Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

Mam pytanie jeśli nie chcę jechać na urlop z kimś kto nie jest dla mnie "atrakcyjnym" towarzystwem - ma całkiem inne priorytety i styl życia, to jestem samolubem??? Przecież to ma być oddech dla mnie?? może się mylę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatki, a nie mogłabys sie ze mną zamienic, ja będe Ci kwiatki podlewała;) 30, rozumiem, ze chodzi nie o męza tylko kogoś kogo mąz chce zabrac z Wami na wakacje...? To ja Ci się nie dziwie, bo jesli bym nie czuła sympatii do tej osoby, to nie byłaby to dla mnie atrakcja wakacyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop to ma byc czas do wypoczynku i milego spedzania czasu. Ktos Ci powiedzial,, czy sama probujesz sobie wmowic, ze jestes samolubem? nabiesz duzo powietrza..... nie mozna wszystkich lubic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, a wiesz, ze am duzo kwiatow i nigdy o nich nie pamietam? Przypomnina mi o tym ich wyglad :O:D Mloda 30, czy to bedzie tesciowa?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez czasami zapominam, az biedne się proszą o wodę:) ale ja wierzę, ze one mnie nie zwiodą i nie zwiędną mimo to:) i jak na razie tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o roslinki dbam w domu( i mam z tym problem);), a mąz na działce.. potrafi przed praca jechac i podlac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30, kogo męzus chce zabrac na wspólny wyjazd, bo nie sadze ze tesciową;) tylko pewnie szalonych znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś, uwierz... to będzie meczarnia i dla Ciebie i tej drugiej osoby a nie wypoczynek...niestety. Juz to kiedys przerobiłam, wróciłam zmęczona, zfrustrowana.... Potrzebowałam dopiero odpocząć... Ja dbam o zieleń, mam duzo kwiatków i pamiętam o podlewaniu, zwłaszcza, że gadam do nich...taki mój fetysz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ale nawet jak się zgodzisz, to nie musisz chyba z nimi siedziec, jesli wolisz czynny wypoczynek.. chyba mogą to zrozumiec, z reszta mozesz z góry to powiedzic, ze Ty zamierzasz spedzac tak wlasnie czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam laski ;) bawcie sie dobrze a 30 niech wybija sobie z głowy złe mysli :) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×