Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

Zapaszku( moge tak pisac?) zawsze mozesz sie poklocic, ze tak rzadko przyjezdza:) Maxym, ja tez ZA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
witam Was :) pada u niektorych? u mnie swieci slonko, troche chmurek, ale w niedziele bedzie prawie 30 stopni, trzeba bedzie sie gdzies wybrac i poopalac co by za szybko opalenizna nie zeszła;) a propo godzenia, to tez sie załapalam;) nie zebym pokłocona była:P przywitała sie, a teraz biore sie za prace, niestety...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie poprawa pogody:)chociaż jest parno i zapewnie wieczorkiem bedzie padać:)a wieczorkiem przy deszczu za oknem taz sie pogodze :) i jutro rano sie pogodze...już taki pogodzony jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weźcie się porządnie pokłóćcie najpierw! :P Mi jakoś smętnie - pewnie aura się przyczynia do tego. Pochmurno, duszno i nijako. A ja basen odkrywać wczoraj kazałam bo tak ciepło po południu było :o Chłopcy się coś kłócą dzisiaj - czyżby atmosfera im się udzieliła? :) Poważyłam ich i pomierzyłam - rosną jak na drożdżach :) Najchętniej bym się położyła i spała, spała, spała.... A z nimi sie nie da. M. na obchodach, wróci po południu i na nockę idzie, więc okazji na godzenie nie będzie :P A i dobrze bo nastroju nie mam. ZNP mnie bierze, jak to kiedyś Maxym pisał a ja się zastanawiałam w pierwszej chwili czy o nauczycieli mu chodzi:D:D:D Ja raczej PMS to piszę :) Nie jestem dziś kompanem do rozmów, więc się uprzejmie żegnam i udanego weekendu życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie ciesze, ze deszcz pada, zaoszczedze wode bo juz mi kwiaty usychaly. 30-parolatko milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci oglądają bajki to zaglądam -Zapach deszczu, poczytałam teraz inny krótki topik i to co tam napisałaś już chyba nieaktualne?? Smutno mi nadal, smutno popisałam z mężem, nie zrozumieliśmy się i spieprzyliśmy sobie cały dzień. Ech... jutro będzie słońce, będzie weselej, będzie może zakupowo... A i dostałam nową prognozę z elektrowni i szlag mnie trafił, ale to już inna para kaloszy... Nie pojadę w góry z sierpniu raczej 😭 Spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem!! 🖐️ Sama z dzieckiem sztuk jedna zostałam :) Mąż i reszta do miasta wojewódzkiego się udali :P Pranie się pierze to zaległam przed kompem :P co nieco poczytałam, to chwytam za odkurzacz, potem z juniorem w miasto pojadę bo mu traktor kupic obiecałam :D A mi się chce lodów... W pracy będę od środy więc Wam będę życie umilać swoją częstszą obecnością :P hahahaha Pogodzona z losem ;) ;) ;) czekam na kolejny wieczór :P Miłego!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam na imię Ania mieszkam w Goleniowie k. Szczecina. Samotnie wychowuję 9-letniego syna. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
Jaki tu dzisiaj spokój.. pada i pada... Witam nową kolezankę, mozna powiedziec nawet.. sasiadkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a więc jestem znów na placu zabaw złamanych serc Jeszcze jedno doswiadczenie Jeszcze jedna notatka we własnoręcznie napisanym pamietniku I zarazem jeszcze jedno emocjonalne samobójstwo Przedawkowałem uczucia i dumę Za pózno by powiedzieć że Cie kocham Za pózno by jeszcze raz odegrać przedstawienie Porzucam relikwie na mym wczorajszym placu zabaw.... Marillion "Script For a Jesters Tear"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem wszystkim! Jak samopoczucie z rana? Moje nie koniecznie dobre... siedze w pracy , komp mi się zawiesza... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka A moje właśnie ok, jestem w domu, spijam kawę, komp śmiga, w radiu jakaś muzyka brzęczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×