Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

🖐️ Dzień dobry :) Jestem... zaginiona w akcji... ale wróciłam do świata żywych :) Zarobiona, ale jak sie ogarnę, zajrzę :) Spokojnego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironiazwamizapanbrat
No faktycznie macie się z czego smiac:O Jeszcze tan wasz tusek i cala reszta pokaze na co ich stac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ze mną coś nie teges bo mnie polityka nie bawi, nie wzrusza i w ogóle mało mnie interesuje, bo i tak nic dobrego jak do tej pory w moje zycie nie wniosła.. Przepraszam - ulgę na dzieci w rozliczeniu mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatka, trzydziestoparolatki :D trzydziestoparolatka..----> tez mam w niedziele impreze urodzinowa i juz zaczynam kombinowac jak się z tego wykrecic, tym bardziejżze jestem trakcie remontu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironiazwamizapanbrat
Nie bawi nie wzrusza, nie interesuje :O Co nie przeszkadza ci się smiac z rzeczy, któych do konca nie pojmujesz. I tacy jak ty własnie są najbardziej niebezpieczni, bo nie zauwazają, co niektórzy "mądrzy" politycy robią z naszym krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ironiazwamizapanbrat, chwila, chwila, mnie interesuje polityka i co mam z tego...wrzody żołądka i od kilku dni ciagły wkurw. Wierz mi, moje zaangazowanie nic nie zmieniło, wiec po co to ?..... Chyba wolałabym brak zainteresowania ta dziedzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironiazwamizapanbrat
Moja uwaga była to tych, co to niby się nie interesują, ale zdanie mają i to zazwyczaj przesmiewcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarex ja od niedawna tu..przyjemnie wiec sie przylaczylam. A maili to jzu nie piszesz:( ;) 30parolatko urodziny przed Toba... ja bede synkowi wyprawiac i ju z nad menu i zabawami rozmyslam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dawno w kinie nie byłem. Kwiatek po powrocie z wojaży po Polsce, jakos sie rozleniwiłem jesli chodzi o maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×