmuszony często przenosić takiego klocka na rękach. Fajny jest baby jogger ale dość drogi. Nad morzem widziałam sporo ludzi z większymi dziećmi usadzonymi w wózkach, które z powodzeniem ciągnęli nawet po plaży. Nie zauważyłam aby ktoś komentował ten fakt bądź krzywo patrzył. Dziecko to dziecko i o ile można ułatwić sobie i jemu życie to czemu anonimowym ludziom w internecie trzeba się z tego tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×