Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

hello .. kto z kim w kulki :P Zaplanowałam sobie dzisiaj mycie okien, i co robię ? wlazłam ma kafeterię :) dopiję kawkę, to moze mnie najdzie ochota na porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30, ulżyj sobie :P jakąś tabletką oczywiście...:) połowa porządków zrobiona, mała przerwa na nabranie nowych sił:) chyba mi odbiło, bo jeszcze lasagne robię w międzyczasie... a mogłam zamówić rodzinie pizzę, w końcu zajęta jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku ..jak to nakrył ? czysty przypadek ..:) i tak już mykam ..wysyłam fluidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tapeta jest tam gdzie Bob, na pozostalych sciana:) Dop, przypadki chodza parami....z kim przyszedles Dop?:)):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbami do scian:) mam wiele kolorow a jak ktoregos mi brakowalo to kupilam barwniki. Plakaty to pewnie bedzie chcial jak bedzie starszy , chyba, ze sobie cos zamowi... zastanawialam sie tylko jak zamaluje krecika, chyba bede musiala zakleic tapeta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowolony:) Nabyl troche zlych nawykow, ale coz... dzieci sa rozne:) Jeszcze na mnei reki nie podnosi wiec dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złych nawyków? :) Mój po 3 latach raczej nie.. Wręcz posłuszniejszy, grzeczniejszy i bardziej zdyscyplinowany jest w przedszkolu niz w domu. Wczoraj uczył się dodawania i ... oddawania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczniutko to on byl w domu:) Nie sa to znow takie zle nawyki, mam na mysli plucie, krzyki ( np gdy cos zobaczy -pajak, PAJAK MAMA, PAJAK!!!!) no i uzywanie broni, oczywiscie kijek w glownej roli bo broni zabawki to jeszcze nie ma:) Samodzielny byl, ale teraz nie pozwala sobie pomagac przy ubieraniu wiec robi to sam, chyba, ze nie moze znalezc wejscia do rekawa to prosi o pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×