Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

o grzybach nic nie wiem - bojęsiępająków panicznie i na grzyby nie chodzę... Rozmyślam nad.. nie obrazicie się?? Nad tym, czy chcielibyście żeby wasze połówki ciumki sobie wirtualne i maile z osobnikami płci przeciwnej posyłały.. Powiedziałam.. teraz krzyczcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie panicznie boje pajakow:O Mloda, rozmowy to nic zlego:) Nie szalej z wyobraznia;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzyby są..... byłam, kurek nazbierałam... panienek trochę widziałam... i kilka prawdziwków... ale nie zawiele.... pająków się róznież boję, czasem sobie krzyczę, gdy wpadne na jakąś pajęczynę, albo wywijam wiaderkiem (pustym jeszcze oczywista), żeby nie wleźć w toto :D Grzybiarki również widziałam... masakra :P ja tam nie mam nic przeciwko... kiedy wszystko w granicach rozsądku.... ale każdy ma swoje podejście.... (mój nie lubi i nie pisze...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda , hamuluj :P:P ... przeciez widzisz, ze Jarex na mnie nawet specjalnej uwagi nie zwrocil :) Zreszta, nie bede Cie przekonywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale też się spotkałem u wielu kobiet....ja jak pisze, to ok....ale żebym wiedziała że moj pisze...to bym mu oczy wydrapała. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy kto z kim maile wymienia bo przez te stuki w aucie sie zagubiłem ;)ja tam znam jedną laske co maile wymieniała i na gg rozmawiała...a tu programik szpiegujący załozony był..no i sie rypło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o...na prąd to trzeba uważać....a wyłacznik różnicowo-prądowy załozony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się to cuś co się wyłącza w razie przepięcia itp?? :) Mi dowalili za pobór, a wyjaśnić mi nie chcą skąd ta różnica. Odpowiedź brzmi - Porównywanie innych okresów jest niewłaściwe. Prądu zużyłam mniej a do zapłaty więcej - to jest NIEWŁAŚCIWE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×