Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

To nie jest miejsce na takie wypoczynki.... tu sa domki letniskowe i na weekendy wlasciciele przyjezdzaja. To nie takie typowe nadmorskie miejsce jak w Polsce:) Sprawdz @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenzura jest bezlitosna ale jakze i głupawa. Moge być bardziej ale nie chcę sie spouchwalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za jakies romanse po nocy hę: ???tu strażnik moralności :) to ja płace za pokój 150 nad morzem a tu prosze ..kwiatek ma 2 km...o kwiatek tak to nie bedzie..nastepnym razem mieszkam u Ciebie hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też jakieś syuki w zawieszeniu..pewnie łacznik stabilizatora autko ma juz 55 tysiecy jak na nasze drogi to juz mogło cos mu dolegać..a wyjazd niedługo wiec nie mogę ryzykować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️.... Nie ogarnięta sie pojawiam.. Dwa dni urlopu i człowiek w czarnej d... e ;) Nawet nie czytałam Was, więc jestem nie w temacie.. ale nadgonię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha maxym moje ma jakies ponad sto tysięcy więcej ;) A mówiłam kiedys, że coś ze skrzynią nie tak, to mąż stwierdził, że jest ok.. Dzisiaj wziełam drugie, ale on też do pracy dojeżdżać musi :o Może mi służbowe pożyczą :o.. ech... Zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie lubie takich niezaplanowanych wydatków ;)ale cóż bezpieczeństwo przede wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak miałam w poprzednim aucie... Gasł mi wciąż przed zakrętami 😠 i najpierw do gazowałam, potem hamowałam i tak w kółko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Mloda, ale tu wszyscy szczesliwi a pogadanki ...ot takie nocne Polakow rozmowy;) Maxym to nastepnym razem u mnie;) Zapaszku hej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×