Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

hm..no mam nadzieje..to juz 15 raz polskie morze....jak do tej pory tylko dwa razy nie mieliśmy pogody ,jeden z tych razy całkowicie lało..poza tym zawsze pogoda plażowa...w tatrach polecam odwiedzenie termy w bukowinie i wypad do słowackiego raju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już kiedyś pisałam słowacki raj z moimi małymi dziećmi odpada :) termy.. też raczej nie tym razem, kilka dni będziemy tylko :) My zresztą mamy złe doświadczenia z ciepłymi wodami..hahahaha Zresztą zobaczymy jaka pogoda będzie. Jeśli kiepska to nie jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym roku może wreszczie namówie slubna na cos cieplejszego:)nie chce dać sie wyciagnąć ;( oszczędna kobietka hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...z wycieczkami jednak wychodzi dwa razy tyle...a tylko opcja ze zwiedzaniem wchodzi w gre...no ale zobaczymy ..na razie zmykam dzis dom na mej głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) Widze, ze od rana nie proznujecie:) kwiatek, czasem lezki tez mi polecą ze wzruszenia, przy odpowiednim filmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zakupy i biblioteka i fryzjer zaliczony..i jedynie ta mała menda Jarosław mnie wkurwił...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham z domku i udanego wieczorka życzę :) 🖐️ mój już był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha..no ja dzis cała noc sam...normalnie chyba pójde w miacho:)na piwo i dziewki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) chyba jednak będe miał nieszczególna pogodę:( no cóz...pozostanie książka , jazda po okolicy i tańce wieczorno-nocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja również za tydzien wybieram sie w Tatry. Bukowinę zaliczę, nie wiem czy Słowcki Raj się uda... Na pogodę liczę, jeśli nie...czymś tam się zajmiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciąż.... ;) Ja swoje wstawię do warsztatu na przegląd, jak pojadę mężowskim, to będę mogła swój wstawić. Bo tak jest mi na co dzień potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas o tyle dobrze, że się pracujemy na zmianę - podjeżdżam pod dom, podaję kluczyki i auto jedzie z powrotem :) W razie potrzeby stoi auto brata, ale ja do niego nie wsiądę - niskie, sportowe, długie i siedzi się jak na podłodze- nie dla mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×